Jump to content
Dogomania

Hexa moje kochane słoneczko, Shina paskuda i inni :)


*Monia*

Recommended Posts

[quote name='Izabela124.']Ja też tak uważam, ale niektórzy nie mają mózgu :shake:[/QUOTE]

to nie kwestia czy go masz czy nie :evil_lol: sądzę że bardziej polega to na odpowiednim użytkowaniu :diabloti:
Niektórzy nie dostali po urodzeniu instrukcji obsługi i dlatego mają z tym taki problem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Tak, jamniki szelek absolutnie nosić nie mogą :shake:. Ale takie specjalne z napisem dla jamnika mogą :cool3:. :evil_lol:


To już wiem po co Ci glany :diabloti:

Shina odkąd wylądowała bardzo niebezpiecznie i pisnęła ma ode mnie zakaz skoków :shake:. Hexa skacze ale ona zawsze tylne łapy ma tuż nad ziemią i się nie połamie. Mam zdjęcia Shiny kaskadera to zaraz wrzucę ;)

Szczera też jestem :evil_lol:

Też długo analizowałam zanim się na surowe zdecydowałam ;)

Mi się udało młodą tak do piłki przekonać że jest teraz rzeczą najistotniejszą. Traci na swej wartości tylko w tłumie psów, ale może i to wypracujemy :razz:

Ja z babcią nie mam problemu bo jak nam się tematy wyczerpią to każda zajmuje się czymś innym. Za to dziadek jest marudny i muszę się powstrzymywać żeby się z nim nie posprzeczać :roll:

Poza wagą i wymiarami, koniecznością noszenia dodatkowego pokrowca na aparat (cyfrówkę wrzucam czasem do kieszeni) jest jeszcze dokupowanie wielu rzeczy dodatkowych (np. obiektywy), trudność obsługi dla takich zdolnych osób jak ja :cool3:, jest też nieporęczna jak trzeba szybko złapać psy albo rzucić piłkę i w tym samym czasie zrobić fotę..

Tylko pamiętaj że tu posty się nabija i nie można robić offa bo będę raportować :diabloti: (albo mnie ktoś wyręczy w raportowaniu :loveu:)[/QUOTE]

No i jak zwykle wszystko na tym świecie sprowadza się do firmówek :roll: no nie wytrzymam normalnie :shake:

Ups wydało się :nerwy:

Chętnie obejrzę. Może ja się w końcu zmobilizuję i wrzucę filmiki jak Pam po freesbee ponad nogą skacze :)

Jesteś straszna :diabloti::diabloti:

Tak więc moje czeka jeszcze z pół roku żarcia suchego :lol:

E to u nas nie ma takiej opcji. Piłki kocha, ale jak zobaczy coś nowego to by sobie chyba nie darował żeby mordy nie drzeć :evil_lol:

To ja z moją zawsze jakiś temat znajdę, a jak nie to się kładę przed TV sobie śpiocham :diabloti: Tyle że ona na dłuższą metę mnie odrobinę męczy :lol:

Czyli największą wadą jest wielkość :lol: A co do zdolności.. to wszystko kwestia wprawy są na dogo osoby które zawsze pomogą :diabloti::diabloti:

Nie wiem czy zauważyłaś ale my z Iza już zaczęłyśmy sobie posty nabijać :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']No i jak zwykle wszystko na tym świecie sprowadza się do firmówek :roll: no nie wytrzymam normalnie :shake:

Ups wydało się :nerwy:

Chętnie obejrzę. Może ja się w końcu zmobilizuję i wrzucę filmiki jak Pam po freesbee ponad nogą skacze :smile:

Jesteś straszna :diabloti::diabloti:

Tak więc moje czeka jeszcze z pół roku żarcia suchego :lol:

E to u nas nie ma takiej opcji. Piłki kocha, ale jak zobaczy coś nowego to by sobie chyba nie darował żeby mordy nie drzeć :evil_lol:

To ja z moją zawsze jakiś temat znajdę, a jak nie to się kładę przed TV sobie śpiocham :diabloti: Tyle że ona na dłuższą metę mnie odrobinę męczy :lol:

Czyli największą wadą jest wielkość :lol: A co do zdolności.. to wszystko kwestia wprawy są na dogo osoby które zawsze pomogą :diabloti::diabloti:

Nie wiem czy zauważyłaś ale my z Iza już zaczęłyśmy sobie posty nabijać :evilbat:[/QUOTE]
Przecież firmowe lepsze :cool3:

Zaraz wrzucę. Się zmobilizuj i wrzuć :razz:

Wiem że jestem straszna :eviltong:

Moje teraz Brita dostaną bo muszę Fiprex kupić a akurat tam gdzie mają go w rozsądnej cenie nie ma innej karmy która by mi odpowiadała...

