Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

[quote name='*Monia*']Na kliszę, ale ja nie chcę żeby tak było i szukam lepszych rozwiązań :evil_lol:
W sumie aparat jest w stanie bdb, mimo że się nim kiedyś bardzo intensywnie bawiłam :lol:


No i zaraz trzeba wyjeżdżać. Jak ja nie lubię takich 'uroczystości.... :shake:[/QUOTE]

na klisze też fajny :) więcej można się nauczyć na takim

a cóż to za uroczystość?

Link to comment
Share on other sites

Monia, jak nie masz kasy, to kita 18-55 sobie oszczędź ;) tamron 55-200 jak na swoją cenę to fajny obiektyw(ja nim robię zdjęcia) tyle, że jest jeszcze kwestia silniczka- d3000 ma silniczek af? jeżeli nie ma to musisz kupować obiektyw z silniczkiem co równa się większej cenie i tak dalej... ;) nie wiem czy to było już pisane, ale nie chce mi się czytać wszystkich wywodów, szczególnie tych afrykańskich :evil_lol:

a tamron sam w sobie to nawet i do macro się nada, i do portretów (ma zaskakującą ostrość na minimalnej ogniskowej, służę zdjęciami poglądowymi), i dp ruchu rzxy dobrych warunkach i wprawnej ręce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']widzisz doskonale wiem tylko ze jakos nie znam nikogo z afryki ani sama nie jestem stad to nie rozumiem waszego bezsensownego stwierdzenia :roll:[/QUOTE]
więc o co ci chodzi? myślisz, że wszystko wokół ciebie się kręci? może to było o pati, a może o... zerduszkowej? a może o sobie pisałam?
pati, ty byłaś prawie w afryce, nie? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']widzisz doskonale wiem tylko ze jakos [B]nie znam[/B] nikogo z afryki ani sama [B]nie jestem[/B] stad to nie rozumiem waszego bezsensownego stwierdzenia :roll:[/QUOTE]

A czy świat kręci się wokół deer_1987? Nie sądzę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']więc o co ci chodzi? myślisz, że wszystko wokół ciebie się kręci? może to było o pati, a może o... zerduszkowej? a może o sobie pisałam?
pati, ty byłaś prawie w afryce, nie? :diabloti:[/QUOTE]
trzeba bylo tyle nie pisac przeklenstw i wyzwisk pod moim adresem na oleczkowo fora pl :roll: na szczescie kopie tego co pisaliscie sa u mnie i na fora.pl i zostana niedlugo wyslane do odpowiednich osob.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']więc o co ci chodzi? myślisz, że wszystko wokół ciebie się kręci? może to było o pati, a może o... zerduszkowej? a może o sobie pisałam?
pati, ty byłaś prawie w afryce, nie? :diabloti:[/QUOTE]

Azja, Afryka, co za różnica :diabloti::evil_lol:


Deer ledwo wróciłaś a już zaczynasz straszyć i skarżyć, błagam ... :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']trzeba bylo tyle nie pisac przeklenstw i wyzwisk pod moim adresem na oleczkowo fora pl :roll: na szczescie kopie tego co pisaliscie sa u mnie i na fora.pl i zostana niedlugo wyslane do odpowiednich osob.[/QUOTE]
proszę, znajdź coś na mnie, będę ci dozgonnie wdzięczna :loveu:

[quote name='NightQueen']Azja, Afryka, co za różnica :diabloti::evil_lol:


Deer ledwo wróciłaś a już zaczynasz straszyć i skarżyć, błagam ... :shake:[/QUOTE]
:diabloti:

najlepsze jest to, że na mnie nic nie znajdzie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Deer[/B] już ci pisałam - daruj sobie straszenie, robienie sztucznych afer i obgadywanie innych ludzi na PW... Myślisz, że jak znowu ciebie zbanują to ktoś tutaj popełni samobójstwo z tego powodu czy jak?

O aparatach nie powiem ani słowa - dla mnie najlepszy aparat to taki, który ma guziczek, a ustawienia to jakaś czarna magia...

Link to comment
Share on other sites

[B]NightQueen[/B] proszę się ze mnie nie nabijać... ja człowiek prosty jest i prosto pojmuję świat. Jest guziczek - jest zabawa :D.

A na poważnie jak będę miała kasę [czyli w ciągu najbliższych 10 lat :D] to będę chciała w końcu kupić aparat i będę musiała zrozumieć cokolwiek z tego co piszecie. Zwłaszcza, że potrzebny mi aparat dla psów [co by Birma w końcu jakieś zdjęcia miała ;)] jak i dla kwiatków...

Link to comment
Share on other sites

Oj ja się wcale nie nabijam :evil_lol:

Jak kupowałam swój aparat to też nie miałam pojęcia co to autofokus, czas przysłony itd. ale chciałam lustro to trzeba było się nauczyć tego, a teraz to już sama przyjemność :cool3: chociaż ja nigdy nie startowałam z taką wiedzą "o guziczku" :evil_lol: jak wy, mnie zawsze kręciła fotografia i jak kupowałam pierwszą cyfrówkę (9 lat temu :-o jak ten czas leci) to już mniej więcej wiedziałam czego szukam, choć wtedy wybór był znikomy w sklepach, bo cyfrówki dopiero co wchodziły ;)

Link to comment
Share on other sites

[B]NightQueen [/B]ja lubię robić zdjęcia, wiem czego chcę od wymarzonego aparatu... tylko dopóki wiem, że nie mam najmniejszych szans na kupno takiego to nawet się nie męczę w zdobywanie wiedzy. Zanim uzbieram sobie na aparat to lata miną i wszystkie modele się pozmieniają :D. Nie chcę niczego specjalnie udziwnionego, ale sprzęt musi być porządny. No i 2 obiektywy koniecznie, bo inaczej dobrych zdjęć nie będzie, na 1 obiektywie to albo Birmę sfotografuję albo kwiatki...

Link to comment
Share on other sites

Taa... fotografia to drogie hobby... ja sobie droższe znalazłam - roślinki [a zwłaszcza fiołki odmianowe]... Chociaż z 2 strony rośliny da się rozmnażać i stąd mieć pieniądze na kolejne rośliny ;). Chociaż z 3 strony - jakbym sprzedała swoje roślinki to pewnie na jakieś niedrogie body by mi wystarczyło :D.

Link to comment
Share on other sites

Ależ mi poprawiłyście nastrój :loveu::loveu:. Nie czytałam jeszcze wszystkiego bo dopiero wpadłam do domu wściekła bo karmy nie dowieźli ale po przeczytaniu początku Waszej dyskusji się ubawiłam :evil_lol:. Jestem przemodlona więc humor czarny się mnie trzyma :shake:. Odpowiem później na pytania mi zadane i opowiem o mojej przygodzie z lustrem - Sony a230 z kitem 18-55 ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Unbelievable']więc o co ci chodzi? myślisz, że wszystko wokół ciebie się kręci? może to było o pati, a może o... zerduszkowej? a może o sobie pisałam?
pati, ty byłaś prawie w afryce, nie? :diabloti:[/QUOTE]
Takie rzeczy należy ignorować, coś jak natrętną muchę. Zmęczy się, to przestanie latać.

Co do aparatu. Przymierzałam się do lustra. Kupiłam hybrydę sony. Teraz troszkę żałuję, ale z drugiej strony, fotografia nie jest moją ogromną pasją.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...