Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

W tym roku przypadł mi zaszczyt organizacji III Śląskiego (burżuazyjnego:diabloti:) Zlotu dogomaniaków i nie wiem czy cieszyć się czy płakać z tego powodu, ale cóż zrobić. :diabloti:

[B][COLOR=#4b0082]OGÓLNIE:[/COLOR] [/B]
W tym roku planujemy wyruszyć znowu na podbój Siewierza, gdzie dwa lata temu odbywał się pierwszy śląski zlot. :multi: Chociaż mnie tam nie było większość ludzi zapewniała mnie, że jest tam super ośrodek, a ceny też nie są jakieś wygórowane. ;) Razem z Culineo, Anką, Anulą i Anitą szukałyśmy też innych ośrodków jednak praktycznie nigdzie nie było już terminów, a jak były to znowu ceny jak z kosmosu albo nie zgadzali się na psy, a w Siewierzu już nas znają i zgodzili się bez problemu. :)

[B][COLOR=#4b0082]TERMIN I MIEJSCE:[/COLOR][/B]
W zeszłym roku, po wielu przemyśleniach, doszliśmy do wniosku, że 7 dni to zdecydowanie za krótko więc tym razem zlot będzie trwał 10 dni od 5 do 15 sierpnia.
strona ośrodka w Siewierzu: [URL]http://www.zajazdlesny.pl/[/URL]
[B]
[COLOR=#4b0082]CENA:[/COLOR] [/B]
Koszt za cały zlot to tylko [B]193zł[/B] od osoby, jeśli do domków upchniemy po 7 osób. :D jeśli w domku będzie 6 osób to koszty będą wyższe, a mianowicie wyniesie nas to po 225zł od głowy :) Mamy zarezerwowane 3 domki, więc minimalnie musi pojechać 18 osób, max może nas być 21 osób, no chyba, że ktoś sobie przywiezie np materac dmuchany. :diabloti:
W terminie nie określonym jeszcze należy wpłacić zaliczkę: 500zł za wszystkie trzy domki. Poza tym musimy wysłać też kaucję 500zł, negocjujemy żeby było to tylko 250 zł, zobaczymy co się uda zrobić. :evil_lol:

[COLOR=#4b0082][B]
Info dla każdego, kto zabiera psa: [/B][/COLOR]
- właściciel musi w pełni panować nad swoim czworonogiem, mieć nad nim 100% kontrolę,
- pies nie może być agresywny w stosunku do innych ludzi i psów (z tym że tutaj różnie może być, wiadomo, rzadko który pies bywał w tak licznej 'sforze', spięcia mogą się zdarzyć),
- właściciel powinien posiadać kaganiec oraz zapasową obrożę i smycz dla swojego pupila
- właściciel jest zobowiązany sprzątać nieczystości po swoim psie,
- podsumowując: właściciel w pełni odpowiada za swojego czworonoga.