To mu mordę zaklej taśmą :diabloti:

Ja zawsze czytam gazety bo babcia ma a w domu nie mam bo nikt nie czyta :evil_lol:

Też o korepetycjach u specjalisty pomyślałam :cool3: :diabloti:

W takim razie idę na skargę :obrazic:

Link to comment
Share on other sites

A teraz dla oderwania się od offowania (mimo że wolę pisać niż zdjęcia wklejać ;)) wrzucę karkołomne wyczyny małego głupola. Monotematycznie bo wszystkie latające :eviltong:

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8820.jpg?t=1284764158[/img]

zdjęcia od tyłu oczywiście muszą być :diabloti:
[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8822.jpg?t=1284764161[/img]

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8825.jpg?t=1284764171[/img]

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8826.jpg?t=1284764176[/img]

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8827.jpg?t=1284764181[/img]

Link to comment
Share on other sites

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8828.jpg?t=1284764187[/img]

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8829.jpg?t=1284764193[/img]

[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8830.jpg?t=1284764195[/img]


i fota po której kundlisko krzywo upadło i od tamtej pory nie rzucam jej piłki tak żeby skakała, mimo że ona to lubi...
[img]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8831.jpg?t=1284764201[/img]



Koniec :)
Idę spać, bo mi chrapią i się skoncentrować na pisaniu nie mogę :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']to nie kwestia czy go masz czy nie :evil_lol: sądzę że bardziej polega to na odpowiednim użytkowaniu :diabloti:
Niektórzy nie dostali po urodzeniu instrukcji obsługi i dlatego mają z tym taki problem :lol:[/QUOTE]Ha ha masz całkowitą rację :multi::evil_lol:

[quote name='*Monia*']

W takim razie idę na skargę :obrazic:[/QUOTE]Społeczniak :diabloti:

Fotki skaczącego psa fajne :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Przecież firmowe lepsze :cool3:

Zaraz wrzucę. Się zmobilizuj i wrzuć :razz:

Wiem że jestem straszna :eviltong:

Moje teraz Brita dostaną bo muszę Fiprex kupić a akurat tam gdzie mają go w rozsądnej cenie nie ma innej karmy która by mi odpowiadała...

To mu mordę zaklej taśmą :diabloti:

Ja zawsze czytam gazety bo babcia ma a w domu nie mam bo nikt nie czyta :evil_lol:

Też o korepetycjach u specjalisty pomyślałam :cool3: :diabloti:

W takim razie idę na skargę :obrazic:[/QUOTE]

Nie prawda :obrazic:Ja tam wolę podróbki robione przez dzieci w Chinach :grins:

Alem się uśmiała z tego zdjęcia :evil_lol:
[url]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8829.jpg?t=1284764193[/url]
Położenie prostopadłe przednich łap wskazuje na to iż było bardzo spektakularne lądowanie :diabloti:

A czym normalnie karmicie? Bo ja bardzo cenię sobie Brita ;)

Ty to jest myśl :hmmmm: Ale jaką zwykłą do papieru, izolacyjną czy malarską? :razz:

Moja ma tylko teletydzień. A tak to książki. Pod choinkę chcę jej kupić tomik poezji Szymborskiej :p

Ma branie nie ma co :evil_lol:

Papa :hand: jak wrócisz powiesz jak było? :razz:

[quote name='Izabela124.']Ha ha masz całkowitą rację :multi::evil_lol:

Społeczniak :diabloti:
[/QUOTE]


Ja zawsze mam rację :cooldevi:

Zgadzam się. Konfidentka :grab:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']
Ktoś musi........ :diabloti:

Bo z aparatu TZa :grins:[/QUOTE]Od tego już mamy jedną osobę :diabloti::eviltong:
Ha wiedziałam :multi::evil_lol:

[quote name='Luzia&Funia']
Ja zawsze mam rację :cooldevi:

