Jump to content
Dogomania

SUNIECZKA JEDYNECZKA ma DS!!!!!!!!!!


Gosiapk

Recommended Posts

[quote name='Gosiapk']USG jakiej części ciała i co wet chciałby w ten sposób sprawdzić?
Proszę napisz do Elik PW w tej sprawie, to się łączy ze sterylką jak rozumiem, więc może Kastor weźmie to pod uwagę. Zważywszy, że masz 2 lecznice w swoim mieście, to dojazd do innej lecznicy może istotnie podnieść koszty koszt badania np. w Krakowie.[/QUOTE]

Hej, napisze do Elik. USG jamy brzusznej, takie pod kątem co tam się dzieje po porodzie bo ona ma takie lekko krwiste upławy. Poza tym jest zdrowa (temperatura itp). Ale do tego weta generalnie nie mam zaufania, jest strasznie łasy na kasę, wolałabym opinię innego.

Kanna, proszę sprawdź te ceny USG i sterylki dla bezdomniaka w Bolechowicach, wiem, że tam jest fajna babka. Ja mam jak na złość jakąś awarię zasięgu i nie mam jak zadzwonić gdziekolwiek. Napisz mi sms-a jak sie czegos dowiesz dobrze? (rozmów przychodzących nie słyszę niestety, coś sie spieprzylo dziś od rana) - mój tel 506 035 650.

Mała jest przerażona na zewnątrz, nie chodzi lecz pełza, ale dzis już pozałatwiała wszystkie sprawy, więc idzie ku lepszemu.
Nie załatwia się w domu, co mnie bardzo cieszy :)
W domu się chwilami ośmiela, choć większość czasu na razie spędza na grzbiecie ;) Ale dziś już wdrapała się na kanapę i zasiadła na miejscu honorowym obok mojej suńki, więc zaczyna z niej łobuz wyglądać :)

Nie zakładam jej osobnego wątku, bo to nie ma sensu. Mam dla niej na oku 2 potencjalne domy, mam nadzieję, że coś z ich wyjdzie, więc ogłoszeń tez na razie nie róbcie. Zresztą sterylka itd.. trochę to potrwa zanim będzie adopcyjna całkiem. Zdjęcia wrzucę niedługo, to z mordowni jest mylące, ona jest w rzeczywistości 2x dłuższa - tak była skulona z zimna bida..

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Maada za wiadomości i to dobre wiadomości. :multi:

Może to USG w ogóle nie jest potrzebne, skoro ten wet nie jest wiarygodny. Czyli czekamy na info od pani doktor z Bolechowic, do której ma dojście Kanna? :)
A jak super dobrze pójdzie, to może suńka będzie miała nowy, stały dom. :cool3:

Mówiąc o nowych wątkach dla piesków, miałam na myśli te, które zostały dodane później, tj. nie są w pierwszym poście :) Chodziło o zachowanie przejrzystości wątku.

W takim razie wstrzymujemy się z ogłoszeniami dla suńki u Ciebie.

Nadal brak informacji o suni z chorą łapką u Mamy missieek i jej zdjęć, a bez tego nie da się ruszyć z ogłoszeniami. :shake: Czekamy na dane od missieek i czy życzy sobie ogłoszenia, czy nie.

Biała sunia i 2 szczeniorki nadal na DT w Warszawie, które poszukuje im także DSów.

Brak kontaktu z DT, który wziął czarno-białą sunię ze szczeniorem oznacza brak możliwości szukania im DS.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']
Nadal brak informacji o suni z chorą łapką u Mamy missieek i jej zdjęć, a bez tego nie da się ruszyć z ogłoszeniami. :shake: Czekamy na dane od missieek i czy życzy sobie ogłoszenia, czy nie.
[/QUOTE]
zycze sobie :)
ale wszelkie info ma moja mama, ja takze trzeba poprosic o fotki
nr telefonu masz, prawda?

ja nie wiem kiedy bede u mamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='missieek']zycze sobie :)
ale wszelkie info ma moja mama, ja takze trzeba poprosic o fotki
nr telefonu masz, prawda?

ja nie wiem kiedy bede u mamy[/QUOTE]

Mam telefon missieek, ale tak niezręcznie mi dzwonić do Twojej mamy, której nie znam. :oops: A ona o moim istnieniu nawet nie wie. :razz:

