Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

[quote name='zoja.']jak było? najadłaś się, napiłaś, potańczyłaś? Fotkę w kreacji weselnej pokażesz? :)[/QUOTE]

Wiesz, jakbym była z 10 lat młodsza, to bym się bardzo cieszyła na taką imprezkę, ale teraz to był mój obowiązek, bom matka chrzestna młodego.
Ogólnie wszystko się udało, żarełko było świetne, tylko ile można jeść ......na zapas się nie da ;). Kreacje miałam dwie ( druga na poprawiny).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zoja.']jedna to niewiele.. Biłaś się z kimś na weselu sztachetami i oberwałaś? ;) Pola zdrowa? Jakie pomysły na jej promocję? Ona ma swojego FB?[/QUOTE]

Ma FB. Rządzi na nim Ania ( DIF).
Pola czeka 8 tygodni do kolejnych badań (test tarczycowy). Podjęłam decyzję, bo nikt nie był łaskaw wypowiedzieć się w tej kwestii, choć pytałam.
Nie jestem zwolennikiem szybkiego podawania hormonów i sterydów, bo to najgorsze świństwa jakie istnieją, choć podobno pomagają. Sama jestem aktualnie leczona sterydami i nie będę pisała jak się czuję :(.
Na weselu nikt się nie bił. Minęły te czasy dawno i na szczęście chyba bezpowrotnie. Ręka przestała działać ......czekam na diagnozę.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczęta, mam depresję dlatego gadatliwość mi zmalała. Wygląda na to, że moja tymczaska Nina doczekała się domu (w tym tyg wizyta przed adopc.), a zdążyłam się już oswoić z myślą, że zostanie u mnie na zawsze. I niby wiem, ze jej tam będzie lepiej (dom z ogrodem, Państwo-rozpieszczacze, wygodna kanapa..) na wyłączność, że jak ona pójdzie to inny będzie mógł u mnie pomieszkać itd, itd... ale kto ma DT ten wie, że rozum rozumem, a serce krwawi.. ;)
Chciałbym, żeby dla Poli znalazł się podobny dom.

Link to comment
Share on other sites

Jolcia, rozumiem Cię doskonale i wiem, że DT nie mogę być z tego powodu. Sonia została u mnie, choć miała być na tymczasie. Tylko na Sonię był jeden chętny, ale okazało się, że domek zupełnie nie do zaakceptowania. Jola była na wizycie i nie zostawiła suni.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Może do tego domku Polcia by się nadała:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/256887-Poszukiwany-mały-starszy-spokojny-psiak-dla-starszej-pani[/URL][/QUOTE]

"Poszukuję małego pieska / suczki dla mojej teściowej, której odszedł ukochany towarzysz. Preferowany jest straszy pisak w wieku 6+ (np. 8,10,12 lat), wykastrowany. Bardzo ważny jest charakter psa. Musi być spokojny, bez oznak dominacji. Teściowa mieszka sama, ale często ją odwiedzają różne osoby, również dzieci. Pies musi być mały, żeby mógł towarzyszyć jej w domu, również w nocy. Preferowany piesek z krótką sierścią.
Do zaoferowania mamy dom, posłanie, kolana, miłość i ogród do biegania.
Najlepiej, żeby pisak był z województwa śląskiego lub świętokrzyskiego, bo wtedy mogę go osobiście odebrać. "

Wiek pasuje, ale długość sierści i stosunek do dzieci, już nie.
Pola ma gęstą, grubą sierść i starsza pani nie da rady z wyczesywanie suni. Ania, pomimo doświadczenia zawsze mówi, że ogarnięcie tej sierści to duży kłopot.

Teraz przypomniało mi się, że Ania miała kontaktować się z panem, który też miał charakternego pieska i po jego odejściu może udałoby się namówić go na Polę. Jutro zadzwonię do Ani.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...