Zgadzam się. Konfidentka :grab:[/QUOTE]Nieprawda, bo rację na dogomanii ma tylko jedna osoba :diabloti:
To coraz popularniejsze staję się na dogo :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Nie prawda :obrazic:Ja tam wolę podróbki robione przez dzieci w Chinach :grins:

Alem się uśmiała z tego zdjęcia :evil_lol:
[URL="http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/CIMG8829.jpg?t=1284764193"]http://i790.photobucket.com/albums/y...g?t=1284764193[/URL]
Położenie prostopadłe przednich łap wskazuje na to iż było bardzo spektakularne lądowanie :diabloti:

A czym normalnie karmicie? Bo ja bardzo cenię sobie Brita ;)

Ty to jest myśl :hmmmm: Ale jaką zwykłą do papieru, izolacyjną czy malarską? :razz:

Moja ma tylko teletydzień. A tak to książki. Pod choinkę chcę jej kupić tomik poezji Szymborskiej :-P

Ma branie nie ma co :evil_lol:

Papa :hand: jak wrócisz powiesz jak było? :razz:[/QUOTE]
Myślisz że Chińskie dokładniejsze? :hmmmm:

Lądowanie zwykle jest na cztery łapy, rzadko się zdarza żeby były jakieś problemy :razz:. Ale szczerze to nie pamiętam czy wtedy wylądowała normalnie, tylko po tej ostatniej fotce był problem i się bałam że mi się kundel połamał :roll:

Karmię je ostatnio Joserą i mi bardzo odpowiada, tata też zadowolony ;). Ale do Brita też nic nie mam, tylko po jednym worku sierść się Hexolinie popsuła i zrezygnowałam... W razie cego zamówię 2 worki po 8kg i zobaczymy ;).

Do papieru kiepsko się do kudłów klei, malarska za szeroka, izolacyjna zostawia taki śliski klej ale chyba będzie najlepsza :razz:. Tak w ogóle to mogę polecić plaster taki w rolce bez opatrunku bo dobrze się przykleja do kudłów i nawet po zmoczeniu tak szybko nie odpadnie :cool3:. [SIZE=1]Przyklejałam nim opatrunek do łapy i zawijałam bandaż żeby młoda go nie zdejmowała, na pysku nie testowałam ale powinien się trzymać :evil_lol:[/SIZE]

To moja babcia ma zawsze 'życie na gorąco', często fakt, czasem wyborczą czyli mam co poczytać ;)

Nie ma to jak popularność - dążyła do tego i ma :evil_lol:

No i się zgubiłam po drodze bo mapy zapomniałam :placz:

[QUOTE]Zgadzam się. Konfidentka :grab:[/QUOTE]
Nie wiesz że trzeba uważać co się pisze i robi bo wszędzie Cię śledzą oczy sprawiedliwości :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Myślisz że Chińskie dokładniejsze? :hmmmm:

Lądowanie zwykle jest na cztery łapy, rzadko się zdarza żeby były jakieś problemy :razz:. Ale szczerze to nie pamiętam czy wtedy wylądowała normalnie, tylko po tej ostatniej fotce był problem i się bałam że mi się kundel połamał :roll:

Karmię je ostatnio Joserą i mi bardzo odpowiada, tata też zadowolony ;). Ale do Brita też nic nie mam, tylko po jednym worku sierść się Hexolinie popsuła i zrezygnowałam... W razie cego zamówię 2 worki po 8kg i zobaczymy ;).

Do papieru kiepsko się do kudłów klei, malarska za szeroka, izolacyjna zostawia taki śliski klej ale chyba będzie najlepsza :razz:. Tak w ogóle to mogę polecić plaster taki w rolce bez opatrunku bo dobrze się przykleja do kudłów i nawet po zmoczeniu tak szybko nie odpadnie :cool3:. [SIZE=1]Przyklejałam nim opatrunek do łapy i zawijałam bandaż żeby młoda go nie zdejmowała, na pysku nie testowałam ale powinien się trzymać :evil_lol:[/SIZE]

To moja babcia ma zawsze 'życie na gorąco', często fakt, czasem wyborczą czyli mam co poczytać ;)

Nie ma to jak popularność - dążyła do tego i ma :evil_lol:

No i się zgubiłam po drodze bo mapy zapomniałam :placz:


Nie wiesz że trzeba uważać co się pisze i robi bo wszędzie Cię śledzą oczy sprawiedliwości :eviltong:[/QUOTE]

