Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Dzisiaj rozmawiałam z Anią. Pola jakoś żyje, ale upały znosi raczej kiepsko, jak większość z nas. Moje domowe ZOO też tylko zalega po katach.
Wstępnie ustaliłyśmy, że Pola będzie miała robione badania krwi ogólne i w kierunku tarczycy, bo bardzo mało je, a zupełnie nie chudnie.
Tak więc jakiś bazarek postaram się zrobić, ale jak troszkę pogoda się zmieni, bo mi mózg się topi.

Link to comment
Share on other sites

W necie wyczytałam, że tylko zalecza, ale pies już do końca życia jest na lekach. Najpierw przez 4 tygodnie podaje się leki. Potem badania kontrolne i dalsze ustawianie leków.
[url]http://www.vetopedia.pl/article75-1-Niedoczynnosc_tarczycy_u_psow.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Mój Aron ma niedoczynność tarczycy.
Hormony trzeba podawać do końca życia, ale leki są w miarę tanie, więc tragedii nie ma :)
a po podaniu hormonów w psiaka wchodzi nowy duch, jest weselszy, aktywniejszy i nabiera ładną, szczupłą sylwetkę
Tu wątek o tarczycy: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/57856-Niedoczynno%C5%9B%C4%87-Tarczycy[/url]

Link to comment
Share on other sites

zoja nie mam żadnego potwierdzenia w sprawie ogłoszenia napiszę do nich maila z pytaniem kiedy będzie publikacja
wiem, że wiszę z bazarkiem już od dawna, ale niestety nie mam kiedy tych fantów zebrac do kupy i sfotografować, w przyszłym tygodniu przyjeżdża do mnie koelżanka z Australii więc do czasu jej pobytu nie znajdę chwili, ale jak pojedzie to sie zbiorę do kupy, no oczywiście będę musiała dogadać Karę bo bez niej ani rusz.
Jak znajdę chwilę i wybiore jakieś zdjęcia Poli to zapłacę za ogłoszenia, ktore robi dziewczyna z miau i zamieszcza na różnych forach ponoć czasem są skuteczne - trzeba spróbować. Koleżanka dała mi namiary na fundację z Gdańska, ktora szuka domków dla zwierzaków, tam są tez zaangazowania artyści - może warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam Poleńkę. :)
Pewnie że lepiej by było, gdyby sunia nie chorowała, ale nadczynność tarczycy to nie jest "tragedia". ;)
Polcia będzie zażywać leki do końca życia, ale będzie się na pewno lepiej czuła.
I może wysmukleje nam Malutka. A jeśli nie, to i tak będziemy ją kochać. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malagos']i jak z Polą i jej tarczycą?[/QUOTE]

Moja wetka powiedziała, żeby teraz nic nie podawać i zrobić kontrolę parametrów tarczycowych po 8 tygodniach. Wtedy będzie można określić czy jest jakaś zmiana, czy Polcia zawsze będzie tak miała. Podobno są osobniki ( wśród ludzi też, które mają trochę odbiegające od normy wyniki.
Nie wiem jak myślicie, ale ja uważam, że można tak zrobić i te dwa parametry powtórzyć. Proszę o sugestie.

[quote name='kaja8888']jak ogłoszenie Poli opublikują to chyba będę z telefonem spała ;)[/QUOTE]

Życzę Ci z całego serca, aby choć jeden ( ten właściwy) zadzwonił.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...