Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

[quote name='iwoniam']Co do suni z guzami = pani ją wysterylizuje, ale nie będzie jej mogła zatrzymać. Szuka jej sama domu, namawia jakiegoś pana, który stracił swoją staruszkę.
Koleżanka tej pani ma sunię, która może u niej zostać maksymalnie 2 tygodnie. Takze sama będzie jej robic ogłoszenia,

[B]Pani od 2 szczeniaczków, tych najmniejszych będzie sama szukac maluchom dom.[/B]

[B]wojtus - wyslij mi namiary na tę panią, bo wiem, że pisała do Ciebie na FB[/B]

a ja jadę załatwiac dalej piesinkom miejsca.
będe pod telefonem - 515192985 -
gdyby ktoś chciał wpisywać na dogo/fb bieżące info o psinkach, które ma ode mnie uzyskane np telefonicznie to proszę - nie będzie wówczas przesunięcia..

romi, nie jedz juz nigdzie w takim razie - te zdjecia sa okay, :)
jak się doliczyłam, to koszt paliwa - pieniądze na to zostały juz uskładane, dziękujemy ![/QUOTE]
Pani Agnieszka od [B]2 Szczeniaków[/B] na FB [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100002063708523[/URL] , [B]Yennefer Crowley[/B]
Jest w Zaproszych na wydarzeniu :
[URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100003035806724#!/events/304448652937293/[/URL]

Rozmawiałem, Szczeniaki będą miały prawd. DS :)
Dzisiaj będą kąpane, za 2 dni z rezydentką Zuzią i Kotkiem jedziemy na ogólne odchplenie całego towarzystwa na Sanocką;)

Przesyłam Iwonia sms jej numer tel:)

Link to comment
Share on other sites

moja córka zrobiła wspólne zdjęcie wszystkich psiaków, włożyłam je do wydarzeń na fb, moze się przyda do rozsyłania ludziom:
[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=348394071857958&set=o.223666724394283&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL]

niestety nie pamietam jak sie wkłada zdjecia na dogo :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']... niestety nie pamietam jak sie wkłada zdjecia na dogo :-([/QUOTE]

Proszę bardzo :)


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/193/psiakiy.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9585/psiakiy.jpg[/IMG][/URL]

Edited by Romi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']A co się dzieje z tą suczką z wystraszonymi oczkami i chorą łapką?[/QUOTE]

Nadal przebywa w Bukownie na krótkotrwałym tymczasie. Zbieramy na karmę dla niej i oczywiście szukamy dłuższczego DT lub DS, który mógłby sie zająć jej łapką (wizyta u weta, diagnoza, ewentualna operacja i rekonwalescencja). Czy możesz w jakikolwiek sposób pomóc?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Nadal przebywa w Bukownie na krótkotrwałym tymczasie. Zbieramy na karmę dla niej i oczywiście szukamy dłuższczego DT lub DS, który mógłby sie zająć jej łapką (wizyta u weta, diagnoza, ewentualna operacja i rekonwalescencja). Czy możesz w jakikolwiek sposób pomóc?[/QUOTE]

Będę mogła ewentualnie finansowo na karmę, czy w ogóle na jej potrzeby.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Będę mogła ewentualnie finansowo na karmę, czy w ogóle na jej potrzeby.[/QUOTE]

Dziękuję to bardzo wiele znaczy. W chwili obecnej mamy 80zł na karmę, jeśli możesz dołożyć choćby 5zł to będzie dobrze :) Czy mogę Cię wpisać w pierwszym poście jako osobę, która dołoży się do karmy?
Dopóki nie znajdzie dłuższego DT lub DS obawiam się, że diagnoza łapki i jej ewentualne leczenie nie będzie możliwe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dziękuję to bardzo wiele znaczy. W chwili obecnej mamy 80zł na karmę, jeśli możesz dołożyć choćby 5zł to będzie dobrze :) Czy mogę Cię wpisać w pierwszym poście jako osobę, która dołoży się do karmy?
Dopóki nie znajdzie dłuższego DT lub DS obawiam się, że diagnoza łapki i jej ewentualne leczenie nie będzie możliwe.[/QUOTE]

Dopiszesz mnie jak wpłacę i otrzymacie pieniądze. Teraz to raczej poproszę o nr konta. Będzie to wpłata jednorazowa, ponieważ mam 4 psy do wpłat stałych. Jak ta sunia ma na imię?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maja602']Dopiszesz mnie jak wpłacę i otrzymacie pieniądze. Teraz to raczej poproszę o nr konta. Będzie to wpłata jednorazowa, ponieważ mam 4 psy do wpłat stałych. Jak ta sunia ma na imię?[/QUOTE]

Jeśli nie możesz pomóc finansowo, nie napinaj się, masz inne psy pod opieką i one potrzebują Twojej pmocy bardziej :) Może możesz zaprosić na ten wątek inne osoby z dogo?
Sunia nie ma imienia, o którym bym wiedziała. Nazywam ją Suniaczką Jedyneczką - czasowo. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Jeśli nie możesz pomóc finansowo, nie napinaj się, masz inne psy pod opieką i one potrzebują Twojej pmocy bardziej :) Może możesz zaprosić na ten wątek inne osoby z dogo?
Sunia nie ma imienia, o którym bym wiedziała. Nazywam ją Suniaczką Jedyneczką - czasowo. :)[/QUOTE]