[B][COLOR=#4b0082]Lista chętnych: [/COLOR][/B]
1. [COLOR=#ff8c00][B]dogomanka_[/B][/COLOR] + pies (biała kula sierści a'la pon :D) [I]Olkusz[/I]
2. [COLOR=#66ccff][B]Tepes [/B][/COLOR]+ dwa psy (golden Boncz i seter Ares? ) [I]Ruda Śląska[/I]
3. [COLOR=#66ccff][B]Martyna[/B][/COLOR] (os. towarzysząca Tepes) [I]Ruda Śląska[/I]
4. [COLOR=#66ccff][B]Noelle[/B][/COLOR] [I]Kraków[/I]
5. [COLOR=#66ccff][B]Bewarka[/B][/COLOR] + suka (mała Miśka ) [I]Miechów[/I]
6. [COLOR=#ff8c00][B]Rumi[/B][/COLOR] + dwie sunie (sznaucerki mini) [I]Kraków [/I]
7.[B] [COLOR=#ff8c00]Klaudusia Culineo[/COLOR][/B] + Shark morderca (pies, sznaucer olbrzym) [I]Żagań[/I]
8.[B] [COLOR=#66ccff]Zootechniczka[/COLOR] [/B]+ pies średni kundel (kastrat) [I]Warszawa[/I]
9.[COLOR=#66ccff][B]ClaudiaAnna[/B][/COLOR] + suka ( labradorka Dejla ) [I]Olkusz[/I]
10. [COLOR=#66ccff][B]Anka11[/B][/COLOR] + suka (duża szczekająca bez powodu Wena) [I]Wrocław[/I]
11. [COLOR=#66ccff][B]Ania[/B][/COLOR] (os. towarzysząca Noelle) + dwie małe suńki [I]Kraków[/I]
12. [COLOR=#66ccff][B]dog 1 9 3[/B][/COLOR] + pies (foks krótkowłosy) [I]Bytom[/I]
13. [COLOR=#66ccff][B]Mariusz[/B][/COLOR] (os. towarzysząca ClaudiaAnna) [I]Katowice[/I]
14. [COLOR=#66ccff][B]Bartiśkowa[/B][/COLOR] + dwa psy (toller i niuf) [I]Jaworzno[/I]
15.[COLOR=#66ccff][B]Ulv[/B][/COLOR] + wataha psów. :razz: [I]Wrocław[/I]
16. [COLOR=#66ccff][B]Komar[/B][/COLOR] + gitarra [I]Wrocław[/I]
17.[COLOR=#66ccff][B]Talia[/B][/COLOR] + średnia suka (poczwarkowata Tina) [I]Toruń[/I]
18. [COLOR=#66ccff][B]C&B [/B][/COLOR][I]Zambrów[/I]
19. [COLOR=#66ccff][B]Faith35[/B][/COLOR] + suńka [I]Zielona Góra[/I]
20.
21.


Legenda:
[B]pogrubione[/B]- potwierdzone
[COLOR=#ff8c00][B]pogrubione[/B][/COLOR]- zapłacona zaliczka
[COLOR=#66ccff][B]pogrubione[/B][/COLOR]- zapłacona całość


[I]Skład domków:[/I]
[SIZE=4][B]I: [/B][/SIZE]
1. Anka11
2. Culineo
2. dogomanka_
4. ClaudiaAnna
5. Mariusz (os. towarzysząca ClaudiaAnna)
6. Bartiśkowa
7. Komar

[SIZE=4][B]II:
[/B][/SIZE]1. Ulv
2. Talia
2. Zootechniczka
4. Noelle
5. Faith35
6. Ania (os. towarzysząca Noelle)
7. Rumi.


[SIZE=4][B]III:
[/B][/SIZE]1. Tepes
2. Martyna (os. towarzysząca Tepes)
3. Dog193
4. Bewarka
5. C&B
6.
7.



Chęć uczestnictwa proszę zgłaszać w taki oto przykładowy sposób: [I]dogomanka_ + pies (mix PON)[/I] itp, wtedy łatwiej będzie potem podobierać składy domków itp. ;)

[CENTER][COLOR=#008000][B][SIZE=4] 1.Bardzo proszę do 10 maja o potwierdzenie swojego udziału w zlocie, ponieważ do końca maja musimy zebrać zaliczkę (100zł od osoby). [/SIZE][/B][/COLOR]
[COLOR=#008000][B][SIZE=4]2. Proszę, aby każdy uczestnik zlotu w dzień przyjazdu miał przygotowane 50zł, które musimy dać na zaliczkę, pod koniec zlotu kasa ta zostanie zwrócona, oczywiście jeśli nic nie rozwalimy. [/SIZE][/B][/COLOR];) [/CENTER]


[COLOR=#9932cc][SIZE=7][B][CENTER]ZAPRASZAMY! [/CENTER]
[/B][/SIZE][/COLOR]

Edited by dogomanka_
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Sweet']To mnie też dopisz, ale nie wiem jeszcze jak to wszystko wyjdzie... ;)
ale chętna jestem ^^[/QUOTE]
jeee! już zapisuję. :D a z psem? ;>

