Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Tepes'][COLOR=#0000ff]niby miejsce jest na jedną osobę, ale to już zalezy od Polki co orzeknie
a wpłacić jak najszybciej;)[/COLOR][/QUOTE]
Oczywiście, wpłata będzie wykonana jak najszybciej, jednak jedziemy tylko na 7 dni...;) od 5 do 12 sierpnia :lol: Będzie z tym jakis problem?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']Ja jadę! :D jakoś się pomieścimy! xd
ja wraz z psem: Pinczer Miniaturowy, Misia + os. towarzysząca bez psa :)
Do kiedy mamy wpłacić pieniądze?[/QUOTE]
[LEFT]po wielu intensywnych przemyśleniach doszłam do wniosku, że jeśli chcecie się z koleżanką gnieść to nie ma problemu, zapisuję Was na listę. :evil_lol: tylko jedna z Was będzie musiała zabrać na zlot materac, no chyba że (jak to Tepes ładnie nazwała) któraś "chce spać na goły podłodze:D[FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif][COLOR=#333333] "
[SIZE=2]Zaliczkę proszę wpłacać jak najszybciej, a najlepiej od razu calość kaski jeśli macie taką możliwość. ;) nr konta już wysyłam na PW. :) [/SIZE][/COLOR][/FONT][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Hahaha, dzięki za wsparcie :diabloti: Mama dzisiaj ok. 20 będzie dzwonić, trzymać kciuki! :kciuki:
EDIT: Wszystko uzgodnione, Pola okazała się bardzo odpowiedzialną osobą :evil_lol: Jednak będę jechała bez os. towarzyszącej..:roll:

Edited by faith35
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE=faith35;1924980
EDIT: Wszystko uzgodnione, Pola okazała się bardzo odpowiedzialną osobą :evil_lol: Jednak będę jechała bez os. towarzyszącej..:roll:[/QUOTE]

Spoko ja tez jade pierwszy raz i tez sama z psem. Jestesmy razem w domku wiec nie bedzie tak zle. Tylko ostrzegam moj pies jejst nie normalny :-P i ja tez miewam niezle jazdy ;-)

Edited by zootechniczka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']Spoko ja tez jade pierwszy raz i tez sama z psem. Jestesmy razem w domku wiec nie bedzie tak zle. Tylko ostrzegam moj pies jejst nie normalny :-P i ja tez miewam niezle jazdy ;-)[/QUOTE]
Miśka to pies, którego wszędzie pełno, taki ADHDowiec, jej się nie da wymęczyć :diabloti: Raczej będę jechała z psem, o ile przekonam mamę, by mnie z perszingiem puściła :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ośrodek w Siewierzu jest bardzo duży... Jest ogrodzony, tak, ale jeśli nad psem nie panujesz, to sobie od tak spuścić nie możesz, bo zgubisz go czy tak, czy siak ;) Trzeba pamiętać, że oprócz nas, będą tam również inni wczasowicze, którzy niekoniecznie muszą lubić psy. Poza tym brama zawsze jest otwarta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Ośrodek w Siewierzu jest bardzo duży... Jest ogrodzony, tak, ale jeśli nad psem nie panujesz, to sobie od tak spuścić nie możesz, bo zgubisz go czy tak, czy siak ;) Trzeba pamiętać, że oprócz nas, będą tam również inni wczasowicze, którzy niekoniecznie muszą lubić psy. Poza tym brama zawsze jest otwarta.[/QUOTE]
To ja chyba zacznę ćwiczyć przychodzenie na zawołanie, tzn. ona przeważnie przychodzi, ale jednak jeśli będę chciała ją puścić, to muszę mieć pewność, że na pewno przyjdzie na zawołanie. Chociaż myślę, że w sforze psów będzie się trzymać blisko...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...