Jump to content
Dogomania

10 zł deklaracji na wagę życia dla POLI. POMOCY!!!


EVA2406

Recommended Posts

Cześć, Kochane Moje! :iloveyou:

 

Matko, co za zmiany na dogo! Wreszcie dotarli do XXI wieku, bo do tej pory byli w ... hmm...

Ewcia już dawno mnie prosiła, żebym coś skrobnęła, ale omijam jakoś dogo. O wiele "zręczniej" pracuje mi się na FB.

Ale wiem, że zaglądacie i na nasz profil hotelowy:

 

https://www.facebook.com/pages/Hotel-dla-ps%C3%B3w-KADIF/179740165435271?ref=hl

 

i na wydarzenie Polki:

 

https://www.facebook.com/events/301927636628037/?ref_newsfeed_story_type=regular

 

U Poli wszystko po staremu, nic się nie dzieje.

To znaczy tylko kumple się zmieniają.

W tej chwili Pola jest psem, który mieszka u nas najdłużej. Drugie miejsce zajmuje śliczna trikolorowa, zwariowana, młoda Tutsi (Ewcia, wiesz która ... taka wariatka, która nic nie robi wolno  :megagrin: ). Na dzień dzisiejszy w naszym hotelu mamy łącznie z naszymi 18 psiaków. Jutro liczba się zmniejszy o jednego, bo będzie adopcja. Ale o tym SZA! 

Nie bardzo nawet wiem co napisać o Poli. Nadal kocha mojego męża i pluszaki. Zresztą okazało się, że wszystkie nasze psy kochają pluszaki. Strasznie to jest sympatyczne, bo "wydzierają" je sobie z klatek. Jak Iksik wyjdzie na dwór, wszystkie "jego" zabawki magicznym sposobem przeoszą się do klatki Pinezki. Potem do klatki Poli, potem do Tutki itd. Niestety Iksik bardzo niszczy zabawki i niedługo zostanie jeden malutki pluszczek dla Polki ;)

 

Pola sporo śpi i niewiele je. Niestety wydaje mi się, że znowu przytyła. Wygląda jak baryłeczka z małą główką.

Ale za to chyba się wyciszyła, bo ostatnio nie było żadnej scysji z innym hotelowiczem.

Zaglądajcie na fejsa! Tam będę wklejała zdjęcia, bo na dogo nie mogę. Na FB jest o wiele łatwiej i szybciej.

 

Buziaki!!!! Będę Was podglądać na dogo! :megagrin:

Link to comment
Share on other sites

Elisabeta, no rzeczywiście gapa jestem i nie doczytałam ;-)

 

Zoja, nie wiedziałam, że jolcia ma jakiś taki układ. Dziękuję za podpowiedź. Pogadam  Nią.

 

Aniu ( DIF), dziekuję, że się odezwałaś. Chyba Cię myślami zciągnełam, bo planowąłam. Planowałam jutro zadzwonić z kolejnym przypomnieniem :agrue: .

Teraz zdjęcia już mozna wstawiać bezposrednio, tylko mam problem ze zmniejszaniem. Mają być tylko do 2 GB. Kto udzieli instrukcji?

 

Aniu, ile czasu minęło od badania krwi u Poli? Pamiętasz, że mamy powtórzyć po 8 tygodniach?

Link to comment
Share on other sites

Jutro pogadam, ale przypomniało mi się, że Ona już raz dawała Polcię do GW i wtedy był jeden telefon z Gdyni. Pani brzmiała bardzo ciekawie i nawet jakąś kasę wpłaciła na Polcię. Miała po tamtych wakacjach się odezwać i potem była już tylko cisza. Myślę, że Pani wystraszyła się o swoją rezydentkę, gdy powiedziałam, że Pola nie bardzo lubi konkurencję.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...