Jump to content
Dogomania

Mufinek zagłodzony wyniszczony DON bez siersci rój pcheł Wrak psa Ma dom


Recommended Posts

[quote name='Justyna_wolontariat']Surolan bardzo się przyda jak mozesz wyślij na adres schroniska

Społeczne Schronisko dla Zwierząt
Ruda Ślaska 41-700
ul Bujoczka

[B]Potrzebne też są prześcieradła podkłady które trzeba w legowisku często zmieniać [/B][/QUOTE]

W poniedziałek, pójdzie ode mnie, kilka prześcieradeł i inne rzeczy, które się do tego nadają.Zamiast kupić podkłady i wysłać to wolę wpłacić na konto, kupicie co trzeba Justynko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 395
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cioteczki ja mam tak prawie pol butelki szamponu na nuzyce.U mojego psa poskutkowal rewelacyjnie....Tylko teraz patrze i data waznosci byla do grudnia ...to moze juz jest nieskuteczny....co myslicie?To jest szampon niedostepny w Polsce-a dzialanie naprawde skuteczne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Cioteczki ja mam tak prawie pol butelki szamponu na nuzyce.U mojego psa poskutkowal rewelacyjnie....Tylko teraz patrze i data waznosci byla do grudnia ...to moze juz jest nieskuteczny....co myslicie?To jest szampon niedostepny w Polsce-a dzialanie naprawde skuteczne.[/QUOTE]

Myślę, że powinien być skuteczny. W końcu data ważności podawana jest z wyprzedzeniem, a w przypadku chemii nadającej się do użycia np przez 2 lata, to te 4 - 5 miesięcy nie jest takie straszne. Tak myślę:-)

Do rzeczy:
Jestem tu na Twoje zaproszenie. Jak konkretnie mogę pomóc? Czego psiak potrzebuje? Nie licząc gotówki bo to oczywiste:-) Chociaż najtrudniejsze...
Mogę polecić hotel - Psanatorium, czyli dawny Hotel Terier gdzie przebywał Mocek:-) Miałem tę przyjemność go poznać:-)
W każdym razie jestem tam opiekunem więc w razie jakiś pytań - chętnie odpowiem, a ogólnie żeby dowiedzieć się co, jak i za ile to proszę o kliknięcie mojego banerka:-)

Link to comment
Share on other sites

[B]Justynko_wolontariat, [/B]próbowałam się dziś kilkakrotnie dodzwonić na numer telefonu podany w #1 poście, ale był wyłączony lub poza zasięgiem :(

[COLOR=#000000]Napisałam w sprawie Mufinka do wolontariuszki Fundacji Niechciane i Zapomniane - Natalii, z którą kiedyś utrzymywałam kontakt. Oni wyleczyli ONke Sonię, która była w podobnym stanie jak Mufinek.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Niestety wziąć Mufinka nie mogą, bo własnie trafił im się z interwencji psiak, który wygląda podobnie albo jeszcze gorzej, choć trudno mi to sobie wyobrazić [/COLOR]:-(:-(:-(
[COLOR=#000000]Natalia proponuje m.in. pomoc w zorganizowaniu bezpłatnych konsultacji ze swoimi lekarzami.
Chciałabym skontaktować Ciebie z Natalią. Może wspólnie coś uradzicie. Co Ty na to ??? Byłabyś zainteresowana ???
Postaram się też ściągnąć na wątek TERESĘ BORCZ, która ma doświadczenie w leczeniu psiaków z chorobami skóry

A o PSANATORIUM, o którym pisze Maciek777 słyszałam wiele dobrego :)

[/COLOR]

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

Nie da się patrzeć na te zdjęcia:-(:-( jak można było patrzeć na cierpienie psa??? co za bestie!!!

Najważniejsze jest znalezienie DT aby Mufi jak najszybciej opuścił schronisko...

Czy Mufinek dostaje jakąś specjalną karmę? wskazane były by chyba karmy weterynaryjne np. RC Convalescent lub Recovery

Link to comment
Share on other sites

Na fb wyczytałam, że Mufinek jednak nie ma nużycy :multi::multi: :multi:
Będzie jeszcze sprawdzany w kierunku świerzbu i grzybicy
Oby skończyło się na alergii na pchły :modla:

Rozmawiałam z p. Teresą Borcz :)
Wyleczyła już wiele beznadziejnych przypadków - ma wiedzę i doświadczenie w leczeniu schorzeń skóry
Chętnie pomoże w leczeniu i szukaniu DT dla Mufiego :multi: :multi: :multi:
[B]
Justynko_wolontariat[/B], potrzebuję pilnie z Tobą rozmawiać - masz wyłączony telefon, więc wysłałam Ci smsa

Link to comment
Share on other sites

To co udało mi się zebrać w całość po przeczytaniu informacji o Mufinku to:

POTRZEBNE dla Mufinka:
- surolan
- podkłady - dużo tego idzie
- prześcieradła - dużo tego idzie
- karma specjalistyczna - najlepiej RC Convalescent lub Recovery
- karma taka jak dla psów aktywnych lub taka jak dla szczeniąt
- witaminy dobrej jakości
- środki przeciw pchłom i powstałemu przez to uczuleniu
- finanse, itp.

Adres do wysyłki:

SPOŁECZNE SCHRONISKO DLA ZWIERZĄT TOZ "FAUNA"
IM. ŚW FRANCISZKA Z ASYŻU

ul. Bujoczka
41-700 Ruda Śląska

[B]konto do wpłat
[/B]ING Bank Śląski Oddział w Rudzie Śląskiej nr 80 1050 1331 1000 0010 0114 9366
z dopiskiem "dla Mufiego"

***
[COLOR=#ff0000][I][SIZE=4]NADE WSZYSTKO potrzebny jest DOM - własny ciepły i normalny dom - stały lub choćby tymczasowy.


[/SIZE][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Vutz za zebranie tego do kupy.
Ode mnie pojedzie paczka zawierająca
- resztę surolanu (1/4) butelki
- fungiderm (1/4 butelki)
- vetriderm do czyszczenia uszu (prawie cały)
- vetriderm do nawilżania podrażnionej skóry (cały)
- pasta do podawania lekarstw
- raptem 2 podkłady
Już spakowane czeka na poniedziałek

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam za brak odzewu ale cały dzień spędziłam poza domem zepsuł mi się telefon słuzbowy który muszę mieć włączony więc zmuszona byłam przełożyć karty a nie mam na juz 2 tel muszą do poniedziałku poczekać

mój tel służbowy 509471357

zeskanuję zaraz badanie krwi wraz z biochemią, zawoziłam psiaki na lecznice na szybko rozmawiałam z weterynarzem który po zabiegu miał robić badanie kału wiem, ze nie wyszło by miał pasożyty w kierunku trzustki miało być za chwilę ale musiałam jechać rano zapytam, w każdym bądź razie pobrana krew posłuży w poniedziałek do kompleksowego badania w kierunku trzustki.

Nasza p weterynarz zamówiła już kolejne dawki Zilexis

Jeżeli wyjdzie, ze trzustka jest chora trzeba będzie kupić odpowiednią karmę ale na to trzeba poczekać, na reszte badań skóry też jest weekend.

Wątroba, nerki są zdrowe współczynniki odpowiednie ale liczba leukocytów jest wysoka co świadczy o stanie zapalnym w organizmie.

Dziękujemy za wszelką pomoc jako schronisko robimy naprawdę wszystko co możemy dla tego psiaka jak i całej reszty. Na koncie uzbierało się do dziś 560 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...