Jump to content
Dogomania

Myszka -w domu jest dziecko uczulone na sierść. PROSZĘ O RADY :(


obraczus87

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ziutka']Olisiowi idą ząbki, pożera wszystko co "spotka" na swojej drodze ;)
Wysypkę ma nadal...

A więcej niech Martus pisze ;p[/QUOTE]

Ja juz sporo wiem, mam nadzieje ,ze sie jakos wszystko pouklada, wysypka rzadko bywa objawem alergii na siersc psa lub kota, wiec jest nadzieja,ze moze kiedys Oliwier nie bedzie mial alerii.
Trzymajcie sie cieplutko.:)

Link to comment
Share on other sites

Witajcie :)

Myszka dalej w drugim pokoju :roll: czasami pozwolę Jej wejść do nas na kilka minut.
Sporo czasu spędzamy razem na podwórku. Myszka szaleje z radości, gdy na podwórku jest Oliś w wózku...

Jesteśmy na kolejnym innym mleku. Nie chcę zapeszać (tfu tfu), ale jest troszkę lepiej niż było.
Jeszcze staram się myśleć, że może Myszka Go nie uczula w tak dużym stopniu...

W weekend wyjeżdżamy.. niestety Myszolek nie jedzie z nami i jest mi z tego powodu bardzo przykro :-(
nigdy na tak długo sie nie rozstawiliśmy z Nią :-(

Link to comment
Share on other sites

Myszka została dzisiaj bohaterką :)

Wypuściłam Ją na podwórko, po jakimś czasie wołam Ją i wołam... idę Jej szukać, patrzę, a Ona siedzi i się na coś patrzy.
Podchodzę, a tam leży pisklę... w pierwszym momencie pomyślałam, że nie żyje...
ale przyjrzałam się i zobaczyłam, że oddycha to maleństwo.
Wzięłam na ręce, napoiłam...ruszał skrzydełkami, zrobił kilka kroczków...

Zawiozłam do Ptasiego Azylu. Jutro będę dzwonić i zapytam czy maluch przeżył..
Zapytam również cóż to za ptaszek :) ale poszperałam w necie i wygląda na wróbelka, ale mogę się mylić.

Jestem taka dumna z Myszki. Kilka minut później teść wypuścił Deję na dwór.. Ona by już nie była taka łaskawa dla malucha...

Oto maluszek :)

[IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images47.fotosik.pl/1880/21d0770c42a8fc24med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inka33']Te, Ziuta, co Ty co tu u Myszy plotkujesz, zamiast podziwiać Freda...? :mad:[/QUOTE]
U Freda mego kochanego jestem cały czas...ale po ciuchutku, nie chce Wam przeszkadzać w konwersacjach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...