Jump to content
Dogomania

Iga uciekła z DT! Pomocy-Suchy Bór, Opole ratujcie!


Paula95

Recommended Posts

[quote name='LILUtosi'] Jak przeczytałam o tej lince zacisowej to pomyślałam że jest bardzo źle. ...więc nie konfabulujmy.[/QUOTE]
no właśnie...
więc nie powielajmy czyiś wybujałych fantazji i nie podkręcajmy atmosfery tylko opierajmy sie na tym co zostało powiedziane.
A z opisu dt wynika że suka w panice wyrwała się z szelek a nie, że poleciała w uprzęży...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='xxxx52']
Ps Karmelcia potrzebuje " w osobie danavas "adwokata"? w jej ineresie by bylo dobrze ,zeby uczestniczyla na tym watku aktywnie i nie tylko na watku!!![/QUOTE]


Nie karmelcia nie potrzebuje adwokata- Cioteczka Paula95 napisala na watku boczkowym by "zastanowic sie czy warto tam oddac psa" Wiec danavas nie broni karmelci a jedynie tlumaczy swoje obserwacje.

xxxx52 wszedzie w kazdym jednym watku bardzo ladnie oskarzasz ludzi. w kazdym:)
Bardzo zadko w twoich wypowiedziach sa pozytywne opisy czegokolwiek.
Wiec ja mam pytanie- co ty zrobilas sama od siebie byz znalezc psa?
Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LILUtosi']Niestety ale xxxx ma rację. Jak przeczytałam o tej lince zacisowej to pomyślałam że jest bardzo źle. Minął miesiąc a po takim czasie bez jedzenia i picia, zachaczona o kamień, korzeń nie miała szans na przeżycie. Mi raz uciekła akita - wyrwała mi się z dłoni smycz rozwijana. Znalazłam go niedaleko domu owinietego o kamienie - nie mógł już nigdzie uciec. Ale jakby poleciał do lasu to mogłabym go nie znaleźć i o tym cały czas myslałam szukając go.
Ważne - jak długa ta linka była i jak gruba? Niepokojace jest to że nikt jej nie widział.



A co do internetu to w radiówce liczy się ilość przesyłanych danych a strony internetowe "ważą". Mail to mały plik więc nie konfabulujmy.[/QUOTE]

Wlasnie to co piszesz moze sie stac ,chociaz nie musi.Tylko mnie ciegle meczy to dlaczego nikt tak slicznej suczki nie widzial?Czy ona nie jest moze w zasiegu reki?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AltaCaraya']Nie karmelcia nie potrzebuje adwokata- Cioteczka Paula95 napisala na watku boczkowym by "zastanowic sie czy warto tam oddac psa" Wiec danavas nie broni karmelci a jedynie tlumaczy swoje obserwacje.

xxxx52 wszedzie w kazdym jednym watku bardzo ladnie oskarzasz ludzi. w kazdym:)
Bardzo zadko w twoich wypowiedziach sa pozytywne opisy czegokolwiek.
Wiec ja mam pytanie- co ty zrobilas sama od siebie byz znalezc psa?
Pozdrawiam[/QUOTE]
a co za glupote ludzka mam winic psy ,chyba zartujesz ?
widzisz po latach obecnosci na dogomani ,jak ja czytam to maslenie,zachwyty ,a pozniej przeklenstwa oskrzenia tych samych osob ,drastyczne zmiany opini o tych samych osobach,to mozna przeciez wczesniej widziec i profilaktycznie zadzialac.W tym przypadku juz jest za pozno.Wiesz co to profilaktyka? .Coraz czesciej niestety wylazi szydlo z wora w nielegalnych hotelikakach i PDT,ale wtedy jest za pozno.Zawsze tylko psy na tym cierpia
Zeby maslic umowcie sie na kawke w kawiarni,bo to jest forum zwierzat w potrzebie.
Skoro te osoby co zawozily tyle km dzikiego psa ,osoby ktore sa odpowiedzialne za niego,nie jada go szukac ,to co ja mam tam do szukania.Moge tylko dochodzic co i jak ,dlaczego.Maslenie to wam zostawiam.
alta Caraya -czapka z glowy ,ze czytasz moje posty ,musza byc interesujace ,bo ja twoje posty nie czytamwyjatek jak mnie atakuja,a jak mojej osoby nie dotycza nawet na nie zerkne .Mnie ineresuja tylko psy nie ludzie.
A tak co ty juz siedzisz w pociagu do Opola ,ze chcesz mnie zachecac do szukania Igi?
A co masz konstruktywnego do powiedzenia w sprawie Psa ktory uciekl?
Ps zeby nie zasmiecac tym watku ,na WP napisz gdzie i kogo krytyzuje i to nieslusznie ,ciekawosc mnie pozera!

