Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

Dziewczyny, a od kiedy mogę młodego mojego wsadzać do takiego ustrojstwa i z nim pośmigać? 

Mam chuste, musze zrknac jaka...na brzuchu go czasami nosilam ale on w sumie jest dzieckiem nie na recznym wiec nie uzywalam duzo, ale na spacer to widze fajna opcja.

Nosidładla dzieci siadająych samodzielnie :) W chuste tez możesz rabnąć na plecy, tylko to duzy stres na poczatek ;)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, a od kiedy mogę młodego mojego wsadzać do takiego ustrojstwa i z nim pośmigać? 

Mam chuste, musze zrknac jaka...na brzuchu go czasami nosilam ale on w sumie jest dzieckiem nie na recznym wiec nie uzywalam duzo, ale na spacer to widze fajna opcja.

Tak jak Małgo pisze - jak zacznie sam siadać czyli Mariuszek pewnie niebawem zacznie bo sprytny chłopak jest ;). Wcześniej chusta tkana i wiązanie z przodu, z tyłu lub na boku. Tam gdzie z wózkiem nie wjedziesz sprawdza się idealnie. Maniula też na rękach nie lubi, a jak ją zwiążę albo upnę możemy i 2-3 godziny chodzić.

 

Nie widać obroz :(

Marudzisz :P. Poszukam i zobaczę czy jakieś zdjęcia oddają urok obróżek ;)

 

 

Mam dzisiaj radochę bo zrobiłam po raz pierwszy SOBIE większe zakupy ciuchowe :D. Taka przecena była w sklepie że nie mogłam sobie odmówić kupienia kilku rzeczy, mimo że poszłam tylko po spodnie i ewentualnie bluzkę. No i do pracy mam wyprawkę, nie będę śmigać w starych portkach czy bluzach z kapturem bo i 2 sweterki wzięłam :). Mani po raz pierwszy nic nie kupiłam, ale ona nie idzie ze mną do pracy :/

Link to comment
Share on other sites

Co marudze? Co marudze :D po to się bierze obroże by się nimi pochwalić :P

Nie wiedziałam, wstyd... Zaraz się poprawię, tylko foty kiepskie bo to nie była sesja pod tytułem "słit focia cudnej obróżki zajebiaszczą luszczanką" :/

 

Ale masz super kicaja na plecach :D <3

kangur w torbie naplecowej :D

 

 

ze spacjalną dedykacją dla Anginy obroża w owce ;)

CIMG3396.JPG

 

CIMG3387.JPG

 

CIMG3388.JPG

 

babcia nadal chce kicać

CIMG3402.JPG

 

i Pimpusiowa obroża, wzór trochę widać

CIMG3399.JPG

Link to comment
Share on other sites

To o slit fociach luszczankom to do mnie? :D ale ładne są te obrozki-pasuja. Moje pewnie będą we wtorek :D

A do kogo innego :P. Jak je będę pstrykać to of kors z dedykacjom speszjalnom :D. Już baterię naładowałam i w końcu mam pogodę na pstrykanie :). A już myślałam że wiosnę przesiedzę w robocie :)

Taksowe obróżki są fajne, uwielbiam je od lat, nawet jak są brudne :)

 

O rany , ale ja spóźniona

 

Maniulka , radości i uśmiechów każdego dnia i dużo beztroskiego życia :loveu:

Maniula dziękuje, nie zauważyła spóźnienia ;)

Link to comment
Share on other sites

Uffff , jak dobrze , ze Maniula jeszcze nie kuma kalendarza ;)

 

Co do obiektywów , moja Sigma 70-300 umarła na wyjeździe nad morze ... nie umiała sobie lepszego terminu znaleźć . Teraz mam totalny zastój , ale wybieram się do magika od aparatów aby spojrzał we wnętrze mojego Nikusia i ocenił ile mu jeszcze żywota zostało , bo nie wiem czy warto w niego inwestować czy odkładać na coś nowego , przy czy myślę , czy nie przesiąść sie na Canona , jednak obiektywy trochę tańsze do Canonów są , a wcześniejszego Canoniaka miałam i byłam zadowolona .

Link to comment
Share on other sites

Mam prawie wiosenne zdjęcia znowu :D. Nie wiem czy chcecie oglądać mnie w dziwnych pozach ( :P ), więc będą psy.

 

Shina mocno kudłata, aż się boję jak zacznie to zrzucać

DSC_3382.JPG

 

kangur :)

DSC_3383.JPG

 

tu się pieski podeptały bo przypadkowo rzuciłam piłkę w Hexę

DSC_3384.JPG

 

Shina zobaczyła labka na horyzoncie i czekała czy przypadkiem jej nie wpadnie w zęby (chyba cieczka wisi w powietrzu bo spinę miała dosyć długo, a jeszcze niedawno nawet na sukę ONa nie zareagowała mimo że rasistka z niej ;))

DSC_3385.JPG

 

 

 

i samych psów by było chyba na tyle :D

Link to comment
Share on other sites

Psy fajne,teraz dawaj siebie w pozach :P Ile Shinama lat? 4?

6 już będzie w czerwcu miała, kiedy to zleciało  :o. Hexa w maju 11te urodziny będzie świętować.

 

nie wiem czy jestem jakaś krzywa czy co ale przeważnie na zdjęciach wychodzę powyginana :/

 

*Monia*, masz cudowne frizbowe psy, wiesz? 

Mój czarnuch lubi skakać, ale nie sam z siebie :D

 

Zapisujemy wątek! O! I zapraszamy w nasze skromne progi :)

wiem że są cudowne, czasami jak im się chce ;)

 

 

zacznę zdjęcia od mojego ulubionego nosidła :D (i już tamtego poprzedniego nie zarzucę na plecy, bo to jest naj naj również na plecach)

CIMG3412.JPG

 

CIMG3407.JPG

 

CIMG3410.JPG

 

CIMG3411.JPG

 

CIMG3413.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...