Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

[quote name='missiaa']Waży 7,5 kg. Jak się ją podnosi to wtedy pokazuje brzuszek bo jest wystraszona i nie wie co od niej chcę. Poza połamaną łapką to ma łupież :P nie wygląda na chudą, ale mocno czuć jej kręgosłup jak się ją głaska. Do innych zwierząt spokojna.
A mama missieek, która jednocześnie jest moją mamą ma na imię Magda:)[/QUOTE]

Dzięki jeszcze raz za info. A przede wszystkim za opiekę nad tą sunia i innymi paskudami :Rose:
[B]Fajną macie Mamę missiaa i missieek! [/B] :)

Łupież pewne ze strachu i przejdzie po kompieli, jak się uspokoi i zje dobre jedzenie przez kilka dni. To przejśiowe :)

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']dziéki. ten bokser jeszcze dobrze wygláda, on pojechal czy zostal? boksery o nim wiedzá?
[URL]https://picasaweb.google.com/103708318830510208572/NowyFolder?authkey=Gv1sRgCI3g-pCVrr62zwE#5707062065737469138[/URL]

Rudy i czarny - 2 spaniele opuscily wczoraj Olkusz. Mój rudy (Tolek) zostal w lecznicowej klatce, poniewaz oszalal na witok 30 kotów u Budryska ;pp Dzis slay zawozi go do domowego hoteliku pod Kielcami. Czrny spaniel ponoc przemily, szczeniaki po nim skaczá a on nic - zostal u Budryska na noc, Asia Ginger napisala ze jesli nada sié do domu z dziecmi i 2 psami, to moze pojedzie do DS pod Warszawe :)[/QUOTE]

wátek rudego Tolusia:
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/222748-Tolek-Cocker-Spaniel-ze-schronu-w-Olkuszu-w-DT-szuka-domu!!!?p=18594829#post18594829[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Hej, ja z innej beczki, uzbierało się kilka worków kołder/swetrów/kurtek starych. Czy mamie missiaa i missieek mogłyby się przydać? Albo czy jest szansa jakoś je skutecznie zainstalować psiakom w ex-schronie olkuskim? Jakiś transport bym skombinowała. Napiszcie proszę!

Moja tymczasiara we wtorek będzie miała sterylkę, mam na nią chętnych potem więc następnego tymczasowicza będę mogła wziąć.. ale to jeszcze ze 2 tygodnie :(
tu są jej zdjęcia: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.347989381898427.84318.100000621031050&type=3[/url]
(ta większa to moja "stała" suńka)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Dzięki jeszcze raz za info. A przede wszystkim za opiekę nad tą sunia i innymi paskudami :Rose:
Fajną macie Mamę missiaa i missieek :)[/QUOTE]

dzięki:)
tam poprawka, na tą "spokojną", bo kontrolnie wpuściłam do niej moją onkowatą sunię i ta malutka na nią powarkiwała. Chyba nie lubi dużych psów, albo obcych...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Hej, ja z innej beczki, uzbierało się kilka worków kołder/swetrów/kurtek starych. Czy mamie missiaa i missieek mogłyby się przydać? Albo czy jest szansa jakoś je skutecznie zainstalować psiakom w ex-schronie olkuskim? Jakiś transport bym skombinowała. Napiszcie proszę!

Moja tymczasiara we wtorek będzie miała sterylkę, mam na nią chętnych potem więc następnego tymczasowicza będę mogła wziąć.. ale to jeszcze ze 2 tygodnie :(
tu są jej zdjęcia: [url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.347989381898427.84318.100000621031050&type=3[/url]
(ta większa to moja "stała" suńka)[/QUOTE]


Ciocia Maada to chyba nas nabiera. :cool3: Ta sunia mała na jej zdjęciach na FB to nie może być ta sama co na zdjęciu w pierszym poście Sunieczka Trójeczka. :crazyeye: Toż to zupełnie inny pies! Ja nie wierzę :shake: :evil_lol: :multi:

Niestamowicie jest podobna do Twojej 'starej' suni :-o
[IMG]http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/405688_347989638565068_100000621031050_1122682_1402976588_n.jpg[/IMG]
i zdjęcie ze schronu:
[IMG]http://zwierzakidoadopcji.ekrakow.pl/wp-content/uploads/schron/styczen12/podpalana1[/IMG]
Szokująca przemiana!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missiaa']dzięki:)
tam poprawka, na tą "spokojną", bo kontrolnie wpuściłam do niej moją onkowatą sunię i ta malutka na nią powarkiwała. Chyba nie lubi dużych psów, albo obcych...[/QUOTE]

Boi się to i powarkuje. Jest już u Was z tydzień i nic się nie wyluzowała :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwoniam']Ja mam w swojej umowie adopcyjnej zapis o sterylizacji...[/QUOTE]
No i bardzo dobrze. Ja w tej materii wyznaję zasadę ograniczonego zaufania :evil_lol: Tylko szczeniaki wydajemy nie sterylizowane/nie kastrowane. Dorosłe już po zabiegu.
A propos sterylizacji, to jedna z suń, które są u mnie ma 2 - 3 lata.
Jeśli Iwonko nie masz nic przeciwko temu, to Fundacja KASTOR zafunduje jej sterylizację.