Edited by xxxx52
Link to comment
Share on other sites

[quote name='zula131']Tutaj są kontakty do okolicznych nadleśnictw:
[URL="http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/lubliniec"]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/lubliniec/kontakt[/URL]
[URL="http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/opole"]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/opole/kontakt[/URL]
[URL="http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/strzelce_opolskie"]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/strzelce_opolskie/kontakt[/URL]
[URL="http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/zawadzkie"]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/zawadzkie/kontakt


[/URL][/QUOTE]
Dzisiaj rozmawiałam osobiście przez telefon z Nadleśniczym Nadleśnictwa Opole z p.Dzwonnik [URL]http://www.katowice.lasy.gov.pl/web/opole/kontakt[/URL]
tak więc nie dzwońcie do niego z podaniem info, chyba że po uzyskanie informacji co w sprawie słychać. W oparciu o rozmowę telefoniczną przesłałam na wskazany w kontaktach mail zamieszczoną na wątku ulotkę, z podaniem swojego telefonu kontaktowego. W mailu dodałam info, iż pies może mieć na szyi linkę zaciskową ewent. obrożę.
Nadleśniczy obiecał wydrukować parę ulotek i wręczyć je pracownikom patrolującym las oraz skontaktować się osobiście z leśniczym z Suchego Boru (tj. leśniczówka w innej miejscowości do której Suchy Bór przynależy.

Myślę, że do pozostałych Nadleśnictw wyszukanych przez Zulę, nie ma sensu dzwonić, rejon Suchy Bór należy do Opola. Chyba , że uważacie inaczej.

Mam pytanie- do kogo należy nr telefonu podany na ulotce???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']już pisałam, ze na tym ośrodku który pogrubiłam już wiedzą i będą tam powieszone plakaty, we wsi żadnych plakatów nie ma...[/QUOTE]
malawaszka, wysłałaś imte plakaty, czy mam przesłać im, bo mam go teraz pod ręką na scanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paula95']Czy ktoś dałby radę zadzwonić tutaj:

[B]Zespół Szkół przy Opolskim Ośrodku Rehabilitacji Dzieci i Młodziezy ORDIM w Suchym Borze tel 77-421-80-04[/B]

Ośrodek Szkoleniowo Wypoczynkowy w Suchym Borze ( z opisu wynika że psiolubny) tel. 77-421-97-86

Bardzo proszę...

Ja też się tego boję,że ona uciekła kilka dni po przywiezieniu jej, ale w głowie mi się to nie mieści...[/QUOTE]

Romawiałam z Ośrodkiem, z p. sekretarką. Obiecała wydrukować ulotki na czarno-białej drukarce (innej nie mają)i rozdać pracownikom dojeżdżającym jak rozwiesić w odpowiednich miejscach.
W mailu podałam takie samo info jak do Nadleśniczego.

Gdzie jeszcze? zakład oczyszczania, ale jak go ustalić?

[B]EDIT.[/B]
Rozmawiałam z p. Bożeną z NordicWalking [URL]http://www.nordicwalking.opole.pl/kontakt[/URL] przesympatyczna, ciepła osoba prozwierzęca. Zaoferowała się pomóc jak to tylko będzie możliwe, tj. skontaktuje się ze znajomymi, leśniczym (widocznie znajomy) i pozostałymi. Zapisała sobie mój telefon. Stęknęła głośno, gdy dowiedziała się że to już miesiąc. Powiedziałam, że jest dla nas istotne nawet odnalezienie nieżywgo psa, bo wtedy będziemy wiedziały, że sprawa się zamknęła.

