Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

Czasu brak na pisanie, bo w tygodniu praca a w weekendy staram się gdzieś wybywać żeby dzieć trochę się socjalizował ;)

Kilka fotek zgranych mam sprzed chyba 2 tygodni.

 

'psie, to jest piłka'

DSC_3585.JPG

 

'teraz ją rzucę'

DSC_3607.JPG

 

'tylko najpierw powąchaj'

DSC_3608.JPG

 

'eeej, ale nie miałaś zabierać. moje paluszkiiii'

DSC_3609.JPG

 

'spróbuję jak smakuje'

DSC_3610.JPG

Link to comment
Share on other sites

'chyba lepiej jednak rzucić'

DSC_3611.JPG

 

'ale raz na jakiś czas trzeba coś podgryźć'

DSC_3613.JPG

 

'Shinaaaa, wracaj, już nie będę zjadać piłki'

DSC_3617.JPG

 

 

 

K o n i e c :P

 

tak oto spędzamy miło spacerki. Czasem jeszcze Hexa się pod nogami kręci, ale wtedy jednak wolę dzidzię trzymać w nosidle bo nie nadąża mała bidulka ;)

Link to comment
Share on other sites

Zjadanie piłek - pierwsza klasa.

Uśmiałam się z komentarzy do fotek 

Zanim psu rzuci musi spróbować czy warto się piłki pozbywać ;)

Mania nie mówi to muszę za nią :P

 

Jeju jak słodziasto <3 

 

Jak Ona ładnie już chodzi :* <3 

Chodzi już jakiś czas, ale nadal o własne nogi się potrafi potknąć i wywalić :D

 

Podpisy idealne pod zdjęcia :D Super się dogadują

Starałam się i nawet w miarę się relacje poukładały, ale Shiny i tak muszę bardziej pilnować bo jednak jej się zdarzyło dawno temu kogoś dziabnąć (mimo że obydwaj zasłużyli sobie w jakiś sposób to jednak nie powinna zawisać na rękawie czy nogawce)

 

Tak zimno u Was? ZZ pilka akcje mam takie same ;) Dobrze, ze zyjecie :)

Wtedy jeszcze zimno było, za to dzisiaj tak nam przygrzało na dzieciowym pikniku że mam twarz tak czerwoną jak bym cały czas zawstydzona była :P

 

hahaha Maniulka już się wprawia w tresurę psów :)

Swoje niech tresuje, ale niestety od kilku dni zaczęła żywo reagować na obce i dzisiaj napastowała goldena który się dołączył do naszego pikniku. Golden, jak to prawdziwy golden, olał to małe poklepujące i krzyczące, wylizał twarz, wytarł ogonem i poszedł dalej wąchać i oblewać drzewka. Już wiem jak moja mamuśka musiała się czuć jak ja się rwałam do psów, tylko mam się psów panicznie boi a ja nie więc kompromisy przewidziane ;).

 

 

 

Dzisiaj wszyscy happy, dzień wolny wykorzystałam maksymalnie na zmęczenie siebie, dziecia i później jeszcze psów. Poczułam się przez moment prawie jak na macierzyńskim. Tylko jeden dzień wolnego a tak cieszy :D

Link to comment
Share on other sites

A co to tak w środku tygodnia wolne ? :P

Trzeba było trochę spraw pozałatwiać, no i przy okazji się złożyło że piknik wypadł więc wykorzystałam wolne całościowo :D

 

Cześć :)))))))))))))))

Cześć :D

 

 

Dzisiaj już nie wolne, ale wszystko mnie boli i dzisiaj leń mnie dopadł.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Na dogo bywam co kilka dni na moment, ale nie pisam bo czasu brak :P

Moje dni się zlewają w tygodniu, rytyyyyna mnie zżerać zaczyna - praca, karmienie dzidzi, spacer z małą i kundlami, kolacje, mycie, usypianie, i robi się 22 kiedy mam chwilę dla siebie a wtedy już padam na twarz :/. Dzisiaj wyjątkowo maluch padła przed momentem, bo tak to do mniej więcej 21:30 baluje, wstaje około 7-7:15 czyli niedługo przed moim wyjściem do pracy. A weekendy wyjazdowo zwykle spędzamy, więc też czasu dla samej siebie praktycznie nie mam. Cóż, macierzyństwo, praca i psy to takie czasopochłaniacze że nie ma kiedy się ponudzić i poplotkować na necie ;). Tym bardziej że nie mam na co dzień na kogo zwalić małego dwunożnego i pobyć sama bo jednak psom da się zamknąć drzwi przed nosem i zostawić same jak się robią marudne a dziecku niet :P

 

Angi detektyw :P. Bywam na bazarkach jak mi jakieś zaproszenie do skrzynki wpada, także jak coś znajdziecie ciekawego podsyłajcie :)

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem Cię doskonale , ja sama dopiero teraz mam czas kidy moge usiaść i coś przekąsić a przy okazji poplotkować chwilkę :D 

 

Mam nadzieje ze całkiem o nas nie zapomnisz i jak juz bedziesz miała więcej czasu to wrócisz do ploteczek z nami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...