Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

niestety czas działa na niekorzyść Poli :( jeszcze rok temu było jakieś zainteresowanie, ktoś chociaż pytał o Polę, ale niestety nie pasował :(
teraz jestem na 100 % pewna, że Pola nie znajdzie domu, tylko co będzie jak nie będzie środków na zapłatę za hotelik Poli - teraz nie ma tragedii Pola ma gdzie mieszkać, ale może sie zdarzyć, że zabraknie pieniążków (mój budżet też się powoli kurczy) i co wtedy?
sorry za taki nastrój z samego rana, ale uświadomiłam sobie, że nie ma już co liczyć na domek dla Poli :(

Link to comment
Share on other sites

oj, Kaja.. Twój pesymizm jest powalający ;) Czasami psy znajdują domu po 10latach pobytu w zatłoczonym schronie nie mając żadnych przyjaciół. OK -tylko czasami, ale jednak :) Najważniejsze, żeby ją pokazywać, robić ogłoszenia, plakaty.. Sama tego nie zrobi, a jak nie zrobi, to jej ludź nigdy się nie dowie gdzie jej szukać. Pola znajdzie dom. Nie wiem kiedy, gdzie i jak, ale znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Nie ma subskrybcji. Są tylko tematy w których coś się napisało:question:
 
Ale odkryłam takie coś i:

Wygląda na to, że całą robotę trzeba odwalać od początku. :lmaa:

U góry każego tematu jest takie cuś jak "śledź temat" jeśli dodasz do śledzonych to pojawiają się w "lubiana zawartość".

Masz tam wtedy tylko te tematy, które chcesz subskrybować.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie w "mojej zawartości" masz wątki w których coś pisałaś i w dodatku stare. U mnie się pojawiły nawet bazarki sprzed paru miesięcy. A jak się doda do śledzonych, to ma się w "lubianej zawartości" tylko te które się chce.

Wczoraj się nad tym biedziłam sporo czasu, ale doszłam :bigcool:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...