Urząd Gminy Chrząstowice, dzisiaj pracuje do 14, za późno, nikt już nieodbiera. Cholera jasna!!

Edited by docha
Link to comment
Share on other sites

[quote name='xxxx52'] napisz gdzie i kogo krytyzuje i to nieslusznie ,ciekawosc mnie pozera![/QUOTE]

ależ proszę ( post z 26.11 więc całkiem swieży , aż dziw że zapomniany przez autorkę)
[quote name='xxxx52'][B]Dopiero dzisiaj przeczytalam o tym dzikim piesku
[/B]
To co pisala karmelcia [B]to sa bajki bez pokrycia.[/B]
[B]Kto wpadl na genilny pomysl wywozic psa tak daleko[/B] ,do tak niesprawdzonej nieprzygotowanej fachowo osoby.Tylko pienidze sa motorem dzialan takich DT?

[B]wine ponosze[/B] osoby co przekazaly takiej osoby psy
[B]wine ponosi[/B] osoba co dla pieniedzy i by krokodyla wziela pod swoj dach
[B]wine ponosza[/B] osoby co nie zrobily przed kontroli i sprawdzily jakie doswiadczenie ma Dt w pracy z dziki psa.

[/QUOTE]

teraz pewnie winne są też osoby które pomagają w szukaniu ...przeciez nie siedzą w pociagu do Opola:diabloti:
na prawdę ogarnij sie bo to co robisz nie działa mobilizująco...i co po niektórym udziela się ten inkwizytorski sposób myslenia:shake:

A co do karmelci to moje zdanie jest takie że [B]nie pora teraz na forumowe "komisje śledcze"[/B]- na wytykanie błędów o ile takie były , to będzie czas później. Karmelcia jest na miejscu, zna teren, ludzi i to ona patrząc realnie ,ma największe szanse znaleźć suczkę jesli ta w ogóle jeszcze żyje i jest w okolicy.
Dlatego zamiast wypowiadać wojnę, rzucać oskarżenia i wypisywać domysły czy nie lepiej wyznaczyć osobę/osoby które będą z nią w stałym kontakcie tel i wspomóc jej działania?
Karmelci się zupełnie nie dziwie że po tym co tu napisano nie pojawia się na wątku- skoro zgodny chór juz orzekł ze jest winna a kazde jej słowo to kłamstwo
Przecież juz zostało "ustalone" że:
a/ specjalnie pozbyła sie psa żeby zgarnąć kasę
b/jednak nie, nie specjalnie, ale jest zupełnie "zielona" , nieodpowiedzialna i lekkomyślna ( jak mozna nie sprawdzic przed spacerem rozkładu pociagów!!!)
c/ kompletnie nie zna priorytetów dogomanii- zamiast szukać netu i zawiadamiać forum zaczęła od szukania psa - skandal
d/ nie robiła dokumentacji z poszukiwań ( nagrania rozmów , zdjęcia jak lata po krzakach, rozwiesza plakaty, poswiadczenia wiarygodnych świadków) i teraz pozostaje tylko jej słowo, oczywiście z założenia niewiarygodne
A swoją drogą gdzie jest to zdjęcie suczki z dt które karmelcia przesłała 6.10?
[quote name='karmelcia']
nie wiem czy Pani ...(wybacz nie pamietam Imienia)doniosla wam ze Iga zjadla mi z reki????na dowod tego wyslalam w/w Pani fotke wczoraj[/QUOTE]
Może gdyby na watku pojawiały sie [U]wszystkie[/U] inf od karmelci , także z okresu gdy nie miała netu, byłoby mniej miejsca na domysły?