Link to comment
Share on other sites

Ja zawsze korzystałam z umów TOZu. Tam też jest zapis o sterylizacji. Ale te dorosłe i tak wolę wydać już po zabiegu.
Drop ma bardzo silny popęd (jak chyba większość młodych samców), więc i tak ze względów praktycznych będzie lepiej jak już u nas zostanie wykastrowany, bo on w emocjach myśli tylko o jednym :P. Ktoś go będzie chciał poznać i jeszcze zrobi złe wrażenie ;) ;)
Ale zobaczymy, narazie i tak musi przybrać na wadze bo jest potwornie chudy (obwód w klatce piersiowej 51 cm w brzusiu 35... jak chart), nie było tego tak widać pierwszego dnia bo był bardzo wzdęty. Jak zwymiotował wszystko to dopiero się uregulował. Noi podleczyć się, bo ma lekki katar.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']10,00 - elik
10,00 - __Lara
30,00 - Maada - [B][COLOR=blue]wpłacone[/COLOR][/B]
20,00 - Romi - [B][COLOR=blue]wpłacone :)[/COLOR][/B]
==========
70,00 zł

Myślę, że każdy sam przeleje na konto Romiego zadeklarowaną kwotę.
Romi proszę podaj nr konta na PW wszystkim zainteresowanym.
Dziękujemy Romi :)[/QUOTE]

Kasiorka od [B]Maada [/B]już wpłynęła na konto - dziekuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Ciocia Maada to chyba nas nabiera. :cool3: Ta sunia mała na jej zdjęciach na FB to nie może być ta sama co na zdjęciu w pierszym poście Sunieczka Trójeczka. :crazyeye: Toż to zupełnie inny pies! Ja nie wierzę :shake: :evil_lol: :multi:
Szokująca przemiana!!![/QUOTE]

Jakbyś ją zobaczyła dziś na spacerze.. można się posikać ze śmiechu jak to małe galopuje w śniegu ścigając moją sukę (która jest cholernie szybka). Też się dziwię, jak szybko się otrząsnęła. Jest strasznie przymilna, ogon w ruchu cały czas :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie!

Ja jeszcze w kwestii tych szczeniaków znalezionych w Bukownie.

Jak wiecie, pieski są już zabezpieczone (jeden ma dom stały), ale mnie nie udało się już wstrzymać ogłoszenia o nich w "Głosie Bukowna".

Jeżeli byłby ktoś zainteresowany to może mogłabym odesłać go do kogoś z Was. Może wziąłby jednego z Waszych psiaków. Muszę tylko mieć namiar na kogoś, kto by tą sprawę dalej pociągnął i do kogo mogłabym odsyłać ewentualnych zainteresowanych.
Nie spodziewam się wprawdzie fali telefonów, ale może jakiś chętny by się znalazł.

Dajcie znać, co o tym myślicie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lena77']Witam serdecznie!...Dajcie znać, co o tym myślicie.[/QUOTE]
Byłoby super, gdyby jakiś psiak z tej piętnastki sie załapał.
Osoba najbardziej zorientowana i właściwa do decydowania o losie tych psiaków jest chyba Iwonka.
Kilkakrotnie podawała na wątkach nr swojego telefonu więc chyba mogę tu go podać 515 192 985.

Link to comment
Share on other sites

Hej, łamię się czy mogłabym jeszcze pomóc jakiejś biedzie.. Miśka (czyli Trójeczka z początku tego wątku) jest w zasadzie bezproblemowa, nie załatwia się w domu, na spacerze trzyma się nogi (mojej albo mojej suńki ;)) i w zasadzie jak tylko się wyliże po sterylce to mam dla niej dom. Tak sobie myślę, że może jeszcze jedną bidę bym mogła wziąć skoro jest taki pożar, ale to musiałaby być następna malizna i dorosła w miarę. Pies to chyba zły pomysł przy suczce, która jest jeszcze przed sterylką nie? Ja mam w zasadzie jedno pomieszczenie dla wszystkich. Doradźcie coś!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Jakbyś ją zobaczyła dziś na spacerze.. można się posikać ze śmiechu jak to małe galopuje w śniegu ścigając moją sukę (która jest cholernie szybka). Też się dziwię, jak szybko się otrząsnęła. Jest strasznie przymilna, ogon w ruchu cały czas :)[/QUOTE]

Czyli to na prawdę ten sam piesio? :cool3: [COLOR="silver"]No trudno mi uwierzyć :lol:[/COLOR]


