Jump to content
Dogomania

Starachowice!Poturbowany Drucik już w nowym super domku!


Majaa

Recommended Posts

  • Replies 620
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamkam']Nie ma sprawy opanowałam internetowe anonse to mogę psiaki wrzucać, bo papierowych druków nie mam[/quote]
W ten sposób odciążysz Sagę, która dotychczas była naczelną naszą anonsowiczką ! Może tak bedzie lepiej a my się do Sagi uśmiechniemy o pomoc na stronce [URL="http://www.swietokrzyskie.schronisko.net"]www.swietokrzyskie.schronisko.net[/URL] bo nie wiem czy Klusek 04 wyrabia ....

Link to comment
Share on other sites

Oj rozrabia rozrabia, a ja ciągle nie mam czasu wystarczająco dużo dla niego :-(
U mnie jest w domu sajgon w tej chwili 5 pięciotygodniowych szczeniąt,które są wszędzie, jak tylko się obudzą + 5 dorosłych psów :wallbash:
Błagam o litość :modla: relacji bieżących chwilowo zabraknie, podobnie jak allegro !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yewcia1']Drut blokuje tymczas jak Lepper drogi :shake:[/quote]
:eek2: :eek2: :eek2: Bez takich porównań bardzo proszę:cool3: Wolę żyć w świadomości, że Drut blokuje tymczas bo przynajmniej jest przewidywalny :eviltong:
Dzisiaj moja Mama miała chwilę żeby dłużej posiedzieć u nas i do tej pory nie wierzy, że Drut to ten sam Drut sprzed paru miesięcy ..... Jest święcie przekonana, że się z niej nabijam bo to "niemożliwe, że ten z tymczasu wcześniej tak wyrósł" !!! :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majaa']:eek2: :eek2: :eek2: Bez takich porównań bardzo proszę:cool3: Wolę żyć w świadomości, że Drut blokuje tymczas bo przynajmniej jest przewidywalny :eviltong:
Dzisiaj moja Mama miała chwilę żeby dłużej posiedzieć u nas i do tej pory nie wierzy, że Drut to ten sam Drut sprzed paru miesięcy ..... Jest święcie przekonana, że się z niej nabijam bo to "niemożliwe, że ten z tymczasu wcześniej tak wyrósł" !!! :crazyeye:[/quote]
Drucik się zadomowił a tu czas najwyzszy na domek stały.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klusek04']Drut pomocnik Leppera szuka fuchy. Może czegoś pilnować lub blokować ...[/quote]
hehehe Łobuz jeden zaczyna mnie nie słuchać, abyliśmy na dobrej drodze Yewcia wykrakałaś ;) i zaczął być nieprzewidywalny :evil_lol:

A tak naprawdę to słodziak, który myśli głównie o jednym - jak zalizac człowieka na śmierć, równocześnie mając okazję się wybiegać :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...