I żeby nie było- nie znam karmelci , nigdy tez nie miałam u niej psa . Nie mam żadnego osobistego interesu żeby jej bronić.
Mierzi mnie za to bardzo to co stało sie juz tradycją na tym forum czyli łatwość z jaką przychodzi mieszanie ludzi z błotem .Im gorzej tym ciekawiej tak?
W cywilizowanym świecie aby kogoś oskarzyc trzeba mieć DOWODY. Jeśli pojawiają się domysły, wątpliwości to się je wyjasnia a nie z góry zakłada że są podstawne i już tylko na ich podstawie serwuje wyroki.
Zdaje sobie sprawę z siły sugestii i z tego jak ona działa zwłaszcza na ludzi młodych ale też i dlatego apeluje o umiar i rozsądek.
Psy uciekały, uciekaja i uciekać będą . I nie koniecznie dlatego że własciciel jest nieodpowiedzialny. A także wbrew temu co tu twierdzono nawet szelki + obroża nie dają 100% gwarancji . Spanikowany, zwinny pies jest w stanie wyrwać sie z każdej typowej uprzęży.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']Romawiałam z Ośrodkiem, z p. sekretarką. Obiecała wydrukować ulotki na czarno-białej drukarce (innej nie mają)i rozdać pracownikom dojeżdżającym jak rozwiesić w odpowiednich miejscach.
W mailu podałam takie samo info jak do Nadleśniczego.

Gdzie jeszcze? zakład oczyszczania, ale jak go ustalić?

[B]EDIT.[/B]
Rozmawiałam z p. Bożeną z NordicWalking [URL]http://www.nordicwalking.opole.pl/kontakt[/URL] przesympatyczna, ciepła osoba prozwierzęca. Zaoferowała się pomóc jak to tylko będzie możliwe, tj. skontaktuje się ze znajomymi, leśniczym (widocznie znajomy) i pozostałymi. Zapisała sobie mój telefon. Stęknęła głośno, gdy dowiedziała się że to już miesiąc. Powiedziałam, że jest dla nas istotne nawet odnalezienie nieżywgo psa, bo wtedy będziemy wiedziały, że sprawa się zamknęła.

Urząd Gminy Chrząstowice, dzisiaj pracuje do 14, za późno, nikt już nie odbiera. Cholera jasna!![/QUOTE]

docha - jesteś WIELKA !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

szkoda waszego czasu na te elaboraty. Dla jasności dla wszystkich. Rozmawiałam dzisiaj z osobami, z trzema osobami, w tym dwie bezpośrednio z danej miejscowości, w tym jedna naprawdę prozwierzęca, NIKT nie słyszał o poszukiwaniu ani nie widział ulotek zaginionego psa!! Leśnictwo również. Pani prozwerzęca od razu powiedziała, że tak ostatnio widziała błąkającego się tygryska-boksera, że właśnie mija zupełnie białego psa, ale takiego jak szukamy nie!

Link to comment
Share on other sites

mari, nie jestem wielka. To co zrobiłam teraz to jest naprawdę nic w porównaniu co powinno być zrobione od razu. Dziewczyny zabrakło mi czasu. Idzie zima, u nas już sypie śnieg z deszczem. Jak zasypie las, a ten pies jest gdzieś tam uwiązany to nawet jego zwłok się nie odnajdzie gdyby były w zasięgu oka. To wszystko jest za późno!!!
Jeszcze chwilę spróbuję się skontaktować z jakimś sklepem tam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']mari, nie jestem wielka. To co zrobiłam teraz to jest naprawdę nic w porównaniu co powinno być zrobione od razu. Dziewczyny zabrakło mi czasu. Idzie zima, u nas już sypie śnieg z deszczem. Jak zasypie las, a ten pies jest gdzieś tam uwiązany to nawet jego zwłok się nie odnajdzie gdyby były w zasięgu oka. To wszystko jest za późno!!!
Jeszcze chwilę spróbuję się skontaktować z jakimś sklepem tam.[/QUOTE]
masz racje
sprobuje zatelefonowac do mediow w opolskim
jakiego koloru jest linka i obrozka,bo nie ma napisane,wazny szczegol w szukaniu psa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2'][SIZE=4][COLOR=#FF0000]Jeśli Iga ma wydarzenie na FB to poptoszę o link-warto rozsyłać,może w ten sposób się znajdzie???? Znajoma w ten sposób znalazła swojego psa-szukała miesiac,ale znalazła[/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
Tak Iga ma wydarzenie na Fb [URL]http://www.facebook.com/events/193077274162289/[/URL]
[quote name='docha']
Mam pytanie- do kogo należy nr telefonu podany na ulotce???[/QUOTE]
Na plakacie jest tel. Pauli95
[quote name='taks']
.....Może gdyby na watku pojawiały sie [U]wszystkie[/U] inf od karmelci , także z okresu gdy nie miała netu, byłoby mniej miejsca na domysły?...[/QUOTE]
No i tyle musiałaś wyżej napisać, żeby dojść do takiego wniosku jak większość?