Ja nie myślę... Ja to wiem :lol:

Nie no raczej połamać to się nie powinna, chyba że teren nie równy i w dołek by jej łapa wpadła. Przynajmniej ja nigdy się nie spotkałam z sytuacją w której pies przy podskokach złamał by łapę :cool1:

To nie taniej wyjdzie zamówić jeden 15 kg?? :evil_lol: Jedno mi się tylko w Bricie nie podoba że zrobił się suchy, jak zaczęłam go kupować 2 lata temu to był taki fajny tłusty a teraz nawet jak wór jest szczelny to karma jest wyschnięta :shake:

Czyli faworytem jest plaster opatrunkowy :evil_lol: z tym że taśma izolacyjna ma różne kolorki :lol: To jak przetestuję to dam znać :razz:

Fakt? :lol: :diabloti: Bardzo lubię Fakt :evil_lol:

Dokładnie, jak to moja mamusia mów "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz " :evil_lol:

Trzeba było o drogę zapytać to byś się nie zgubiła :shake: Ahh te baby :diabloti:

Tak wiem normalnie strach się bać. :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Ja nie myślę... Ja to wiem :lol:

Nie no raczej połamać to się nie powinna, chyba że teren nie równy i w dołek by jej łapa wpadła. Przynajmniej ja nigdy się nie spotkałam z sytuacją w której pies przy podskokach złamał by łapę :cool1:

To nie taniej wyjdzie zamówić jeden 15 kg?? :evil_lol: Jedno mi się tylko w Bricie nie podoba że zrobił się suchy, jak zaczęłam go kupować 2 lata temu to był taki fajny tłusty a teraz nawet jak wór jest szczelny to karma jest wyschnięta :shake:

Czyli faworytem jest plaster opatrunkowy :evil_lol: z tym że taśma izolacyjna ma różne kolorki :lol: To jak przetestuję to dam znać :razz:

Fakt? :lol: :diabloti: Bardzo lubię Fakt :evil_lol:

Dokładnie, jak to moja mamusia mów "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz " :evil_lol:

Trzeba było o drogę zapytać to byś się nie zgubiła :shake: Ahh te baby :diabloti:

Tak wiem normalnie strach się bać. :roll:[/QUOTE]
Wierzę Ci na słowo :evil_lol:

Tam dołki kopią akurat moje kundlice, więc trochę ich jest :roll:. A Shina jest na tyle zdolna że i na równym by się mogła połamać :evil_lol:

Chcę 2 różne spróbować - Shinie active wezmę bo to małe nadpobudliwe jest a Hexolinie large wezmę żeby sobie chrupała bo ostatnio widzę że karmę połyka zamiast gryźć :cool1:. Na suchość mamy sposób - olej z pestek winogron, oliwa z oliwek i jeszcze nam zostało trochę oleju rybnego ;). Shina za 2 tygodnie (przerwę trzeba było zrobić) dodatkowo będzie miała polewane biotyną z cynkiem bo nie skończyłyśmy butli a ważność się w listopadzie kończy i trzeba zużyć.

Tylko z plastrem trzeba uważać i często wymieniać bo się odparzenia robią i później brzydko wygląda. Shinie się zrobiło i teraz ma na łapie małe brzydkie czarne placki :roll:. A kolorki to co za problem - farbki do ręki i nawet wzorki da się zrobić :evil_lol:

Ciekawe rzeczy czasem w nim piszą - o ufo, psach mordercach, itp. Dla rozrywki może być :razz:

Poczekamy zobaczymy....

Kierunki mi się pomyliły no, prawa czy lewa to chyba bez różnicy? :evil_lol:

taaak :cool1: ostrzeżenia, bany i te sprawy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Wierzę Ci na słowo :evil_lol:

Tam dołki kopią akurat moje kundlice, więc trochę ich jest :roll:. A Shina jest na tyle zdolna że i na równym by się mogła połamać :evil_lol:

Chcę 2 różne spróbować - Shinie active wezmę bo to małe nadpobudliwe jest a Hexolinie large wezmę żeby sobie chrupała bo ostatnio widzę że karmę połyka zamiast gryźć :cool1:. Na suchość mamy sposób - olej z pestek winogron, oliwa z oliwek i jeszcze nam zostało trochę oleju rybnego ;). Shina za 2 tygodnie (przerwę trzeba było zrobić) dodatkowo będzie miała polewane biotyną z cynkiem bo nie skończyłyśmy butli a ważność się w listopadzie kończy i trzeba zużyć.

