Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Noelle']albo zaopatrz się w długą linkę, w końcu co to za przyjemność dla psa, cały czas na smyczy :)[/QUOTE]
Wiesz, ja bardzo często jestem u babci na wsi, idę za ogrody i tam ją na dużej łące puszczam ze smyczy i biega, tam nie czyhają na nią niebezpieczeństwa, jednak czasami krzyknę, bo kury chodzą jak chcą i gdzie chcą...:roll:, a zdarzy się, że Miśka lubi je pogonić, jednak zawsze serce mi drży i jestem taka zestresowana, boję się, że mi gdzieś pobiegnie... Jednak taka sytuacja się jeszcze nie zdarzyła, tfu, tfu. Będziemy ćwiczyć! :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie. Czy tylko tutaj jest info o zlocie czy jeszcze na jakiejś innej stronie? Przyznam, że rodzice są uprzedzeni do różnych forów, w szczególności, jeśli chodzi o dogomanię.. Dlatego pytam, bo tata chce stronę, gdzie jest wszystko o obozie napisane, a jak mu podam stronę dogomanii to o obozie mogę pomarzyć...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]A jest możliwość podjechać do Was w odwiedziny na jeden dzień ? Na razie pytam z czystej ciekawości, jeszcze nic nie planuje [/QUOTE]
wydaje mi sie ze nie byloby zadnego problemu, tylko czy to Ci sie by oplacalo? ;) w sensie pierwszy dzien pobytu zawsze mimo wszystko jest troche taki zapoznawczy, a dopiero potem sie czlowiek rozkreca

faith35, to nie jest oboz tylko zlot, wiec nie ma strony ;)

Link to comment
Share on other sites

Lasoa, zapraszamy ;)

Faith35, nie ma strony zlotu ;) To jest zlot dogomaniaków, więc i temat jest na dogomanii :evil_lol: I nie nie nie - to nie jest obóz :) To nie jest czas zorganizowany, "każdy sobe rzepkę skrobie" można by powiedzieć. Każdy robi co chce, je co chce, pije też co chce :diabloti: Wspólne spacery, ogniska itd leżą w gestii Pani Organizator :diabloti: Polka, cóż za odpowiedzialne zadanie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Lasoa, zapraszamy ;)

Faith35, nie ma strony zlotu ;) To jest zlot dogomaniaków, więc i temat jest na dogomanii :evil_lol: I nie nie nie - to nie jest obóz :) To nie jest czas zorganizowany, "każdy sobe rzepkę skrobie" można by powiedzieć. Każdy robi co chce, je co chce, pije też co chce :diabloti: Wspólne spacery, ogniska itd leżą w gestii Pani Organizator :diabloti: Polka, cóż za odpowiedzialne zadanie :evil_lol:[/QUOTE]
no okej, oj tam, obóz, zlot, jeden grzyb :diabloti: Wydrukowałam tacie informacje z pierwszego postu i tym się musi nacieszyć :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka11']wydaje mi sie ze nie byloby zadnego problemu, tylko czy to Ci sie by oplacalo? ;) w sensie pierwszy dzien pobytu zawsze mimo wszystko jest troche taki zapoznawczy, a dopiero potem sie czlowiek rozkreca

faith35, to nie jest oboz tylko zlot, wiec nie ma strony ;)[/QUOTE]

niestety nie mogę na dłużej, ponieważ mamy już plany na początek sierpnia :( Jeżeli tylko będziemy dysponować czasem i możemy to wpadniemy do Was :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Culineo']Pola odpowiedzialna ?! :lol:[/QUOTE]

[quote name='Talia']Udawać każdy może :)[/QUOTE]
dzięki x2 :evil_lol: ja wbrew pozorom jestem bardzo odpowiedzialna :evil_lol:

[quote name='faith35']Hahaha, dzięki za wsparcie :diabloti: Mama dzisiaj ok. 20 będzie dzwonić, trzymać kciuki! :kciuki:
EDIT: Wszystko uzgodnione, [B]Pola okazała się bardzo odpowiedzialną osobą[/B] :evil_lol: Jednak będę jechała bez os. towarzyszącej..:roll:[/QUOTE]
a nie mówiłam! :diabloti:

[quote name='zootechniczka']Ja níe mam takich problemow. Juz czuje sie jak rodzina. Heh. :-P Jak moj pies waszych nie zezre bedzie dobrze ;-)[/QUOTE]
ja już Cię kocham. :loveu: :evil_lol:

[quote name='Culineo']no dokładnie też w tamtym roku byłam pierwszy raz i totalny lajt wszyscy się mega polubili i jazdy były kosmiczne :)[/QUOTE]
Culineo, ty mój grzybie atomowy :loveu:

[quote name='dog193']Lasoa, zapraszamy ;)

Faith35, nie ma strony zlotu ;) To jest zlot dogomaniaków, więc i temat jest na dogomanii :evil_lol: I nie nie nie - to nie jest obóz :) To nie jest czas zorganizowany, "każdy sobe rzepkę skrobie" można by powiedzieć. Każdy robi co chce, je co chce, pije też co chce :diabloti: Wspólne spacery, ogniska itd leżą w gestii Pani Organizator :diabloti: Polka, cóż za odpowiedzialne zadanie :evil_lol:[/QUOTE]
spoko, dam radę, lubię rozkręcać imprezy więc ognicha itp bedą genialne. :evil_lol:

[quote name='lasoa']niestety nie mogę na dłużej, ponieważ mamy już plany na początek sierpnia :( Jeżeli tylko będziemy dysponować czasem i możemy to wpadniemy do Was :)[/QUOTE]
zapraszamy serdecznie. :D a na nockę jedną? czy tylko tak na cały dzień? ;)

Link to comment
Share on other sites

Macie jakieś sprawdzone obroże przeciw pchłom i kleszczom oczywiście w cenie tak do 50- 60 zł? Bo ja używam normalnie takich tanich Beaphar i nigdy nie miałam problemów z kleszczami ale jednak przebywanie w lesie przez 10 dni to co innego więc chciałabym go dobrze zabezpieczyć ;). Myślicie że Kiltix jest dobry?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Macie jakieś sprawdzone obroże przeciw pchłom i kleszczom oczywiście w cenie tak do 50- 60 zł? Bo ja używam normalnie takich tanich Beaphar i nigdy nie miałam problemów z kleszczami ale jednak przebywanie w lesie przez 10 dni to co innego więc chciałabym go dobrze zabezpieczyć ;). Myślicie że Kiltix jest dobry?[/QUOTE]
Różne obroże na różne psy różnie działają :D Ja miałam i Kiltixa, i Preventica, teraz mam Foresto- w każdej mój pies kleszcze łapie (w tej ostatniej chyba najmniej, ale nie wiem czy to kwestia obroży czy ilości kleszczy w okolicach). Jedni chwalą Preventica i narzekają na Kiltixa, inni kompletnie na odwrót. O Foresto też słyszałam i dobre i złe opinie. Każda z tych obroży jest dobra, ale nie na każdego psa działa.


Nie wiem jak i kiedy, ale na 2 dni MUSZĘ przyjechać, bo nie przeżyje bez zlotu :-(

Link to comment
Share on other sites

Zapytam się jeszcze weta. Chociaż moi cudowni weterynarze polecając mi przeważnie to co maja na magazynie i to co jest najdroższe. Hm ciekawe czemu :razz:. Kiltixa miałam rok temu i wynik zero kleszczy tyle ze do tej pory każda obroża działa 100%. widocznie kleszcze się Kostka nie trzymają i dobrze :lol:. Ale wiadomo co innego w mieście a co innego w lesie. A mam jeszcze pytanie czy krople na psie który ciągle się w czymś tarza i czasem bierze kąpiele rzeczne będą działać ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka'] A mam jeszcze pytanie czy krople na psie który ciągle się w czymś tarza i czasem bierze kąpiele rzeczne będą działać ?[/QUOTE]
moja suka bardzo czesto sie zanuza w wodzie + tarza w piachu i wszystko dziala cacy ,ale to tez zalezy pewnie :) my zawsze uzywamy advantixa, tylko raz inny wet dal nam cos innego i Wenia przyniosla po tym do domu dwa wbite kleszcze.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Macie jakieś sprawdzone obroże przeciw pchłom i kleszczom oczywiście w cenie tak do 50- 60 zł? Bo ja używam normalnie takich tanich Beaphar i nigdy nie miałam problemów z kleszczami ale jednak przebywanie w lesie przez 10 dni to co innego więc chciałabym go dobrze zabezpieczyć ;). Myślicie że Kiltix jest dobry?[/QUOTE]

Preventic lub Foresto (nowe - moge polecić).

Przepraszam - zapłacę całość 12 - 15 Lipca. Przejdzie jakoś?

Co do os tow: namawiam którąś z trzech. Każda sympatyczna i pro - psia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...