Wysłałam maile informacyjne i plakaty do schronów wokół Opola;
Kędzierzyn-Kożle, Fundacja Grey Animals pod opieką jakiś azyl w Kluczborku,
Brzeg do UM i wolontariuszy, Tarnowskie Góry.
Z okolic Ozimka psy wyłapuje firma pwzamex i
zawozi do schr w Miedarach/Tarn. Góry. też wysłany mail.
Nie wiem czy są jeszcze jakieś inne miejsca w pobliżu.
Jutro mogę słać dalej, już w ok. Śląska

[COLOR=#000000]xxxx52, tak naprawdę, to nie wiadomo czy Iga uciekła z linką.
Pierwszy przekaz był taki, że uwolniła się z szelek i ani słowa o lince.

[/COLOR]

Edited by iwstar58
Link to comment
Share on other sites

[quote name='iwstar58']

No i tyle musiałaś wyżej napisać, żeby dojść do takiego wniosku jak większość?

[/QUOTE]

Obawiam sie że mnie nie zrozumiałaś
Karmelcia przekazywała rózne inf telefonicznie , przesłała zdjęcie i nie wszystko trafiło na wątek a szkoda

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']mari, nie jestem wielka. To co zrobiłam teraz to jest naprawdę nic w porównaniu co powinno być zrobione od razu. Dziewczyny zabrakło mi czasu. Idzie zima, u nas już sypie śnieg z deszczem. Jak zasypie las, a ten pies jest gdzieś tam uwiązany to nawet jego zwłok się nie odnajdzie gdyby były w zasięgu oka. To wszystko jest za późno!!!
Jeszcze chwilę spróbuję się skontaktować z jakimś sklepem tam.[/QUOTE]

właśnie, że jesteś !
będąc daleko naprawdę dużo zrobiłaś,bardzo dużo!
Ty i wiele innych wspaniałych osób !!!

mnie też kiedyś uciekła sunia, dzika i przerażona.... ileż ja łez wylałam...dwa tygodnie nocami nie spałam patrząc z okna, jak przychodzi jeść pod dom.... i odchodzi.... Sedalin jej nie uśpił nawet, tak była zestresowana, każda próba złapania kończyła się fiaskiem....
ale miałam szczęście, Tiara jest u mnie od ponad 2 lat i już nigdzie nie chce uciekać

kiedy przeczytałam, że Iga uciekła - w niemej rozpaczy zaglądałam tu na wątek w każdej wolnej chwili....
ale nic nie zrobiłam, pomyślałam "daleko jestem, nie mogę nic zrobić"

dlatego tak bardzo Was podziwiam i mam wielką nadzieję, że Wasze działania zaowocują znalezieniem Igusi

Link to comment
Share on other sites

[quote name='taks']Obawiam sie że mnie nie zrozumiałaś
Karmelcia przekazywała rózne inf telefonicznie , przesłała zdjęcie i nie wszystko trafiło na wątek a szkoda[/QUOTE]
Zrozumiałam, że tekst pomiędzy 2 i 3 cytatem odnosi się
do osób krytykujących postawę DT.
I trudno żeby nie było takich komentarzy...
[quote name='docha']szkoda waszego czasu na te elaboraty. Dla jasności dla wszystkich. [B]Rozmawiałam dzisiaj z osobami, z trzema osobami, w tym dwie bezpośrednio z danej miejscowości, w tym jedna naprawdę prozwierzęca,[/B] [B]NIKT nie słyszał o poszukiwaniu ani nie widział ulotek zaginionego psa!! Leśnictwo również. [/B]Pani prozwerzęca od razu powiedziała, że tak ostatniowidziała błąkającego się tygryska-boksera, że właśnie mija zupełnie białego psa, ale takiego jak szukamy nie![/QUOTE]
Przez kilka ładnych postów Paula95 pisała, że [B]telefon milczy[/B], więc co miało trafić na wątek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']malawaszka, wysłałaś imte plakaty, czy mam przesłać im, bo mam go teraz pod ręką na scanie.[/QUOTE]

