Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

Jaka Ona kochana  

 

wiesz co , dziecko kaczką straszyć ?  :lmaa:

 

https://lh6.googleusercontent.com/-wmAvuCqqQNo/VIODp8tPyiI/AAAAAAAABnE/oIIjjcstadE/s640/DSC_3314.JPG rewelacja  :loveu:

Jak wszystko idzie po jej myśli to niemalże dziecko idealne jest  :loveu:. Ale niech tylko coś będzie nie tak jak trzeba to wtedy dzidzia zmienia się w szalejącą bestyjkę  :evil_lol:

 

Sama się straszy, nikt jej nie każe ruszać kaczki, a tym bardziej nóżką popychać  :grins:

 

Dzisiaj prababcia karmiła jabłuszkiem małą, smakowało do czasu aż babcia spóźniła się z podaniem na czas otwartej buzi. Ale się działo, chyba wszyscy sąsiedzi usłyszeli że Maniuli coś nie podpasowało  :nonono2:

 

Jak każde dziecko :evil_lol:

I będzie tylko gorzej  :look3: . Już przestaje rozumieć o co chodzi z "nie wolno", tylko patrzy i się cieszy  :lmaa:

Link to comment
Share on other sites

Każda Marysia ma charakterek  :megagrin:  przykład Marysi mojej siostry , jak siostra wejdzie do domu i da jej gumy nie w tym momencie w którym Ona chciała to jest płacz na 3 godziny bo "mamusiu Ty mi je miałas dać od razu a nie teraz " i nie da sie przetłumaczyc ze trudno dostała kiedy dostała ale ma te gumy i ma sie cieszyć , musi sie zryczec że aż jest cała spocona wtedy powoli sie uspokaja , więc kochana i tak wszystko przed Toba :P

Link to comment
Share on other sites

Każda Marysia ma charakterek  :megagrin:  przykład Marysi mojej siostry , jak siostra wejdzie do domu i da jej gumy nie w tym momencie w którym Ona chciała to jest płacz na 3 godziny bo "mamusiu Ty mi je miałas dać od razu a nie teraz " i nie da sie przetłumaczyc ze trudno dostała kiedy dostała ale ma te gumy i ma sie cieszyć , musi sie zryczec że aż jest cała spocona wtedy powoli sie uspokaja , więc kochana i tak wszystko przed Toba :P

Chyba zmienię dzidzi imię, bo po tym co czytam o Twojej siostry małej to strach mnie ogarnia  :nerwy:

 

Widac, ze z jednego roku z Iga :P

Ty lepiej pokaż Igę jak urosła i pochwal się co ciekawego umie, bo dawno jej nie widziałam a już ma 9 m-cy  :eviltong:

 

A pisałam kiedyś, że "nie wolno" będzie słuchała tylko do pewnego czasu :evil_lol:

Myślałam że trochę dłużej będzie wiedziała o co chodzi  :nonono2:

 

 

 

Ale poza tym że mała w domu rozrabia jest i tak grzeczna. Dzisiaj calusieńki dzień spędziła wśród dzieci i bardzo dobrze się czuła. Aż mi momentami było przykro że w ogóle nie potrzebuje mamusi  :oops: . Przychodziła tylko na jedzenie i przytulała się jak akurat jej na drodze stałam  :evil_lol: . Z jednej strony dobrze że sobie radzi, a z drugiej zaczynam się czuć mniej potrzebna... Głupie to, ale przeżywam też już powrót do pracy i tak mnie wzięło na delikatne smuteczki :(

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ale jakoś tak dziwnie jak dziecko jest takie niezależne. Przynajmniej w żłobku sobie da radę (mam nadzieję), chociaż do rówieśników jej nie ciągnie, nadal widzę że woli starszych. Na szczęście tym razem dwulatek stał się obiektem westchnień młodej panienki  :mdrmed: . Swoją drogą mi też bardzo przypadł do gustu i pogadaliśmy sobie trochę po dziecinnemu  :grins:

Link to comment
Share on other sites

Ja nie jestem wystarczająco mobilizująca do wstawania  :nonono2:

Żeby pooglądać tv też zaczęła niedawno w kojcu wstawać  :megagrin:

Za chłopakami się mała łobuzica już ugania, ale tylko za starszymi bo młodsi niespecjalnie wzbudzają jej zainteresowanie ;)

 

'co chciałeś młodzieńcze? wstawaj'

CIMG3090.JPG

 

i pojawił się obiekt westchnień, czyli fajny uśmiechnięty 2-letni chłopczyk :) (swoją drogą brat maluszka)

CIMG3091.JPG

 

 

na zdjęciu widać jakby Maniula małego odpychała, ale po prostu straciła równowagę ;)

Link to comment
Share on other sites

On ma być tylko Twoim zięciem ;) Nic nie pisałam, że z Wami zamieszka 

 

Wyrodna matka, pozbyła się dziecka 

Nawet lepiej że nie będę musiała żywić, ale wolała bym najpierw zięcia poznać i się z nim pobawić :P

 

Daleko nie była bo tylko babcia zabrała, ale mogłam w ciszy się wyspać. Raz na jakiś czas można  :eviltong:

A gdzie to Mania byla?

Mania była się socjalizować w sali zabaw, przecież dziki wieśniak tylko noszony w chuście/nosidle jest i nie potrafi się nigdzie odnaleźć  :evil_lol:

 

Mania ma racje , starsi są fajniejsi , nawet dużo starsi  :megagrin:

 

Ale kolege miała fajnego  :loveu:

Nie mogę się zgodzić  :eviltong:

 

Koledzy obydwaj fantastyczni, ale jakoś chyba zaczęłam lubić większość dzieci więc chyba jestem nieobiektywna  :grins:

 

 

 

Idę nadrabiać zaległości, chociaż nie żyję po długiej nocy spędzonej na plotach a później standardowo na pobudkach na karmienie  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

 

Nie mogę się zgodzić  :eviltong:

 

Koledzy obydwaj fantastyczni, ale jakoś chyba zaczęłam lubić większość dzieci więc chyba jestem nieobiektywna  :grins:

 

 

 

Idę nadrabiać zaległości, chociaż nie żyję po długiej nocy spędzonej na plotach a później standardowo na pobudkach na karmienie  :jumpie:

Nie znasz się :P

 

No bo dzieciaczki są słodkie  :loveu:

 

Nocne karmienia są The best  :jumpie:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...