Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

[quote name='kaja8888']a ja jestem zwarta i gotowa na odbieranie telefonó w sprawie Poli - jutro publikacja ogłoszenia :) może jak wszyscy mocno zacisniemy kciuki to się wreszcie uda :)[/QUOTE]

To ja zacytuję i dołączam z zaciśniętymi kciukami :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Dawno mnie nie było:oops: Ale oczywiście kciuki trzymam zawsze.

I muszę się pochwalić, że wreszcie znalazłam pracę. Co prawda firma powinna nazywać się "Chaos" sp.zoo, ale ludzie sympatyczni i podobno jak się skończą zaległości, to będzie normalnie:evil_lol: Terminu normalności nie określono:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Kara gratulacje :) jak Ty pojawisz się w firmie to normalność nastąpi błyskawicznie, Ty firmę postawisz na nogi :)
Kara to aż sie boje pytać - czy w najbliższej przyszłości znajdziesz czas na bazarek? pod warunkiem, że ja znajdę czas na zrobienie fotek, Ty do pracy Kaja do szkoły

Link to comment
Share on other sites

Mam Echo Bemowa... Zapomnieli wydrukować 6ki w drugim numerze telefonu. Złożyłam reklamację.

[quote name='zoja.'][TABLE="class: tablew"]
[TR]
[TD="class: vss nowrap tright"]kategoria:[/TD]
[TD="colspan: 2"]Oddam za darmo[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: vss nowrap tright"] rodzaj ogłoszenia:[/TD]
[TD="colspan: 2"]zlecenie druku ogłoszenia drobnego[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: vss nowrap tright"]liczba znaków:[/TD]
[TD="colspan: 2"]147[/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: vss nowrap tright"]wyróżnienie w druku:[/TD]
[TD="colspan: 2"](bez wyróżnienia)[/TD]
[/TR]
[/TABLE]
[B]
TREŚĆ:[/B]
POLA, sunia 8lat,14kg. Bezdomna po śmierci opiekuna. Zdrowa,sterylizowana,pogodna,charakterna,toleruje koty. SZUKA DOMU.tel.781-472-791,600-968-755.

[B]lokalizacja:[/B]
Bemowo
Powiat Legionowski
Wola

[B]cena:[/B]
65,53zł

[B]numer zlecenia[/B]
[B]1CNG1
[/B]
Jak płacić:

Echo Media Plus sp. z o.o.
ul. Wspólna 3
05-120 Legionowo
55 1060 0076 0000 3300 0068 1867
Należność należy wpłacać na poda*ny obok numer konta, koniecznie podając wygenerowany przez sys*tem numer zlecenia. Brak numeru zlecenia na przelewie może skutko*wać odmową druku ogłoszenia lub wydrukowaniem w terminie póź*niej*szym. Jeśli nie otrzymamy po*twier*dzenia wpłaty, wówczas ogłoszenia są drukowane po zaksięgowaniu przez bank należności na koncie Echo Media Plus sp. z o.o. Zalecamy przesłanie potwierdzenia faksem na nr 22 614-58-03 lub e-mailem na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]. Przesłanie potwierdzenia do poniedziałku do godz. 17.00 gwarantuje ukazanie się ogłoszenia w najbliższym wydaniu.

Wszelkie reklamacje prosimy wysyłać e-mailem na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected]
[/EMAIL][/QUOTE]

Edited by zoja.
Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']Karusia, za normalność :kciuki::kciuki::kciuki:, choć to w dzisiejszej rzeczywistości pojęcie dość enigmatyczne :hmmmm::hmmmm::hmmmm:[/QUOTE]

Święte słowa.

[quote name='kaja8888']Kara gratulacje :) jak Ty pojawisz się w firmie to normalność nastąpi błyskawicznie, Ty firmę postawisz na nogi :)
Kara to aż sie boje pytać - czy w najbliższej przyszłości znajdziesz czas na bazarek? pod warunkiem, że ja znajdę czas na zrobienie fotek, Ty do pracy Kaja do szkoły[/QUOTE]

Z tą normalnością będzie problem, bo największe zamieszanie robi szef i równocześnie właściciel firmy. Chyba nie da się zwolnic właściciela:cool1:
Znajdź ten czas, to bazarek się zrobi, tylko długo się będzie robić, bo wieczorem padam na przysłowiowy pysk.

Dziś miałam wytargowane wolne. W końcu Kaja poszła dziś pierwszy dzień do szkoły i pewnie prędzej bym pracę rzuciła niż to przegapiła.
Potem latałyśmy po mieście w poszukiwaniu trampek i znowu zamiast odpocząć mam nogi po kostki w tyłku:shake: A jeszcze w Urzędzie Pracy czekałam półtorej godziny żeby się wyrejestrować.:angryy:

[quote name='EVA2406']Ja też jestem, ale jakoby mnie nie było.................:([/QUOTE]

:glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

ja tez jestem ale telefon milczy i nie chce mi się pisać :(
Kara może w weekend wreszcie znajdę czas na zdjęcia,
od soboty przez 10 dni to dopiero będę zarobiona - sąsiadka wyjeżdża na 10 dni i sama będę musiała wykarmić ok 13 - 15 kociaków i jednego urwisa w Jej domu, ale muszę dać radę :) cały czas wisi nad nami widmo sterylizacji i kastarcji tego stada, ale mamy tak miękkie serca, że jak pomyślimy o łapance to na sie odechciewa, ale w końcu kiedys trzeba bedzie to zrobić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='EVA2406']A co ma miękkie serce do sterylizacji......:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
Za chwilę będziesz miała jeszcze większe stado do obsłużenia, a co z nowymi kociakami, szczepieniami, chorobami itd?
Czy ja czegoś nie zrozumiałam......?[/QUOTE]

Eva, popieram.
Tak nie można myślec, Kaju... :sad:

Link to comment
Share on other sites

wiem że musimy to zrobic i to zrobimy tylko czekamy na akceptację administratora żeby na teren osiedla mogly wejść osoby z klatakmi łapkami.
A miękkie serce ma bardzo duzo do steryzlizacji w moim przypadku ;) jak widze jak te kociaki leca do jedzenia a trzeba je bedzie łapać do klatek i dlatego jest mi ich szkoda, że przeżyją stres, ale tak czy siak trzeba bedzie to zrobić

Link to comment
Share on other sites

Elu, ale ich stres będzie mniejszy przy wyłapaniu, niż potem jak będą patrzyły jak ich dzieci umierają z zimna, chorób lub głodu lub zaatakowane przez psy lub złych ludzi. A jak Ty będziesz się czuła w ciepłym domku, mając świadomość, że za oknem jest minus 20, a one tam marzną........:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...