Jump to content
Dogomania

Staruszek Pajo i jego jamniczy dom :):)


Kasia77

Recommended Posts

Ale namotałam!!!! :( I nikt mnie nie poprawił!!! :(

Podałam link i cenę puszek Royal Canin, a Pajo zawsze dostawał puszki Trovet.
Puszki Troveta są troszkę mniejsze i odrobinę tańsze, ale nie zmieniałabym ich na RC, bo jeśli do tej pory Pajo dobrze tolerował Troveta, to szkoda eksperymentować na jego biednej wątróbce.

Puszki Trovet Hepatic są w pakietach po 6 sztuk = 59 zł, czyli 1 puszka = 9,84 zł.

[url]http://www.keko.pl/trovet-hld-hepatic-dog-puszka.html[/url]

Mamy uzbierane deklaracji na na 48 puszek = 8 pełnych pakietów.

Proponuję jednak, aby każdy z nas wpłacił zadeklarowaną liczbę puszek x 10 zł - do wytworzonej w ten sposób nadwyżki 8 zł dopłacę jeszcze 2 zł i będzie za to jedna dodatkowa puszeczka.

Zaraz rozsyłam wszystkim namiar do wpłat. Jak tylko wpłaty spłyną, zamawiam puszki-pajuszki :)

Link to comment
Share on other sites

[B]Kochani, zbiórka deklaracji na puszki-Pajuszki na dzień dzisiejszy (29.11) przedstawia się następująco:

Erinaceus Europaeus (FB) - 9 puszek (wpłacone)
K. Smólczyńska (FB) - 4 puszki (wpłacone)
A. Wiśniewska (FB) - 3 puszki (wpłacone)
A. Kasprzyk (FB) - 5 puszek (wpłacone)
Fundacja SOS Dla Jamników - 10 puszek (wpłacone)
D. Gorczyca-Woźniak (FB) - 4 puszki (wpłacone)
werenn (dogo) - 3 puszki (wpłacone)
M. Dębowska (FB) - 3 puszki (wpłacone)
M. Zywicka (FB) - 4 puszki (wpłacone)
Wer O Ni Ka (FB) - 2 puszki (wpłacone)
B. Ossowicka (FB) - 1 puszka (wpłacone)

RAZEM: 48 puszek

Zamawiać będę tam gdzie poprzednio.

Tylko namotałam!!!! I nikt mnie nie poprawił!!!

Podałam link i cenę puszek Royal Canin, a Pajo zawsze dostawał puszki Troveta. Puszki Troveta są troszkę mniejsze i odrobinę tańsze, ale nie zmieniałabym ich na RC, bo jeśli do tej pory Pajo dobrze tolerował Troveta, to szkoda eksperymentować na jego biednej wątróbce.

Puszki Trovet Hepatic są w pakietach po 6 sztuk = 59 zł, czyli 1 puszka = 9,84 zł.

[URL]http://www.keko.pl/trovet-hld-hepatic-dog-puszka.html[/URL]

Mamy uzbierane deklaracji na na 48 puszek = czyli w tym przypadku 8 pełnych pakietów.

Proponuję jednak, aby każdy z nas wpłacił zadeklarowaną liczbę puszek x 10 zł - do wytworzonej w ten sposób nadwyżki 8 zł dopłacę jeszcze 2 zł i będzie za to jedna dodatkowa puszeczka.

Zaraz rozsyłam wszystkim namiar do wpłat. Jak tylko wpłaty spłyną, zamawiam puszki-pajuszki.

Przypominam też, że jeśli ktoś ma stare czyste koce, ręczniki, swetry, ogólnie ciepłe tkaniny, to Pajuszek będzie za nie wdzięczny również, bo ma nimi wyścielany kenel, w którym śpi.[/B]

Edited by keakea
Link to comment
Share on other sites

Zamówienie złożone i opłacone - 49 puszek Trovet Hepatic 400 g - DZIĘKI WAM :) , ode mnie ekstra puszka Amora Sensitive jagnięcina i ryż 800 g, a w gratisie wynikającym z wartości zamówienia sklep powinien dołożyć jeszcze przynajmniej 2 puszki Troveta, wyraźnie o to prosiłam, pisząc, dla kogo jest karma.

Link to comment
Share on other sites

Pajopuszki dojechały do Pajusia :)

[url]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/996041_664735183589242_1369474974_n.jpg[/url]

[url]https://scontent-a.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/1463143_664735876922506_785032860_n.jpg[/url]

Mam nadzieję, że będzie te zdjęcia widać, bo są wklejone na Pajusiowym wydarzeniu na facebooku, a z takimi zdjęciami to różnie bywa.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Keakea za dobrą robotę. :multi::loveu: Dzięki Tobie choć trochę osłodzony pobyt w schronie. Tam też dziewczyny o niego dbają,dobrze ma dziad warkolek. On jak playboy, nie ma jednej opiekunki tylko cały tabun :eviltong:, cwaniurek ;):diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='yunona']Dzięki Keakea za dobrą robotę. :multi::loveu: Dzięki Tobie choć trochę osłodzony pobyt w schronie. Tam też dziewczyny o niego dbają,dobrze ma dziad warkolek. On jak playboy, nie ma jednej opiekunki tylko cały tabun :eviltong:, cwaniurek ;):diabloti::evil_lol:[/QUOTE]... to prawda! daje się chłopak lubić:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yunona']Dzięki Keakea za dobrą robotę. :multi::loveu: Dzięki Tobie choć trochę osłodzony pobyt w schronie. Tam też dziewczyny o niego dbają,dobrze ma dziad warkolek. On jak playboy, nie ma jednej opiekunki tylko cały tabun :eviltong:, cwaniurek ;):diabloti::evil_lol:[/QUOTE]

Cieszę się, że pomimo iż to nie dom, ale za to ma taką wspaniałą opiekę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...