Nie napinam się. Podaj mi na PW nr konta. Chcę, żeby wyleczyć jej łapkę. Zdrowemu psu łatwiej znaleźć dom.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Nikomu z nas się nie przelewa, dlatego proponuję złóżmy się na paliwo, żeby można było znowu kiedyś skorzystać z tak niedrogiego środka transportu.
10 zł na dobry początek i zapraszam następnych :smile:[/B] [/QUOTE] 10,00 - elik
10,00 - __Lara
30,00 - Maada
20,00 - Romi ????????
==========
70,00 zł

Myślę, że każdy sam przeleje na konto Romiego zadeklarowaną kwotę.
Romi proszę podaj nr konta na PW wszystkim zainteresowanym.
Dziękujemy Romi :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']10,00 - elik
10,00 - __Lara
30,00 - Maada
20,00 - Romi ????????
==========
70,00 zł

Myślę, że każdy sam przeleje na konto Romiego zadeklarowaną kwotę.
Romi proszę podaj nr konta na PW wszystkim zainteresowanym.
Dziękujemy Romi :)[/QUOTE]

Tak [B]Elu[/B] zgadza się - Romi 20 zł - też chcę mieć jakiś maleńki wkład w tą akcję :)

Już rozsyłam, DZIĘKUJĘ :D

Edited by Romi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dogo07']Na fb spodobała się komuś suczka 6 i 8. Myśli o dt (może przyszłościowo o ds), ale jest z Wrocławia.
Jedna osoba mysli o dt dla dreda ale jest z Poznania.[/QUOTE]

Ja nie jestem w stanie zawieźć suni tak daleko, nie mam na to środków.
Jeśli byłby to DS to myślę, że organizowalibyśmy coś,a tak, to nie mam pewności, czy za 2 dni nie będę po pieska wracać.. nie dam tak rady, i tak nie śpię prawie nic już trzeci dzień.. :(

[quote name='wojtuś']Pani Agnieszka od [B]2 Szczeniaków[/B] na FB [URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100002063708523[/URL] , [B]Yennefer Crowley[/B]
Jest w Zaproszych na wydarzeniu :
[URL]http://www.facebook.com/profile.php?id=100003035806724#!/events/304448652937293/[/URL]

Rozmawiałem, Szczeniaki będą miały prawd. DS :)
Dzisiaj będą kąpane, za 2 dni z rezydentką Zuzią i Kotkiem jedziemy na ogólne odchplenie całego towarzystwa na Sanocką;)

Przesyłam Iwonia sms jej numer tel:)[/QUOTE]


Dziękuję wojtuś
właśnie rozmawiałam z Panią, jest zainteresowana tym maluchem z nr 14/15 - tym z czerwoną obróżką.
nie wiem czy Yennyfer zdecyduje się pozostawić oba, jeśli jednego to dla drugiego byłby DS :) !

[quote name='Maada']moja córka zrobiła wspólne zdjęcie wszystkich psiaków, włożyłam je do wydarzeń na fb, moze się przyda do rozsyłania ludziom:
[URL="http://www.facebook.com/photo.php?fbid=348394071857958&set=o.223666724394283&type=1&theater"]http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater[/URL]

niestety nie pamietam jak sie wkłada zdjecia na dogo :-([/QUOTE]

Bardzo dziękujemy za zlepek zdjęć. Są super !

[quote name='Romi']Proszę bardzo :)


[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/193/psiakiy.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9585/psiakiy.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

Dzięki romi !!!

[quote name='Gosiapk']Nadal przebywa w Bukownie na krótkotrwałym tymczasie. Zbieramy na karmę dla niej i oczywiście szukamy dłuższczego DT lub DS, który mógłby sie zająć jej łapką (wizyta u weta, diagnoza, ewentualna operacja i rekonwalescencja). Czy możesz w jakikolwiek sposób pomóc?[/QUOTE]

Dziś miałam info, że jedna osoba chce jej pomóc, teraz już wiem, że to była sprzeczna informacja. Myślę i pamiętam także o niej
czy możecie mi przesłać zdjęcie tej malutkiej suni, która pozostała w samochodzie? Tej, której nie wzięliśmy od Magdy z Bukowna? Chcę ja tu dołączyć, ona także musi znaleźć dom.

A teraz to, co wiem:

Jutro Amiś ma iść do adopcji - ten ze zdjęcia 1/2
Być może na stałe, na razie na pewno na tymczas. Będzie tak czy inaczej bezpieczny :).
Jeśli on znalazłby dom to byłaby szansa na kolejną adopcję. :)

Rufi, jeśli nikt go do jutra nie zechce będzie nie wiem gdzie.. :( pewnie spędzę z nim noc w samochodzie... nie wiem..jestem załamana...
właśnie otrzymałam info, że pani, która się nim zajmuje wyjeżdża. Nie chcę z kolei, aby on z nią jechał, bo po strzyżeniu wożenie go tak daleko jak ona jedzie nie jest dobrym pomysłem. Jutro będę o 15:10 przy przejmowaniu ;) Amisia i wezmę Rufiego, a później... nie wiem co.

