Jump to content
Dogomania

POMOC DLA LIKWIDOWANEGO AZYLU DLA PSÓW - Wólka Kozłowska pod Wa-wą


kkasiiiar

Recommended Posts

Pędzelek znalazł miejsce w moim folderze psów do adopcji na fb, jak będę miała o nim więcej info - wiek bardzo ważny to od razu robię allegro i inne.

I proszę o numer konta żeby przelać pieniążki z bazarku, które są śmieszne ale zawsze :roll: Dzisiaj o 22 00 bazarek się kończy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Lorien:)']Pędzelek znalazł miejsce w moim folderze psów do adopcji na fb, jak będę miała o nim więcej info - wiek bardzo ważny to od razu robię allegro i inne.

I proszę o numer konta żeby przelać pieniążki z bazarku, które są śmieszne ale zawsze :roll: Dzisiaj o 22 00 bazarek się kończy.[/QUOTE]
kopiuję Ci z fb:
6 dni temu dostałyśmy subkonto od Fundacji Viva - jeśli ktoś chciałby nam pomóc - oto dane:
07 1370 1109 0000 1701 4838 7300
Fundacja Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva!
ul. Kawęczyńska 16 lok. 42A, 00-772 Warszawa

KONIECZNIE Z DOPISKIEM "Psy z Wólki"! (TYLKO WPŁATY Z DOPISKIEM ZOSTANĄ PRZEKAZANE NA POTRZEBY TEGO AZYLU)

Zdjęcia psiaków są tutaj: [url]http://www.facebook.com/media/albums/?id=100003318204339[/url]

Link to comment
Share on other sites

Lorien:) - przypatruje się akcji na fb i z tego co kojarzę to Pędzelek jedzie do domku w sobotę, nie wiem czy DT czy DS, ale jedzie :) poprawcie mnie jak się mylę, ale mam nadzieję że nie głoszę herezji ;) napisałam że się 'przypatruję', gdyż nie mogłam zrobić nic więcej na razie poza wpłaceniem sumki na pieski, sesję mam mega ciężką i jedyne na co poświęcam czas poza nauką i jedzeniem ( :P ) to właśnie sprawdzanie czy coś się ruszyło w sprawie piesków. Wiecie czego najbardziej się obawiam... że jak zostanie te 10-15 psiaków to kobieta znowu odizoluje się od świata i powtórzy się historia z przeszłości, bo z tego co czytałam na starszym wątku dotyczącym tego azylu, to właśnie tak już robiła. Mam nadzieję, że jednak dziewczynom zaufała do tego stopnia, że pozwoli sobie pomagać nie tylko teraz ale i w przyszłości. Trzymam kciuki żeby teraz udało się jak najwięcej piesków stamtąd zabrać. Ukłony dla wszystkich dziewczyn zajmujących się sprawą i dla tych, którzy im pomagają i poprzez adopcje i finansowo i poprzez pracę na miejscu :* :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']Pędzelek znalazł miejsce w moim folderze psów do adopcji na fb, jak będę miała o nim więcej info - wiek bardzo ważny to od razu robię allegro i inne.

I proszę o numer konta żeby przelać pieniążki z bazarku, które są śmieszne ale zawsze :roll: Dzisiaj o 22 00 bazarek się kończy.[/QUOTE]
Konto jest w pierwszym poście. Koniecznie z dopiskiem że na psy z Wólki. Jeśli chodzi o ogłoszenia na allegro to pisali na dogo że już nie można robić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']Pędzelek znalazł miejsce w moim folderze psów do adopcji na fb, jak będę miała o nim więcej info - wiek bardzo ważny to od razu robię allegro i inne.

I proszę o numer konta żeby przelać pieniążki z bazarku, które są śmieszne ale zawsze :roll: Dzisiaj o 22 00 bazarek się kończy.[/QUOTE]




Tutaj masz wszystkie albumy psów [URL]http://www.facebook.com/PsyPilneAdopcje?sk=photos[/URL], i w 1 postach tez sa wszystkie psy i wszystko to co o nich wiadomo :)

Link to comment
Share on other sites

...........niestety [B]nawet wcz. rolnicy przywiezli p. Lilianie kolejnego psa[/B]. I robia to nagminnie, bo wiedza, ze ona ma serce do zwierzat. ..........

Czy to czasem nie ten psiak , bo taki nam uciekł z przytuliska w miejscowości Krusze ( był tam jeden dzień, wystrachany odebrany razem z kilkunastoma innymi bidulami po zmarłym samotnym człowieku) :(:shake: Akcja poszukiwawcza trwa ......:placz: Pomocy!