Tylko z plastrem trzeba uważać i często wymieniać bo się odparzenia robią i później brzydko wygląda. Shinie się zrobiło i teraz ma na łapie małe brzydkie czarne placki :roll:. A kolorki to co za problem - farbki do ręki i nawet wzorki da się zrobić :evil_lol:

Ciekawe rzeczy czasem w nim piszą - o ufo, psach mordercach, itp. Dla rozrywki może być :razz:

Poczekamy zobaczymy....

Kierunki mi się pomyliły no, prawa czy lewa to chyba bez różnicy? :evil_lol:

taaak :cool1: ostrzeżenia, bany i te sprawy...[/QUOTE]

No to jak wierzysz to teraz już Ci tylko wypróbować pozostało :razz: :evil_lol:

A no chyba że tak, ja z moimi nie mam problemu bo one nie skaczą :evil_lol: Chyba że przez coś (nogę, rękę, obręcz, hopkę czy inne ustrojstwo :evil_lol: )

Active nigdy z Brita nie miałam, ale large mi się zdarzyło kupić jak adulta nie mieli i rzeczywiście kawałki fajne duże mają. Nawet Pamir był zmuszony je gryźć choć on raczej woli jedzenie pochłaniać w charakterze odkurzacza :diabloti: Ja moim też zawsze coś dodaję ale mimo wszystko kiedyś byli lepsi - mam słabość do tłustych karm, dlatego ta purina mi trochę spasowała a mamy już na dnie worka tyle że słaba jakościowo jest.

Ale co najpierw mu mordę za lepić i dopiero malować czy odwrotnie, najpierw pomalować a potem zaklejać? :razz:

Tak albo o wampirach :nerwy::evilbat:

Amen :diabloti:

Ano bez. Moja znajoma zna 2 strony - można iść w prawo, albo w drugie prawo (istnieje możliwość stosowania tych nazw zamiennie :evil_lol: )

No ja jak na razie jestem czysta, bana jeszcze nie miałam nigdy ostrzeżeń też sobie nie przypominam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']No to jak wierzysz to teraz już Ci tylko wypróbować pozostało :razz: :evil_lol:

A no chyba że tak, ja z moimi nie mam problemu bo one nie skaczą :evil_lol: Chyba że przez coś (nogę, rękę, obręcz, hopkę czy inne ustrojstwo :evil_lol: )

Active nigdy z Brita nie miałam, ale large mi się zdarzyło kupić jak adulta nie mieli i rzeczywiście kawałki fajne duże mają. Nawet Pamir był zmuszony je gryźć choć on raczej woli jedzenie pochłaniać w charakterze odkurzacza :diabloti: Ja moim też zawsze coś dodaję ale mimo wszystko kiedyś byli lepsi - mam słabość do tłustych karm, dlatego ta purina mi trochę spasowała a mamy już na dnie worka tyle że słaba jakościowo jest.

Ale co najpierw mu mordę za lepić i dopiero malować czy odwrotnie, najpierw pomalować a potem zaklejać? :razz:

Tak albo o wampirach :nerwy::evilbat:

Amen :diabloti:

Ano bez. Moja znajoma zna 2 strony - można iść w prawo, albo w drugie prawo (istnieje możliwość stosowania tych nazw zamiennie :evil_lol: )

No ja jak na razie jestem czysta, bana jeszcze nie miałam nigdy ostrzeżeń też sobie nie przypominam :lol:[/QUOTE]
Może kiedyś :evil_lol:

Moje przez nogi nie chcą skakać :shake:

Ja adulta nie próbowałam tak żeby karmić, miałam na nagrody kiedyś. Active Shina jadła i nawet w miarę jej wchodził. Hexolina zawsze miała large i mi bardzo odpowiadał. Jeszcze Ariona możesz spróbować, podobno nie jest zły.