Kiedy wybierasz się w odwiedziny do Mamy? :cool3: Może w weekendzik najbliższy? :)

Edited by Gosiapk
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosiapk']Agniesiu dzięki. Inne osoby zaangażowały się w szukanie Dt dla tego psiaka, więc ja się wycofuję. Skoro nie podjęły Twojej propozycji, rozumiem że mają inny pomysł. Dziękuję Ci za okazane serce i dobre chęci. :Rose:[/QUOTE]
Gosiapk jeżeli będziesz potrzebowała pilnie domku tymczasowego dla jakiegoś psiaka,dla którego nie grozna jest ocieplana buda wyłożona kocami,a nie znajdziesz go w swojej okolicy to z chęcią Ci pomogę jak tylko będe miała wolne miejsce.Mój email Ci już napisałam.Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniesia']Gosiapk jeżeli będziesz potrzebowała pilnie domku tymczasowego dla jakiegoś psiaka,dla którego nie grozna jest ocieplana buda wyłożona kocami,a nie znajdziesz go w swojej okolicy to z chęcią Ci pomogę jak tylko będe miała wolne miejsce.Mój email Ci już napisałam.Pozdrawiam[/QUOTE]

[email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agniesia']Gosiapk jeżeli będziesz potrzebowała pilnie domku tymczasowego dla jakiegoś psiaka,dla którego nie grozna jest ocieplana buda wyłożona kocami,a nie znajdziesz go w swojej okolicy to z chęcią Ci pomogę jak tylko będe miała wolne miejsce.Mój email Ci już napisałam.Pozdrawiam[/QUOTE]

Dziękuję Agniesiu :Rose: Jesteś kochana i masz wielkie serce!

Link to comment
Share on other sites

Przeklejam z wątku 2 szczeniaczków z Bukowna - napisałam to tam, bo mi się pomyliły wątki.
Psiaki, o których mowa poniżej, są z tego wątku :)

[quote name='agniesia']Z tego rozumie,że rudy dredzik ma już dom tymczasowy.Więc ja się juz wycofuję skoro moja propozycja zapewnienia mu domu tymczasowego nie jest wam już potrzebna i pewnie innym pieskom też bo pewnie potrzebują tylko tymczasów domowych!Taka informacja powinna być zamieszczana na początku każdego wątku.Pozdrawiam[/QUOTE]
Agniesiu, szukane było każde miejsce, gdzie psiaki mogłyby się schronić choćby na kilka dni, tak jak u mnie, oczekując na DT więc każde miejsce wchodziło w rachubę, nie tylko domowe. Na szczęście udało się wszystkie psiaki umieścić w pomieszczeniach więc cieszmy się, a nie obrażajmy :smile:
Odebrałam fakturę za wczorajszą wizytę. Za przebadanie 15 psiaków, udzielenie pomocy zdredowanemu Rufuskowi, który tak się zestresował, że temperatura skoczyła mu aż na 40,3 st.C i była konieczność podania mu środków obniżających temperaturę, wydanie dla wszystkich psiaków środków p/pasożytom (robaki + pchły), założenie wszystkim książeczek zdrowia Pani doktor policzyła 456,- zł, co jest wyjątkową taryfą ulgową, zważywszy, że prawie wszystkie suczki miały robione dodatkowo USG pod katem stwierdzenia czy są w ciąży. Na szczęście u żadnej nie stwierdzono :smile:
Ostatni pacjent opuścił gabinet weterynaryjny około godz. 22-giej, pozostawiając liczne ślady siooo i kooo. U szczeniaków Pani doktor stwierdziła tasiemca :-(
Kolejny raz Panie lekarki z "Naszych Zwierzaków" okazały serce dla psiaków.Jedna z wczorajszych pacjentek odwiedziła dzisiaj gabinet celem umówienia się na za bieg sterylizacji. Może będzie to DS :smile:
Bardzo serdecznie dziękuję Paniom z gabinetu weterynaryjnego "Nasze zwierzaki" za serce i troskę o te psiaki i tak szczegółowe badanie każdego psiaczka, jakby był czempionem z wieloma medalami :smile:

