Jump to content
Dogomania

BINGO z meliny szuka lepszego jutra, dasz mu dom??


bora1

Recommended Posts

Szila juz po sterylce, przeszla gladko bez komplikacji, nawet ruchliwa byla :) dostala 3 puszki "lekkiej" karmy, a jutro jedziemy na zdjecie wenflonu
Psiaki dostaly nowe poslania, miski, a Szila nowa obroze, bo nawet tego nie miala. Ona jest bardzo w typie labka, taka sliczna czarnula, szkoda ze jej nie chca oddac bo by szybko nowy dom znalazla napewno :( Ona chyba tez jest bita, bo jest bardzo wylekniona i plochliwa, kladzie sie na ziemie caly czas.
Justynko nie dala bys rady jutro ze mna jechac do weta po poludniu bo bysmy oba psy za jednym razem wziely???

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 561
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Była dzis z Shila i Bingiem razem u weta, uff ale sie umordowalam :P Shila zwawa, ale ten pies jest strasznie wystraszony, wszystkiego sie boi, masakra normanie, dikus jak nie wiem, a taka slodka pysia :)
Bingo juz caly zarosniety, jeszcze chwila i bedzie mial te brodawczaki usuniete ;)
Bingo dopiero 12-tego ma ermin do weta, a Shila w sobote, to moze Justynko pojedziemy razem powiesimy przy okazji plakat i porobimy Shili foteczki?

Link to comment
Share on other sites

nie moze zostac zaszczepiony jak ma podawane antybiotyki, wiec dopoki nie bedzie wyleczony calkowicie to mozna zaponiec o szczepieniach, Shila tez nie ma ...

edit.
przyszla wpłata od asia54 - [SIZE=6][B]300zl [/B][B]DZIĘKUJEMY BARDZO[/B][/SIZE]

Edited by bora1
Link to comment
Share on other sites

Codziennie zagladam na watek Bingusia i Shili ,nie zawsze mam czas zeby cos napisac bo wciaz poza domem w pracy.Czekam niecierpliwie na dt .W miere mozliwosci postaram sie pomoc chociaz finansowo,bo mieszlam tez daleko.Bardzo mi zal tych pieskow z pijackich melin,po co te zboki biora zwierzeta?SZkoda slow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bora1']widze ze Bingiem sie interesuje juz tylko ja i Justyna :( smutne to[/QUOTE]
Ja tez interesuję się Bingusiem. Czytałam na wątkach że często się zdarza że pieski znajduja domy poprzez ogłoszenia w prasie. Mogę poprosić jedną osobę o takie ogłoszenie lecz to będzie ogłoszenie adopcyjne i myślę że trzeba poczekać aż będzie wyleczony. Czy nie było żadnego odzewu na wywieszone plakaty?

Link to comment
Share on other sites

przez przypadek znalazłam wątek suni, na którym dziewczyna pisze o ogłoszeniach w gazecie Dziennik Zachodni,
podobno jest na nie duży odzew, wątek na którym to wyczytałam, str.2
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218567-Potrzebne-46z%C5%82.-na-od%C5%82osznie-w-gazecie-dla-Goni!-Przecudna-Gonia-czeka-na-dom!/page2[/url]
koszt co prawda 46,-
może warto tam spróbować? wiem [B]bora1[/B] że to daleko od Ciebie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...