Zalepić i pomalować :razz:

I zdjęcie ducha kiedyś było :evil_lol:

Nie wiem po co tyle tych stron, powinna być jedna - prosto :cool3:. Kiedyś faceta pokierowałam "tu pan skręci w lewo" pokazując kierunek w prawo. I... skręcił w lewo :mdleje:

Też jestem grzeczna :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Może kiedyś :evil_lol:

Moje przez nogi nie chcą skakać :shake:

Ja adulta nie próbowałam tak żeby karmić, miałam na nagrody kiedyś. Active Shina jadła i nawet w miarę jej wchodził. Hexolina zawsze miała large i mi bardzo odpowiadał. Jeszcze Ariona możesz spróbować, podobno nie jest zły.

Zalepić i pomalować :razz:

I zdjęcie ducha kiedyś było :evil_lol:

Nie wiem po co tyle tych stron, powinna być jedna - prosto :cool3:. Kiedyś faceta pokierowałam "tu pan skręci w lewo" pokazując kierunek w prawo. I... skręcił w lewo :mdleje:

Też jestem grzeczna :multi:[/QUOTE]

Uwierz że pożałujesz :diabloti:

Czemu ? Moja Funia kiedyś była w tym mistrzem skoków przez każdą część ciała. :evil_lol: Teraz jako że wiek już nie ten to jej odpuściłam, choć myślę że to kwestia tygodnia i wszystko by sobie przypomniała :p

Jakie eksperymenty :evil_lol: Może RC? :diabloti::diabloti:

Oki a potem zrobię fotki i wstawię na dogo jak się nad psem znęcam :loveu::loveu:

O to tego nie widziałam. Ale po tym jak pisali że kobietę napadł wampir to normalnie bałam się z domu wyjść #nerwy

Ja też bym w lewo poszła :megagrin: A potem bym Cie wyklinała że mnie źle pokierowałaś :diabloti::diabloti: Byłą bym wręcz gotowa się wrócić i Cię znaleźć :x

Czyli w najbliższym czasie miejmy nadzieję że nikt nie podkabluje na nas że za duże o 1 pixel zdjęcia wrzucamy, a nie daj boże 6 w jednym poście :laugh2_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonsai_88']Ja kiedyś jakimś chłopakom tłumaczyłam dość obfitującą w zakręty drogę... oczywiście uparcie myliłam kierunki :D. Na szczęście łapkami machałam, a oni szybko pojęli, że mają na łapki patrzeć, a nie mnie słuchać ;).[/QUOTE]

Z tego wynika że bab lepiej o drogę nie pytać :evil_lol: Chociaż ja nigdy na przykład nie miałam problemu z kierunkami :lol: Ale ja ogólnie dziwna jestem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Luzia&Funia']Uwierz że pożałujesz :diabloti:

Czemu ? Moja Funia kiedyś była w tym mistrzem skoków przez każdą część ciała. :evil_lol: Teraz jako że wiek już nie ten to jej odpuściłam, choć myślę że to kwestia tygodnia i wszystko by sobie przypomniała :p

Jakie eksperymenty :evil_lol: Może RC? :diabloti::diabloti:

Oki a potem zrobię fotki i wstawię na dogo jak się nad psem znęcam :loveu::loveu:

O to tego nie widziałam. Ale po tym jak pisali że kobietę napadł wampir to normalnie bałam się z domu wyjść #nerwy

Ja też bym w lewo poszła :megagrin: A potem bym Cie wyklinała że mnie źle pokierowałaś :diabloti::diabloti: Byłą bym wręcz gotowa się wrócić i Cię znaleźć :x

Czyli w najbliższym czasie miejmy nadzieję że nikt nie podkabluje na nas że za duże o 1 pixel zdjęcia wrzucamy, a nie daj boże 6 w jednym poście :laugh2_2:[/QUOTE]
Świetna rekomendacja :evil_lol:

Hexa jest za delikatna, boi się że coś mi zrobi a Shina ma za mały móżdżek żeby pojąć o co chodzi. Co innego hopki, drzewa czy inne martwe przedmioty - to akurat uwielbiają przeskakiwać ;).