[quote name='ewu'][B]...Przywieźli w nocy 15 psów , pewnie nie spali nawet...[/QUOTE]
Jak już pisałam, badanie ostatniego psiaka skończyło się około godz. 22-giej. Iwonka z Wojtusiem, BeatąDz i Rysiem pojechali rozwieźć pozostałe psiaki - część zostało odebranych wprost z gabinetu po badaniu i wydaniu środków p/insektom.
Mieli jechać w kilka miejsc nie do końca wiedzieli ile psiaków i gdzie zostanie. Po rozwiezieniu psiaków w Krakowie, pojechali do Bochni, a z Bochni z resztą psiaków - 3, przyjechali do mnie. Było już dobrze po północy. Akcja rozpoczęła się przed południem. Byli niesamowicie zmęczeni i głodni. W tej sytuacji trudno mieć do kogokolwiek pretensje. Dobrze, że udało się wszystkie 15 psiaków umieścić w mieszkaniach, choć te ostatnie 3 niestety w piwnicy, ale chyba lepsza czysta, ciepła piwnica z wodą i karmą niż schron w Olkuszu. W ciągu dnia sunie mają włączone oświetlenie.

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='emilia2280']wow, niezla akcja Iwonia, Wojtus i Elik. Elu, te 3 masz u siebie w piwnicy? :OOO

ponoc Wellington ma dobrego weta w Krakowie za 200zl, zapytam o niego.[/QUOTE]
Tak trzy suczki: dwie czarne, jedna spora, największa z wszystkich wczorajszych i jedna ruda, śliczna, ale wredota gryząca :) Pani doktor świetnie trafiła z imieniem. Nadała jej imię Szelma :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justyna Lipicka']super akcja dziewczyny!! a powiedzcie zostały jakieś psy w Olkuszu?[/QUOTE]
Niestety zostały te duże :( Ogromnie mi ich żal.
Uciekam bo własnie Iwonka dzwoniła, że jedzie do mnie, może jedna z suczek zostanie uwolniona z piwnicy :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Niestety zostały te duże :( Ogromnie mi ich żal.
Uciekam bo własnie Iwonka dzwoniła, że jedzie do mnie, może jedna z suczek zostanie uwolniona z piwnicy :)[/QUOTE]

Jeśli jest jakaś szansa na zdjęcia dużych psów to prosiłabym! Mam jeden dom na oku, niby planują wilczura, ale ja im to wybiję z głowy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']... Jak już pisałam, badanie ostatniego psiaka skończyło się około godz. 22-giej. Iwonka z Wojtusiem, BeatąDz i [B][COLOR=darkred]Rysiem[/COLOR][/B] pojechali rozwieźć pozostałe psiaki - część zostało odebranych wprost z gabinetu po badaniu i wydaniu środków p/insektom.
Mieli jechać w kilka miejsc nie do końca wiedzieli ile psiaków i gdzie zostanie. Po rozwiezieniu psiaków w Krakowie, pojechali do Bochni, a z Bochni z resztą psiaków - 3, przyjechali do mnie. Było już dobrze po północy. Akcja rozpoczęła się przed południem. Byli niesamowicie zmęczeni i głodni. W tej sytuacji trudno mieć do kogokolwiek pretensje. Dobrze, że udało się wszystkie 15 psiaków umieścić w mieszkaniach, choć te ostatnie 3 niestety w piwnicy, ale chyba lepsza czysta, ciepła piwnica z wodą i karmą niż schron w Olkuszu. W ciągu dnia sunie mają włączone oświetlenie.[/QUOTE]

Hehe, [B]Rysiu[/B] to pewnie ja mam być :D Aż mi się wesoło zrobiło - Romi-Rysiu :)

Edited by Romi
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romi']Hehe, [B]Rysiu[/B] to pewnie ja mam być :D Aż mi się wesoło zrobiło - Romi-Rysiu :)[/QUOTE]
Ale co tam Romku :)
Teraz wiadomo wojtuś- Wojtek, Romi - Romek :D
Strasznie fajnie było się poznać:)

Na Woli Duchackiej gdzie zawieźliśmy 2 szczeniaki na DT, było chyba przed 24.00, przepakowaliśmy tą największą czarną Sunię do autka Romiego i ... już dalej, jeszcze jeden DT w Krakowie, potem Bochnia i na końcu elik - pojechali już sami, ja Kochani prawie że już "upadłem z sił" ;);)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...