Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='faith35']Okazało się, że Fajerka z Miśką się nie dogadały, a taka szkoda.... Niestety, nie mogę żadnego z psów na nic narażać, tak więc pozostaje mi tylko szukać dobrego domu dla Fajerki, będzie musiała zostać za kratkami...
Pola pewnie mnie zabije, ale jedzie jednak Miśka ze mną.[/QUOTE]
spoko, ja nie zabijam. :evil_lol: poza tym mnie to wsio ryba z jakim psem jedziesz. :P
szkoda, że Fajerka musi do schronu wrócić, no ale cóż zrobić

[quote name='Avaloth']Napiszcie do Ulv PW, ona pewnie sama zapomniała, ale nie sądzę żeby zlot odpuściła ;)

Wpadnę do Was pod koniec jakoś na 2 dni, mogę? :D[/QUOTE]
moooożeeeeesz .:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelle']u Was w schronie można tak sobie brać i oddawać psy? dla mnie to akurat nieporozumienie. ;)[/QUOTE]
Źle zrozumiałaś. Jeśli by sie dogadały to miałam ją brać w sobotę, po prostu zabrałam Misię do schronu, by zobaczyć, jak zareaguje na Fajerkę....

Link to comment
Share on other sites

Jak pisałam wcześniej ze mną sama nie wiem co, jestem uzależniona od tego jak umieści mnie w grafiku, który jest tworzony co tydzień :roll:
a na wolne nie mam co liczyć, może to być jedynie jakieś 4 dni wolnego pod rząd bo tak wyjdzie więc wtedy chętnie bym się zjawiła.

Niestety jak narazie chyba rezygnuje, bo bez sensu żebym się dalej deklarowała nie wiedząc czy uda mi się dorwać wolne :shake:
Popiszę do kogoś, może bd ktoś chętny na moje miejsce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']no, tylko żebyś sie nie zatrzymała całkiem i wpłaciła tą kasę do 20. :evil_lol:[/QUOTE]
hahahha ok! w razie czego mnie opieprzysz Pani Ogranizator :D
[quote name='faith35']Źle zrozumiałaś. Jeśli by sie dogadały to miałam ją brać w sobotę, po prostu zabrałam Misię do schronu, by zobaczyć, jak zareaguje na Fajerkę....[/QUOTE]
aa, bo zasugerowałam się postem Poli, tak to rozumiem. :) szkoda, ale takie cudo miejmy nadzieję szybko znajdzie domek. :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bartiśkowa_']Jak pisałam wcześniej ze mną sama nie wiem co, jestem uzależniona od tego jak umieści mnie w grafiku, który jest tworzony co tydzień :roll:
a na wolne nie mam co liczyć, może to być jedynie jakieś 4 dni wolnego pod rząd bo tak wyjdzie więc wtedy chętnie bym się zjawiła.

Niestety jak narazie chyba rezygnuje, bo bez sensu żebym się dalej deklarowała nie wiedząc czy uda mi się dorwać wolne :shake:
Popiszę do kogoś, może bd ktoś chętny na moje miejsce.[/QUOTE]
[COLOR=#0000ff]Nie wiem jak to zrobisz ale jak nie znajdziesz nikogo na swoje miejsce to przykro mi bardzo masz zapłacić...jednak deklaracja zobowiązuje do czegoś, ja pieniędzmi nie sram i nie będę płaciła za Twoje wolne miejsce...[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]Nie wiem jak to zrobisz ale jak nie znajdziesz nikogo na swoje miejsce to przykro mi bardzo masz zapłacić...jednak deklaracja zobowiązuje do czegoś, ja pieniędzmi nie sram i nie będę płaciła za Twoje wolne miejsce...[/COLOR][/QUOTE]
ja niestety jestem tego samego zdania, po to był czas na zastanowienie się i potwierdzenie swojej obecności aby go przestrzegać, a nie miesiąc przed zlotem zmieniać zdanie itp, rozumiem prace, problemy z rodzicami itp itd ale jednak trzeba brać odpowiedzialność za swoje decyzje, nie mam zamiaru teraz płacić za wolne miejsca z własnej kieszeni, nie mam też zamiaru podnosić kosztów zlotu reszcie uczestników, ponieważ uważam, że to jest po prostu nie w porządku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Mojemu dajcie tylko wodę, gdzie będzie się mógł potaplać, a żaden upał nie będzie mu straszny, Anula może potwierdzić :evil_lol:[/QUOTE]
szkoda, że mój nie włazi do wody, wtedy bym się aż tak upałów nie bała. :P

[quote name='anka11']to sa powazne problemy :diabloti:

jak beda 34 stopnie to bede cale dnie lezala jak plac, a pies to umrze juz w czasie podrozy :eviltong:[/QUOTE]
ty i tak leżysz całymi dniami jak plac, więc o co chodzi? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Jutro idziemy po psa, jakiego? To się okaże. :evil_lol: Mama dzisiaj: "a jak będzie u nas kilka miesięcy? to przecież my się do niego przywiążemy i już nie oddamy" :lol:[/QUOTE]

Znowu ze schroniska ? Trzymam kciuki żeby tym razem się udało.A co do wody to mój sam z siebie nie ma potrzeby kąpieli ale za panią lub patykiem pierwszy gna do wody i potrafi tak z 5 min krążyć po wodzie i szukać patyczka który już utonął ;). w lesie i tak chyba nie było by tak źle przy takiej pogodzie zawsze chłodniej pod drzewami :). A my już robimy powoli zakupy na zlot. Na razie zakupiliśmy nową smycz przepianą, 2 obroże, kaganiec fizjologiczny i frisbee :). Czyli artykuły pierwszej potrzeby ;). Tak w ogóle możecie mi powiedzieć czy według was ten kaganiec jest dobry na kostka?

[IMG]http://i50.tinypic.com/nzpoom.jpg[/IMG]

[IMG]http://i48.tinypic.com/jhrig0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...