[quote name='Iza.']Ooooo tu mi termin dużo bardziej pasuje :razz:
Zaraz obadam czy mam czym dojechać :cool3:[/QUOTE]
sprawdzaj sprawdzaj, ale na pewno jakiś dojazd dobry jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Zapisuje i się pozastanawiam czy uda się zorganizować wolne od pracy :D[/QUOTE]

a z psem? :)

Musze dopisać w pierwszym poście żeby zgłaszać swoją chęć uczestnictwa w jakimś schemacie chyba. :evil_lol: żebym nie musiała się każdego pytać czy z psem czy jak :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogomanka_']a z psem? :)

Musze dopisać w pierwszym poście żeby zgłaszać swoją chęć uczestnictwa w jakimś schemacie chyba. :evil_lol: żebym nie musiała się każdego pytać czy z psem czy jak :D[/QUOTE]

Jeśli już to tak z Wiki paskudą małą suką z bannerka :D

Ale to tak bardzo wstępnie bo nie wiem jak z terminami..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iza.']Kto się orientuje jakie jest najbliższe miasto od Siewierza do którego dojeżdża pociąg ?[/QUOTE]
ja niestety nie mam pojęcia jak to wygląda, chyba do Katowic tylko da się dojechać pociągiem, a dalej chyba pksem, ale to niech się już wypowiedzą może dziewczyny, które były tam dwa lata temu. :)

[quote name='greatmadwomen']zapisuję i będę negocjować z rodzicami :D[/QUOTE]
okej okej. :D tak jak mówiłam ja mogę podpisać pisemną zgodę, że biorę za Ciebie pełną odpowiedzialność. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paoiii']Jeśli już to tak z Wiki paskudą małą suką z bannerka :D

Ale to tak bardzo wstępnie bo nie wiem jak z terminami..[/QUOTE]

nie ma sprawy, zaraz zapiszę w pierwszym poście :)

Sweet, mogłabyś tego szczura kiedyś ze sobą wziąć. :evil_lol: chętnie go bym poznała. :D

Link to comment
Share on other sites

Cóż za konkurencja :D I tak nie będzie tak fajnie, bo nie poznacie mojego zajebistego foksa :evil_lol:

[quote name='Iza.']Kto się orientuje jakie jest najbliższe miasto od Siewierza do którego dojeżdża pociąg ?[/QUOTE]
Katowice? Głowy nie dam ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Cóż za konkurencja :D I tak nie będzie tak fajnie, bo nie poznacie mojego zajebistego foksa :evil_lol:


Katowice? Głowy nie dam ;)[/QUOTE]
[IMG]http://i.imgur.com/TLmML.png[/IMG]
ha ha ha! Twój foks wcale nie jest zajebisty! mam na to niezbity dowód! :evil_lol:
Ada też twierdzi, że Katowice chyba, a dalej pks. :D


Dżasta, a Miśka nie jest czasem suką? :evil_lol: no chyba, że do zlotu sobie coś innego skołujesz. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

A to ci się kiedyś obiło o uszy?

[I]Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym[B]...[/B] Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.[/I]

:diabloti:

Poza tym, tam jest 'zajebisty pies', a nie foks, a to różnica :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']No to teraz mam dylemat który zlot wybrać. A tu cena konkurencyjna ale ośrodek mniej atrakcyjny. Ale przynajmniej jakieś konkrety już są. A czy ten ośrodek jest ogrodzony? Wstępnie mnie wpiszcie + pies średni kundel (kastrat).[/QUOTE]

czemu ośrodek mniej atrakcyjny ? :) mi dlatego , że nie nad morzem :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ośrodek jest całkiem zacny i domki też ok, ja jednak wybieram morze (zachody słońca :loveu:), bo dawno tam nie byłam, a takie laski, łąki i jeziorka, co w Siewierzu to mam na co dzień ;)
Ale jeśli zlot by nie wypalił, to się wbijemy do was, a co :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...