Jump to content
Dogomania

Starachowice!Poturbowany Drucik już w nowym super domku!


Majaa

Recommended Posts

No właśnie próbuję zachować rozsądek w jego karmieniu, bo Druciu "wtranżala tyle, ile fabryka dała" ;) Ale jak czasami na niego spojrzę, to mi po prostu wstyd, że pies u mnie na DT wygląda jak szkielet dopiero co zabrany z ulicy (tym bardziej, ze w kojcu obok siedzi Harry, którego mój TZ zapasł ostatnio koszmarnie i walczymy ostro z nadwagą! )
Generalnie wydawało mi się, że wygląda przynajmniej "jako tako", do momentu, kiedy dowiedziałam się, ze pies znaleziony na ulicy jest zachudzony do granic możliwości (choć opinii tej nie podzielam po dziś dzień), ale pies wygladał porównywalnie do Druta !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Odezwał sie dzisiaj do mnie gosc (Kraków), który wynalazł szczeniorka dla siostry z tych 'moich", on był zainteresowany calkiem czarnym psem w typie owczarka. Opowiedzialam mu o Drucie i posłalam fotki. Owczarek to on nie jest, ale czarny tak, moze cos z tego wyniknie.:)
A jakby mu się odmieniło w gustach, to dla porównania dodalam zdjecia mojego faworyta ciasteczka Hugusia Bossa.:))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maryd']Odezwał sie dzisiaj do mnie gosc (Kraków), który wynalazł szczeniorka dla siostry z tych 'moich", on był zainteresowany calkiem czarnym psem w typie owczarka. Opowiedzialam mu o Drucie i posłalam fotki. Owczarek to on nie jest, ale czarny tak, moze cos z tego wyniknie.:)
A jakby mu się odmieniło w gustach, to dla porównania dodalam zdjecia mojego faworyta ciasteczka Hugusia Bossa.:))[/quote]
Dzięki wielkie ! Moze cosik z tego wyniknie - nie dosyć, zę psów nam przybywa to ja jeszcze muszę szczeniory moje do kojca wyprowadzić na dni, a pustych kojców u mnie już brak :-(

Link to comment
Share on other sites

Druciu miał dzisisaj pecha - jego pech to naprwdę moja wielka walka o los psów porzuconych ...
Zawsze jest coś kosztem czegoś ...... i dzisiaj Drucik został w kojcu, amiał iść na super spacer (razem z Blondyną)
Już się pakowałam i po Drucia szłam do kojca , kiedy zadzwoniła p. Ania że na obrzeżach miasta jest potrącony kulejący pies
Sprawdziliśmy ....
Pies był, a właściwie suka, leko utykająca na przednią łapę ... a za ni ą sfora psów ... Szans na wyłapanie nie mieliśmy .. a Drucik znów nie poszedł na grzyby

Link to comment
Share on other sites

no to szuka i domku
[B][QUOTE]
[B]CZARNY[/B] jak noc krótkowłosy pies szuka pana-opiekuna i przyjaciela. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony. Łagodny dla przyjaciół ale też doskonały stróż. Zdjecia dostępne na email, c.20zł. STARACHOWICE t.0660-440-525, e-mail: [email][email protected][/email].
[/QUOTE]
anonse św. i rad. 5 edycji- 9.10. d0 23.10.[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...