Jump to content
Dogomania

BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??


bora1

Recommended Posts

na koncie TOZ-u to wgl są pieniądze od ludzi które dowiedziały się o Bingu z TV albo z informacji na TOZowskiej stronie ew. informacji na FB TOZ-u jaworznickiego;) "nasze" dogomaniackie i z fb były na konto Bory wysyłane i ona ładnie się z nich rozlicza:)
Też chciałabym wiedzieć czy jeszcze zaraża Bingo bo taki ma małe szanse na DT...
Trzeba podsumować oferty deklaracji...
jedna Pani z fb też deklarowała pomoc, ale nie odpisała jeszcze ile by to było i czy stałe czy jednorazowe

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dokladnie te pieniadze, ktore wplynely na moje konto to tam sa i rozliczam sie z nich na bieżąco, lecze za nie Binga i ostatnio kupiłam karme bo w TOZie poskapiły i malo daly na 2 psy. po drugie dziadoską karme.
na kocie TOZu sa pieniadze od ludzi ktorzy przeczytali o psie na ich stronie lub widzieli go w tv, co one beda z nimi robic, mi niewiadomo, poza tym ze z tych pieniedzy zaplaca za sterylke tej suni, co z reszta nie wiem...bez komentarza

Link to comment
Share on other sites

Łaski nie robią. Za leczenie muszą zapłacić. One nie dadzą pieniędzy bez udokumentowania. Nie trzeba się nic pytać tylko faktura w łapę za dotychczasowe leczenie i iść po zwrot. Jak nie dadzą to postraszyć że ludzie dawali na Binga i dowiedzą się o tym.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']Łaski nie robią. Za leczenie muszą zapłacić. One nie dadzą pieniędzy bez udokumentowania. Nie trzeba się nic pytać tylko faktura w łapę za dotychczasowe leczenie i iść po zwrot. Jak nie dadzą to postraszyć że ludzie dawali na Binga i dowiedzą się o tym.[/QUOTE]
A jak nie oddadzą za faktury, to będzie ich nie tylko kompromitacja, ale podstawa do zarzutów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bakusiowa']:-o
Malwa nie zrozumiałaś. Chodzi o paniusie z TOZ które nie chcą uszczknąć pieniędzy wpłaconych na ich konto dla Bingusia.[/QUOTE]


Teraz rozumiem. To faktycznie nieładnie, powinny nie tylko uszczknąć, ale po prostu oddać te pieniądze osobie, która tu "czuwa" nad Bingiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MALWA']Teraz rozumiem. To faktycznie nieładnie, powinny nie tylko uszczknąć, ale po prostu oddać te pieniądze osobie, która tu "czuwa" nad Bingiem.[/QUOTE]
Tak do ręki to nie mogą dać bo są organizacją która musi mieć rozliczenie na podstawie dokumentów.
Ciekawa jestem jak Bora to załatwi.

Link to comment
Share on other sites

zebrałam informacje o deklaracjach na PDT:)
Póki co mamy tyle, niech osoby wypowiedzą się czy potwierdzają te dane:) cały czas szukamy mu tego PDT najlepiej gdzieś blisko, żeby był leczony przez tę samą Wet'kę;)

Dardamell- [B]70zł[/B]:loveu:
Bakusiowa-30zł:loveu:
Zosia123- 50zł (wysłałam zapytani czy to stała czy jednorazowa)-[B]jednak jednorazowa:loveu:[/B] (wysłałam nr konta)
barbra- ?? (mówiła coś, niewiele, jakaś konkretna kwota?) [B]15zł:loveu:[/B]
Pani Roxana z fb- 100zł:loveu:

Mamy 200 pewne o ile dziewczyny potwierdzą, może 250, a nawet więcej;) jakby to okazało się prawdą to na migiem szukamy pdt:cool3:

Czyli wg moich obliczeń mielibyśmy 215zł, ja pewnie coś też dorzucę i Asia;)

Edited by Justyna Lipicka
Link to comment
Share on other sites

spokojnie, na razie z pieniedzy Binga robimy sterylke "młodej",
rozmawialam z Pania z TOZu i umoeilysmy sie tak, ze w kwietniu jak dostana kase z UM to oddadza dla Binga to za sterylke. Nic sie na razie nie dzieje bo Bingo kasy duzo ma i napewno nie braknie na leczenie a DT i tak nie widac...

Acha zdecydowalam sie zaczac terapie antybiotykiem w tabletkach, bo Pani Joanna (właścicielka) tabletki Bingowi podaje, bo sprawdzałam i Bingo je ładnie z karma zjada, co widac bo juz prawie caly grzbiet ma zarosniety.
Jak sie to wyleczy to Pani Agnieszka zrobi zabieg usuniecia brodawczkow ZA DARMO!

Justyna super ze trzymasz reke na pulsie, bo ja mam duzo na glowie ostatnio, super ze taka kwota, jeszcze tu ma kasy troche, ja tez cos dorzuce jak trzeba bedzie, jest ok idziemy w dobra strone, teraz tylko jakis PDT :D

Link to comment
Share on other sites

mało jest domowych dt:(
a "właściciele" a raczej chyba "właściciel" z tego co się zorientowałam dalej chce się pozbyć Binga? pomoc w postaci karmy i weta nie wystarczyłaby im żeby opiekować się np Bingiem przez Panią Joannę? bo w zasadzie "starych drzew się nie przesadza"...wiadomo jak wyjścia nie ma...ja cały czas szukam dt;)
Fajnie że brodawczaki Pani Agnieszka usunie za free:)
a dowiedziałaś się czym Bingo może z innymi zwierzętami przebywać, bo przecież on z Młodą mieszka...więc w dt może też by mógł...

Link to comment
Share on other sites

zapytam we wtorek bo w sobote byl Krupa, a on niezbyt w temacie. No jak sie ktos znajdzie to go oddadza, ale jak nie to chyba go nie wyrzuca, tylko widzialas jakie tam sa warunki :/ syf, kiła i mogiła. Dobrze by bylo mlodej foty porobic i osobny watek zalozyc, moze po sterylce bym Joaske namowila zeby ja tez oddali jak by sie ktos znalazl, bo ona stwierdzila ze jej te psy niepotrzebne, pozostaje tylko przekonanie Ryska (syna).

Link to comment
Share on other sites

Moja deklaracja stała 30 zł płatna zawsze będzie 5-go każdego miesiąca. Tak więc u mnie od marca. Teraz choćbym chciała to jestem już kompletnie spłukana. Widać że wetka dobrze leczy. Na zdjęciach jest widoczna ogromna poprawa. Wydaje mi się że brodawczaki widać na którymś zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...