[quote name='Maada']Hej, łamię się czy mogłabym jeszcze pomóc jakiejś biedzie.. Miśka (czyli Trójeczka z początku tego wątku) jest w zasadzie bezproblemowa, nie załatwia się w domu, na spacerze trzyma się nogi (mojej albo mojej suńki ;)) i w zasadzie jak tylko się wyliże po sterylce to mam dla niej dom. Tak sobie myślę, że może jeszcze jedną bidę bym mogła wziąć skoro jest taki pożar, ale to musiałaby być następna malizna i dorosła w miarę. Pies to chyba zły pomysł przy suczce, która jest jeszcze przed sterylką nie? Ja mam w zasadzie jedno pomieszczenie dla wszystkich. Doradźcie coś![/QUOTE]

A może Sunieczka Jedyneczka? Ona potrzebuje więcej ciepła, aby miała szansę przestać się bać, zaufać człowiekowi i od innych piesków nauczyć się żyć jak pies w domu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maada']Hej, łamię się czy mogłabym jeszcze pomóc jakiejś biedzie.. Miśka (czyli Trójeczka z początku tego wątku) jest w zasadzie bezproblemowa, nie załatwia się w domu, na spacerze trzyma się nogi (mojej albo mojej suńki ;)) i w zasadzie jak tylko się wyliże po sterylce to mam dla niej dom. Tak sobie myślę, że może jeszcze jedną bidę bym mogła wziąć skoro jest taki pożar, ale to musiałaby być następna malizna i dorosła w miarę. Pies to chyba zły pomysł przy suczce, która jest jeszcze przed sterylką nie? Ja mam w zasadzie jedno pomieszczenie dla wszystkich. Doradźcie coś![/QUOTE]
Jeśli mogłabyś przejąć jakąś biduśkę, to u mnie w piwnicy siedzą dwie sunieczki. Były trzy, ale szczęśliwie jedna znalazła DT w Jaworznie. Prawdopodobnie dzisiaj przyjadą do mnie 2 sunie z Bochni - Iwonka dzwoniła, że musi je zabrać i czy mogłabym je przyjąć. Nie mam innego pomieszczenia tylko piwnica wchodzi w rachubę. Jest to ostateczność, bo lepsze to niż schron, ale piwnica to nie miejsce dla psiaków, zwłaszcza, że prawdopodobnie w nocy wyją - sąsiadka z I pietra pytała męża czy to nasze psy tak w nocy wyły. My nie słyszymy, bo mieszkamy na III piętrze. Mąż stwierdził, zgodnie z prawdą, że to nie nasze psiaki. Na razie przyschło, ale póki psiaki sa w piwnicy, problem istnieje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jeśli mogłabyś przejąć jakąś biduśkę, to u mnie w piwnicy siedzą dwie sunieczki. Były trzy, ale szczęśliwie jedna znalazła DT w Jaworznie. Prawdopodobnie dzisiaj przyjadą do mnie 2 sunie z Bochni - Iwonka dzwoniła, że musi je zabrać i czy mogłabym je przyjąć. Nie mam innego pomieszczenia tylko piwnica wchodzi w rachubę. Jest to ostateczność, bo lepsze to niż schron, ale piwnica to nie miejsce dla psiaków, zwłaszcza, że prawdopodobnie w nocy wyją - sąsiadka z I pietra pytała męża czy to nasze psy tak w nocy wyły. My nie słyszymy, bo mieszkamy na III piętrze. Mąż stwierdził, zgodnie z prawdą, że to nie nasze psiaki. Na razie przyschło, ale póki psiaki sa w piwnicy, problem istnieje.[/QUOTE]

Istotnie klopot, ale nie bez wyjscia : czy nie moznaby piwnicy wyposazyc w izolacje akustyczna ? Swietny pomysl na juz (i na przyszlosc...) :diabloti:
No i przydalaby sie winda bezposrednio z piwnicy do mieszkania bo trudno co po chwile pokonywac trzy pietra.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Istotnie klopot, ale nie bez wyjscia : czy nie moznaby piwnicy wyposazyc w izolacje akustyczna ? Swietny pomysl na juz (i na przyszlosc...) :diabloti:
No i przydalaby sie winda bezposrednio z piwnicy do mieszkania bo trudno co po chwile pokonywac trzy pietra.[/QUOTE]

Ciocia wellington dzisiaj w rozkosznym nastroju, co? :cool3: na żarty się zebrało :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wellington']Istotnie klopot, ale nie bez wyjscia : czy nie moznaby piwnicy wyposazyc w izolacje akustyczna ? Swietny pomysl na juz (i na przyszlosc...) :diabloti:
No i przydalaby sie winda bezposrednio z piwnicy do mieszkania bo trudno co po chwile pokonywac trzy pietra.[/QUOTE]
Cioteczko na pewno przy najbliższym remoncie zaplanuje sie takowe rozwiązania, a póki co, może by Cioteczka w ramach wolnego czasu zabawiała pieski, coby nie wyły po nocy i ludziom spać dały :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...