tak - pisałam wcześniej, że wysłałam i w ośrodku tym już będą wisiały i ludzie będą poinformowani


[B]danavas[/B] pisała, że widziała Igę u karmelci tylko nie odpisała już na pytanie kiedy to było - jednak to dość istotne, żeby wiedzieć kiedy jeszcze na pewno Iga była u kamrelci

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą rozmawiałam ze sklepem ABC [url]http://tupalo.com/pl/suchy-b%C3%B3r/abc[/url]
Ponieważ pan nie ma skrzynki mailowej, jestem umówiona że prześlę mu parę ulotek priorytetem pocztą. Tak więc dojdzie dopiero w poniedziałek. Pan rozwiesi na swojej witrynie, na tablicy głównej, przy PKS i jeszcze gdzieś. Rozpowie znajomym. Nie słyszał o poszukiwaniach psa, twierdzi że przy sklepie mówi się o różnych sprawach, o tym zdarzeniu nie słyszał. ...i również westchnął gdy usłyszał, że to miesiąc minął.
Proszę bardzo kto jest tak ufny karmelci niech chwyci za telefon i dzwoni do pozostałych jednostek w Suchym Borze i posłucha co mówią ludzie. Ja na dzisiaj co mogłam zrobić zrobiłam siedząc za biurkiem. Siedząc za biurkiem planuję jeszcze zwerbować jakąś grupę działającą fizycznie. Tyle na dzisiaj ode mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']właśnie, że jesteś wielka!
będąc daleko naprawdę dużo zrobiłaś,bardzo dużo!
Ty i wiele innych wspaniałych osób !!!

mnie też kiedyś uciekła sunia, dzika i przerażona.... ileż ja łez wylałam...dwa tygodnie nocami nie spałam patrząc z okna, jak przychodzi jeść pod dom.... i odchodzi.... Sedalin jej nie uśpił nawet, tak była zestresowana, każda próba złapania kończyła się fiaskiem....
ale miałam szczęście, Tiara jest u mnie od ponad 2 lat i już nigdzie nie chce uciekać

kiedy przeczytałam, że Iga uciekła - w niemej rozpaczy zaglądałam tu na wątek w każdej wolnej chwili....
ale nic nie zrobiłam, pomyślałam "daleko jestem, nie mogę nic zrobić"

dlatego tak bardzo Was podziwiam i mam wielką nadzieję, że Wasze działania zaowocują znalezieniem Igusi[/QUOTE]

zacytuję, bo naprawdę słów podziwu mi brakuje

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']

Gdzie jeszcze? zakład oczyszczania, ale jak go ustalić?
[/QUOTE]

[TABLE="class: table"]
[TR]
[TD="class: nameArea, colspan: 2"][B][URL="http://panoramafirm.pl/opolskie,strzelecki,strzelce_opolskie,mickiewicza,2/przedsiebiorstwo_uslug_komunalnych_i_mieszkaniowych_spolka_z_o.o.-sukyf_nlr.html#o-nas"] Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych i Mieszkaniowych Spółka z o.o.[/URL]

[/B]
[/TD]
[TD="class: pictureArea, width: 158"] [/TD]
[/TR]
[TR]
[TD="class: contactArea"] ul. Mickiewicza 2, Strzelce Opolskie

Obszar usług: Chrząstowice
tel. [URL="callto:+48774612211"]77 461 22 11[/URL], fax 77 461 22 11
[URL="http://panoramafirm.pl/wyslij_wiadomosc/sukyf_nlr.html"]e-mail[/URL]
[URL="http://panoramafirm.pl/redirect/3/sukyf_nlr"]www.pukim.pl[/URL]
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]

Link to comment
Share on other sites

taks, to przedsiębiorstwo oczyszczania na poniedziałek, z tym że spróbuję w ten sposób, iż w wolnej chwili wyślę maila z ulotką aby mieli w poniedziałek na biurku, a w poniedziałek zadzwonię do nich, tylko to trzeba było by wcześnie rano dzwonić. hm... - to potem.