RC próbowałam i Hexolina miała po nim niezłe jazdy, mimo odpowiedniego wprowadzania :shake:. Jeszcze zaczęłam rozważać Nutrę Nuggets (kiedyś nią karmiłam Hexę) tylko nie wiem czy jakość jest taka jaka była... Znalazłam NN za 104 zł :-o

Zdjęcia obowiązkowo :loveu:

I później się dziwić że ludzie mają różne dziwne pomysły jak się gazet naczytają :cool1:.
Przypomniało mi się jak jeszcze mieszkałam w Ostrołęce to był zabójca nazywany "wampirem". Czego to ludzie o nim nie opowiadali to normalnie wierzyć się nie chciało, no i rzeczywiście przed pójściem do więzienia gwałcił i zabijał kobiety ;). Ale wdawać się w szczegóły i ploty nie będę bo to off :diabloti: :eviltong:. Dodam że z więzienia wyszedł po odsiedzeniu wyroku, ale życia raczej w mieście nie miał bo wszyscy wiedzieli gdzie mieszka...

Facet się nie wrócił, ale na pewno się zdziwił że urząd gminy zniknął w tajemniczych okolicznościach :evil_lol::evil_lol:

No nie wiem... Pewności mieć nie można... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Świetna rekomendacja :evil_lol:

Hexa jest za delikatna, boi się że coś mi zrobi a Shina ma za mały móżdżek żeby pojąć o co chodzi. Co innego hopki, drzewa czy inne martwe przedmioty - to akurat uwielbiają przeskakiwać ;).

RC próbowałam i Hexolina miała po nim niezłe jazdy, mimo odpowiedniego wprowadzania :shake:. Jeszcze zaczęłam rozważać Nutrę Nuggets (kiedyś nią karmiłam Hexę) tylko nie wiem czy jakość jest taka jaka była... Znalazłam NN za 104 zł :-o

Zdjęcia obowiązkowo :loveu:

I później się dziwić że ludzie mają różne dziwne pomysły jak się gazet naczytają :cool1:.
Przypomniało mi się jak jeszcze mieszkałam w Ostrołęce to był zabójca nazywany "wampirem". Czego to ludzie o nim nie opowiadali to normalnie wierzyć się nie chciało, no i rzeczywiście przed pójściem do więzienia gwałcił i zabijał kobiety ;). Ale wdawać się w szczegóły i ploty nie będę bo to off :diabloti: :eviltong:. Dodam że z więzienia wyszedł po odsiedzeniu wyroku, ale życia raczej w mieście nie miał bo wszyscy wiedzieli gdzie mieszka...

Facet się nie wrócił, ale na pewno się zdziwił że urząd gminy zniknął w tajemniczych okolicznościach :evil_lol::evil_lol:

No nie wiem... Pewności mieć nie można... ;)[/QUOTE]

No a nie? :mad:

E tam małymi kroczkami każdego psa można tego nauczyć moim zdaniem :eviltong:
Mój Pam jako że umie slalom między nogami to jak zaczynaliśmy tą sztuczkę to myślał cały czas że ma mi między nogami slalomować a nie skakać :evil_lol: Ale w końcu zrozumiał :lol:

Ja RC raz miałam, ale psom tak smakowało że znikło w 2x krótszym czasie niż powinno :evil_lol: Za drogie jak na moją kieszeń. NN za 104 to rzeczywiście malutko :crazyeye:

A plasterek zrobię w lusowe kfiatuski :loveu::loveu:

Jakie opowieści :razz: Chętnie poczytam czegoś z dreszczykiem na dobranoc :cool3:

To miałaś szczęście, jak by był inny to by Cię odszukał... I wtedy Ty była byś głównym bohaterem Faktów :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Nie znamy dnia ani godziny, a wielkie oko patrzy... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Jutro odpiszę ;)

Miałam iść spać, ale nie mam miejsca :mad:
[IMG]http://i790.photobucket.com/albums/yy181/Hexiula/Shina/IMG_0590.jpg?t=1284852910[/IMG]


To malutkie chudziutkie nie chciało spać na łóżkach a teraz wieczorami najczęściej właśnie na łóżku można ją znaleźć w różnych dziwnych pozycjach :evil_lol:. Teraz znowu się przemieścili i ubaw mam z ich min :evil_lol:. Teraz bezlitosna pańcia zwali pieska z łóżka razem z jego kołderką :diabloti:. Dla Hexy jestem milsza bo ona się po prostu nie da zrzucić :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']Ja poszłam spać z Pawłem a wstałam bez Pawła za to z dwoma rudymi :D

Gdy on wstał do wc w nocy to rude wpakowały się go zastępować i biedak nie miał gdzie wrócić. A że dobre serce ma to zamiast kudły zgonić to poszedł na kanapę spać :D[/QUOTE]Boszzzz ale masz wyrozumiałego TZa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...