Jump to content
Dogomania

III Śląski Zlot Dogomaniaków - Zapraszamy!


polciuaa

Recommended Posts

Zaczynam mieć poważne obawy co do życia mego perszinga :evil_lol: Od początku wpajałam jej, że ma sama siebie bronić, uczyłam ją różnych rzeczy, na zlocie będzie miała okazję wykorzystać swoje umiejętności w praktyce :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='komar']a ja przez ostatnie 6 lat na sobie widziałem jakieś 3 kleszcze:D i to bez obroży:D[/QUOTE]
kleszcze się po prostu Ciebie boją najwidoczniej. :evil_lol:

[quote name='Karilka']
Przepraszam - zapłacę całość 12 - 15 Lipca. Przejdzie jakoś? [/QUOTE]
spoko, może być. ;)

[quote name='faith35']Zaczynam mieć poważne obawy co do życia mego perszinga :evil_lol: Od początku wpajałam jej, że ma sama siebie bronić, uczyłam ją różnych rzeczy, na zlocie będzie miała okazję wykorzystać swoje umiejętności w praktyce :diabloti:[/QUOTE]
hahaha normalnie strach się bać. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale tak serio to moja taka nieufna jest, trzeba ją przekabacić czymś, bo pogłaskać się nie da, boi się obcych, a kiedy ktoś jest nachalny to potrafi zacząć szczekać i wycofywać się...:roll: W zasadzie to się nie dziwię, ma za sobą niezbyt różową przeszłość...

Link to comment
Share on other sites

Mój też jest nieufny do obcych i potrafi szczeknąć czy warknąć by ktoś się odsunął, choć to przeważnie przy facetach.Ale za to jak ktoś ma jedzenie lub zabawkę lub juz go pogłaszcze to sam pcha się na kolana i trudno go odciągnąć:lol:. Fajnie że twoja suka nie jest namolna bo mój nie znosi psów chodzących mu cały czas pod tyłek lub ciągle na niego skaczących. Ma ograniczoną cierpliwość:razz:.

Link to comment
Share on other sites

A mój zaczepia ale to polega przeważnie właśnie na podbiegnięciu, powąchaniu i odejściu z podniesioną głową. No chyba że jakaś suczka albo kastarat mu się wybitnie spodoba to wtedy zaczyna się szaleństwo. Co do psów (samców) raczej toleruje jak się z dala trzymają i nie wtykają nosa w nie swoje sprawy. Ale czasem mu sie niestety zdarzy ze jakiś nie przypadnie mu do gustu (patrz teriery i sznaucery głównie).Ale w takiej sforze byliśmy tylko ze 3 razy i na pare godz. więc jak będzie to sama nie wiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zootechniczka']. Ale czasem mu sie niestety zdarzy ze jakiś nie przypadnie mu do gustu (patrz teriery i sznaucery głównie).[/QUOTE]
Haha pozdrawiam ja i mój namolno-skaczący terier dorastający samiec :evil_lol:
Będzie zabawnie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog193']Haha pozdrawiam ja i mój namolno-skaczący terier dorastający samiec :evil_lol:
Będzie zabawnie :diabloti:[/QUOTE]
Hohohoho, no to będzie ubaw, psie zapasy, tylko popcorn trza będzie załatwić :evil_lol:
Moja sucz to może zareagować na milion różnych sposobów, już nie raz przekonałam się o jej różnych obliczach, haha :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='faith35']A ja mam psa, który ma mnie w d***e, dzisiaj się o tym przekonałam... Urwała mi linkę, nie wiem, jakim cudem, była cienka, fakt, potem popatrzała w tył i w długą pobiegła... Na szczęście czekała pod klatką...[/QUOTE]

A ile mój razy zwiewał (za ptakami lub sarnami najczęściej). Na szczęście zawsze wracał. Choć zdarzało się że to było po 20 minutach wołania dopiero :evil_lol:. Ostatnio zauważyłam że w przypadku mojego psa najlepsze jest biegnięcie w przeciwnym kierunku, wtedy myśli że chce się z nim bawić i sam wraca.
A tak w ogóle dopiero teraz się skapnęłam że Kostek na zlocie będzie miał 5 urodziny. Przyjade z 4 letnim psem a wrócę z 5 letnim ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...