Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

Prawie sama, dzisiaj dziadek krem zrobił i posmarował :D. Jakoś nie mogłam się przemóc żeby kupne kolorowe coś dziecku dać :/

 

Mania dziękuje :). Z okazji urodzin pozwalam jej już pół godziny tłuc w psią klatkę i upychać w niej różne rzeczy. A później Shina biedna wejść nie może i śpi na podłodze  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Daj przepis :) I foto roczkowe sie nalezy :D

Na biszkopt czy na krem? Bo krem prościzna - mleko kokosowe, cukier puder, wiórki kokosowe i płatki migdałowe, wszystko zmieszać najlepiej mikserem i gotowe. Można jeszcze karob dodać lub posypać. Chyba nic nie pominęłam, chociaż nie wykluczam że mój tatuś coś jeszcze dodał. A biszkopt bym musiała zerknąć bo to wyższa szkoła jazdy z ubijaniem oddzielnie wszystkiego i dodawaniem w odpowiedniej kolejności ;).

Maniula dostała jednak swoje ciacho (to nieudane z brązowym cukrem) z jogurtem kozim i mlekiem kokosowym. Nie wiedziałam że jestem taka twórcza  :rolleyes: . I pierwszy raz nikt jej nie próbował dawać czekolady ani wpychać słodkiego tortu, sukces!

Foto będzie jak goście pojadą, teraz usypiam tylko dzidzię, na szybko podczytuję dogo i zmykam do rodzinki herbatę pić :).

 

Sto lat! :) i foty!

Mania dziękuje. Foty będą :D

Link to comment
Share on other sites

fotki z jednego aparatu już mam :)

 

Maniula z moją babcią

DSC_3328.JPG

 

ze swoją babcią (czyli moją mamuśką)

DSC_3331.JPG

 

tort i świeczki (chyba kakao jest na wierzchu)

DSC_3332.JPG

 

dziadek pomaga w zdmuchiwaniu świeczek, a babcia czuwa  :lol:

DSC_3334.JPG

 

 

Psów nie było więc się nie załapały na sesję, ja zła wywaliłam je na górę  :P

Link to comment
Share on other sites

Jaka śliczna Maniula :)
Wszystkiego, co najlepsze dla niej. Dużo zdrówka, wiele pomysłów i niech dobrze się chowa :)

Torcik wygląda smaczniasto :D

Link to comment
Share on other sites

Śliczna Mania, zdrówka i sto lat :)

Dzięki :)

 

Jakie śliczne świeczki w koniki :D

Jak je zobaczyłam musiałam kupić, a jak już kupiłam to wypadało je wykorzystać i nadarzyła się okazja :D

 

Jaka śliczna Maniula :)
Wszystkiego, co najlepsze dla niej. Dużo zdrówka, wiele pomysłów i niech dobrze się chowa :)

Torcik wygląda smaczniasto :D

Wyjątkowo elegancka, jak świętować to nie w dresach ;)

Oj pomysły to ma, zaczyna być bardzo kreatywna..

 

Był smaczniasty. Na szczęście było mało cukru pudru w domu, bo gdyby nie to tata by przesłodził a tak to krem był idealny.

 

Fajny torcik :)

Prosty i na szybko. Za rok jak już dzidzia będzie bardziej kumata a ja mniej przewrażliwiona na punkcie świństw i cukru w dzieciowej diecie zdecydujemy się na coś bardziej twórczego kupnego.

 

I pomyśleć że piszę to ja, żarłok (obecnie na odwyku) zupkocińszczyzny i innych wynalazków proszkowych czy gotowców fastfoodowych :D

Link to comment
Share on other sites

dzidzia chce rozmontować samochód, a mój chrześniak jej próbuje przeszkodzić

CIMG3355.JPG

 

oczywiście panienka udaje że jest grzeczna  :wub:

CIMG3356.JPG

 

 

 

chętnie bym częściej pożyczała sobie młodego do zabawiania dzidzi, ale dla niego żadna atrakcja bawić się z małolatą. A ona w niego wpatrzona i śmieje się całą sobą jak on się wydurnia :)

Link to comment
Share on other sites

Spóźnione sto lat dla Maniuli :)

 

Jaka fajna fura :) Theoś by się szybko nią zajął :D

 

A że Maniula wpatrzona w starsze dziecko, to norma ;)

Mój też zrobi wszystko jak chce być ze starszymi kolegami :)

Nawet nie trzeba go wtedy zbytnio prosić, żeby np. posprzątał zabawki :D

Link to comment
Share on other sites

Ja też kiedyś byłam ulubioną ciocią, starszą kuzynką dla dzieci :D Wszyscy oddychali z ulgą, gdy widzieli, że przyjechałam - rodzice dzieciaków mogli spokojnie zająć się goścmi :D

Link to comment
Share on other sites

Ale fura 

 

To jej fura? 

Fura to pomysł jej najwspanialszego dziadka, podchoinkowo-urodzinowy prezent. Mania fury nie lubi i od ponad miesiąca stała w kącie w oczekiwaniu na zainteresowanie większe niż kręcenie lusterkiem, i się doczekała ;)

 

Spóźnione sto lat dla Maniuli 

 

Jaka fajna fura  Theoś by się szybko nią zajął 

 

A że Maniula wpatrzona w starsze dziecko, to norma 

Mój też zrobi wszystko jak chce być ze starszymi kolegami 

Nawet nie trzeba go wtedy zbytnio prosić, żeby np. posprzątał zabawki 

Maniula dziękuje przez sen :)

 

Zapraszam, Mania chętnie się pobawi z nowym kolegą a samochodem równie chętnie się podzieli :D

 

Ja zawsze chciałam mieć starszego brata, niestety nie wyszło  :lol:

 

Ja też kiedyś byłam ulubioną ciocią, starszą kuzynką dla dzieci  Wszyscy oddychali z ulgą, gdy widzieli, że przyjechałam - rodzice dzieciaków mogli spokojnie zająć się goścmi 

Kiedyś ja się zajmowałam chrześniakiem to teraz on mi się pozajmuje moją dzidzią, równowaga zachowana :D

 

Hejka 

 

Najlepszego dla Maniulki <3 :*

 

Jaka Ona słodka <3

 

i jaką ma furę 

Dzięki :)

Jest słodziak, ale też złośnik z niej. Chyba bunt roczniaka przechodzi bo ma huśtawki nastrojów  :unsure:

Fura póki co nie robi na niej takiego wrażenia jak powinna, zdecydowanie woli miękką ażurową piłeczkę z którą potrafi pół godziny non stop się ganiać :). Jak będziesz kiedyś szukała prezentu np. dla Stasia to polecam piłki Oball

 

Zdjęcia w obrozkach będą? 

Ciiiicho bo się wyda :P. Zobaczymy czy mi się uda upilnować żeby mnie nikt nie przelicytował ;). Przez chwilę nie zajarzyłam o jakie obroże chodzi, także przez 2 dni mogę zapomnieć...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzięki za pączki, pyyycha :D

 

Są nasze obroże, ale nie załapały się na ładne zdjęcia bo mi się nie chciało aparatu naładować i mam tylko takie byle jakie z miniaparaciku mego. No i wiosna do nas zawitała żeby mnie zmobilizować do sfotografowania się :)

 

CIMG3364.JPG

 

CIMG3371.JPG

 

CIMG3372.JPG

 

CIMG3379.JPG

 

 

i tyle. Więcej siebie z głupimi minami i w dziwnych pozach nie będę dodawać :P

Dobrz że nie widać ile warstw założyłam  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...