Pani Ewa, która ma sunię ze szczeniakiem (z poprzedniego wywozu, czarna z białą krawatką - zdjęcie w budzie) być może w sobotę wyadoptuje sunię Sonię (mała, beżowa, wysterylizowana i zaszczepiona). Adopcja przez fundację Elpis z Częstochowy. Jeśli by to się udało to będzie w stanie wziąć 1 lub 2 małe sunie z ostatniego naszego wywozu. Wówczas prawdopodobnie nie mielibysmy już piesków w piwnicy i to byłoby cudowne.
Czekamy na wieści, oby się udało.

W sobotę będę jechać z pieskiem na mazury do miejscowości Jeziorany (podróż opłacona) przez Pacanów, gdzie mieliśmy na DT Miodzia wyciągniętego z Pszczyny. Prawdopodobnie będziemy jechać przez Warszawę. Jeśli ktoś miałby dom na trasie to jedno zwierzę możemy wziąć. Może ktoś choć ciut dołoży do paliwa, a i tak wyjdzie go to niewiele. Może ktoś zna kogoś, kto mógłby zaadoptować jedno z naszych maleństw na tej trasie??
Kopię tej wiadomości umieszczam na wątku "ofiary schroniska"...

Link to comment
Share on other sites

pokazuję się na wątku.. przechwytuję jutro Amisia, jak już chłopak będzie u mnie postaramy się o spotkanie z zainteresowanymi :) miałby jak w niebie, musi tylko zauroczyć ;)

...i opowiem wam pewną bajkę, tak dla podniesienia na duchu.. jutro moja "sunia z mrozu" Zoja vel "Korusia" idzie do ds.. dzisiaj byłam przypadkiem u tej rodzinki - szczęka opadła mi do samej ziemi, wciągnęli mnie na salony a tam legowisko za 400 zł lekko beżowe w tłoczone kwiaty jak ze średniowiecza coś a la fotel-sofa dla psiaka.. ale śmiali się, że i tak pewnie młoda wybierze wyrko ;)
Nie mogą się jutra doczekać..od sterylki dzwonili do mnie 4 razy "jak się ma ich sunia" rozmawiałam też z wetem który prowadził ich sunię (13-lat sznaucerka zmarła ze starości) no i potwierdził że będzie miała jak w niebie... Naprawdę są jeszcze wolne super domki !!!!!! :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kejsi']czy w ogłoszeniach można pisać, że to Olkuskie schronisko i opisywać warunki jakie tam miały?
chciałabym napisać głownie o nieocieplonych budach i tym co jadły psiaki......[/QUOTE]

Oczywiscie, że mozesz
tam tak jest, sama widziałas co one jadły - surowe mięso, pióra ptasie, syf....

2411magdalenka - wierz mi... my także czekamy, aby wiedzieć co i jak :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kejsi']to, że surowe to jeszcze jakoś ujdzie... tylko pióra??? i to, że to mięso było ewidentnie zgniłe...[/QUOTE]
To mięso... nie byłem w stanie przenieść wymiotów na podkładce gumowej z auta do gabinetu.. żeby dodatkowo Panie Wet zobaczyły co jadły Psiaki.... przymierzałem się... i ...na bezdechu ....wywaliłem wszystko do kontenera na śmieci... straszny odór...

Link to comment
Share on other sites

dokładnie... dodatkowo po drugim wymiotowaniu, Dropikowi się jeszcze parę godzin odbijało z takim samym zapachem...

W ogłoszeniu piszę też o konieczności podpisania umowy adopcyjnej i o wizycie przedadopcyjnej (przeprowadzę ją jeśli można?)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']Bardzo bym chciała żeby z tą łapinką się wyjaśniło i żeby ta sunia znalazła dobry domek.
Ona ma w sobie coś co mnie wzrusza.[/QUOTE]

Mnie też ona leży na sercu. Dlatego jak zdobędziemy więcej danych o niej od jej chwilowej opiekunki, to zrobimy ogłoszenia. Może jakaś dobra dusza ją przygarnie na dłuższe DT lub DS i zajmie się łapką. Są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie. Na razie bieramy na karmę dla niej w jej chwilowym DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kejsi']dokładnie... dodatkowo po drugim wymiotowaniu, Dropikowi się jeszcze parę godzin odbijało z takim samym zapachem...

W ogłoszeniu piszę też o konieczności podpisania umowy adopcyjnej i o wizycie przedadopcyjnej (przeprowadzę ją jeśli można?)[/QUOTE]
Tak Kochana tak, najlepiej ocenisz przyszły domek, bo będziesz chciała dla Dropika "najlepszy z możliwych" domków,
jednak gdybyś chciała by ktoś Ci towarzyszył na wizycie - spokojnie napisz ;);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...