Słuchajcie na teraz potrzebuję ulotkę 1/2 A4. Pocztę mam otwartą do 20-tej. Jeśli mam wysłać do sklepu ulotki to dobrze by było abym dosłała również takie małe, co by mógł wyłożyć na blat sklepu i ludziska brali by w kieszeń.

na tej małej ulotce musi być tylko jedno ale wyraźne zdjęcie. Kto zrobił tę dotychczasową, która jest na wątku?

Link to comment
Share on other sites

Trzeba jeszcze tutaj wstawic jesli nie byla...=
[URL="http://zaginionepsy.pl/index.html"][U][COLOR=#0000ff]http://zaginionepsy.pl/index.html[/COLOR][/U][/URL][FONT=Times New Roman] (po akceptacji)[/FONT]
[FONT=Times New Roman]
[/FONT][URL="http://zgubilempsa.pl/index.php/pokazzag.html?id=2449"][U][COLOR=#0000ff]http://zgubilempsa.pl/index.php/pokazzag.html?id=2449[/COLOR][/U][/URL]

[URL="http://www.utracone.pl/temp_cat-19-11/utracone/zwierzeta.html"][U][COLOR=#0000ff]http://www.utracone.pl/temp_cat-19-11/utracone/zwierzeta.html[/COLOR][/U][/URL]

[URL="http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Becia-mix-jamnika-zaginela-w-Lodzi-Park-na-Zdrowie-22-11-2012-W0QQAdIdZ436162929"][U][COLOR=#0000ff]http://lodz.gumtree.pl/c-Zwierzaki-zgubiono-znaleziono-Becia-mix-jamnika-zaginela-w-Lodzi-Park-na-Zdrowie-22-11-2012-W0QQAdIdZ436162929[/COLOR][/U][/URL]

[URL="http://tablica.pl/oferta/zaginela-becia-mix-jamnika-lodz-park-na-zdrowie-22-11-2012-ID1UY3T.html"][U][COLOR=#0000ff]http://tablica.pl/oferta/zaginela-becia-mix-jamnika-lodz-park-na-zdrowie-22-11-2012-ID1UY3T.html[/COLOR][/U][/URL]

[URL="http://www.morusek.pl/ogloszenie/138539/Zaginela-Becia-mix-jamnika---lodz-park-na-zdrowie/"][U][COLOR=#0000ff]http://www.morusek.pl/ogloszenie/138539/Zaginela-Becia-mix-jamnika---lodz-park-na-zdrowie/[/COLOR][/U][/URL]

[URL="http://ogloszenia.wp.pl/Zaginione_znalezione_9378,Zaginela-Becia-mix-jamnika-Lodz-przy-parku-na-zdrowie-22112012,26122287.html?info64=R3JhdHVsYWNqZSEgVHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lLiBPZ8WCb3N6ZW5pZSBixJlkemllIHdpZG9jem5lIHcgY2nEhWd1IGdvZHppbnku&vc=747583311"][U][COLOR=#0000ff]http://ogloszenia.wp.pl/Zaginione_znalezione_9378,Zaginela-Becia-mix-jamnika-Lodz-przy-parku-na-zdrowie-22112012,26122287.html?info64=R3JhdHVsYWNqZSEgVHdvamUgb2fFgm9zemVuaWUgem9zdGHFgm8gZG9kYW5lLiBPZ8WCb3N6ZW5pZSBixJlkemllIHdpZG9jem5lIHcgY2nEhWd1IGdvZHppbnku&vc=747583311[/COLOR][/U][/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...