[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/6728/dsc6980.jpg[/IMG]



[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2006/dsc6983.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zefirek2']...........niestety [B]nawet wcz. rolnicy przywiezli p. Lilianie kolejnego psa[/B]. I robia to nagminnie, bo wiedza, ze ona ma serce do zwierzat. ..........

Czy to czasem nie ten psiak , bo taki nam uciekł z przytuliska w miejscowości Krusze ( był tam jeden dzień, wystrachany odebrany razem z kilkunastoma innymi bidulami po zmarłym samotnym człowieku) :(:shake: Akcja poszukiwawcza trwa ......:placz: Pomocy!

Hej - nie wiem, co to był za psiak, bo to parę dni temu było - ale podpytam.
Ktoś pytał, wiec tłumaczę - generalnie - z tego, co wiem - sprawa ma być rozwiązana prawnie tak, żeby psów tam nie było - tym bardziej szalejemy z adopcjami. Na dzień dzisiejszy udało nam się wyadoptować ok 10 psów, bodajże 2-3 są w DT - zostało ok 45. Jutro wpadają ludzie z Lublina po 2 kolejne i z Łodzi też po 2. W sobotę laska z Białegostoku po kolejnego. Także coś tam się powoli kręci - zważywszy, że stronę prowadzę od zera (było 2 znajomych - jedna to ja i parę fundacji zaproszonych), to mamy niezły odbiór. I meeega dużo pomocy z karmami - także to już nie jest priorytet. Najważniejsze są DOMY - jeśli tylko któraś z Was ma gdziekolwiek w pobliżu Wawy sprawdzony DT, to dajcie nam znać! Tylko błagam - na FB! Tu są albumy - wszystkie podpisane i zaktualizowane: [url]http://www.facebook.com/media/albums/?id=100003318204339[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lorien:)']Pędzelek znalazł miejsce w moim folderze psów do adopcji na fb, jak będę miała o nim więcej info - wiek bardzo ważny to od razu robię allegro i inne.

I proszę o numer konta żeby przelać pieniążki z bazarku, które są śmieszne ale zawsze :roll: Dzisiaj o 22 00 bazarek się kończy.[/QUOTE]

Pędzelek choruje, wydala kości, nie wiadomo, czy nie ma perforacji w jelitach. Miał jutro jechać do DS w Łodzi, ale prawdopodobnie zostanie u nas - tylko u drugiego weta, bo pierwszy nic nie zauważył. Gdyby nie to, że jedna z wolontariuszek wzięła go do siebie na noc, pewnie tak by nadal było :(( A piesek postrzelony z wiatrówki ma marne szanse na przeżycie. Aha - nie muszę chyba dodawać, że generalnie ludzie z tej miejscowości mają sprawę w... Podrzucać psy potrafią. Zabrać psa - już nie :(((( Pozdrawiam dziewczęta i dzięki za pomoc!

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
od poczatku sledze watek na fb i mniej wiecej wiem co sie dzieje kazdego dnia w Wolce, mam tez kontakt mailowy z jedna z wolontariuszek ktora tydzien temu byla na miejscu z calym samochodem jedzenia dla psiakow. W ta sobote rowniez jest "wyprawa" i "dostawa" do Wolki. Ja takze sie tam wybieram i mam propozycje. Jesli jest ktos kto chcialby przekazac jakies jedzenie albo koce albo cokolwiek innego co przyda sie na miejscu, moge sie z nim umowic. Mieszkam w samym Centrum Warszawy, blisko sklepu Biedronka, wiec dla chetnych takze tam mozna zakupic jakies puszki dla psiakow, zapakujemy wszystko do mojego autka i mam nadzieje "zaladowana" po brzegi w sobote wyrusze do Wolki :) Z darczyncami :) moge sie spotkac np dzisiaj (piatek) wieczorem lub w sobote przed wyjazdem. Jesli ktos sie zdecyduje prosze o maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] mam nadzieje do zobaczenia !

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][B][COLOR="blue"][SIZE="4"]UWAGA!
WSPÓLNY KANDYDAT DOGO I MIAU
PILNIE POTRZEBUJE WSPARCIA, BO PRZEGRA!!!

PSY W KLEMBOWIE GŁODUJĄ!
POŚWIĘĆ 2 MINUTY I ZAGŁOSUJ!!![/SIZE][/COLOR][/B]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ZFm3jwxyetY/Txl9jaGNrzI/AAAAAAAADjM/SERytLaIaj8/s500/a%252520czy%252520ty%252520kopia.jpg[/IMG]
[B][SIZE=2][COLOR=#ff0000][/CENTER]

[LEFT]Uwaga zmiana: nowy punkt w reulaminie: żeby wziąść udział w ankiecie i żeby głos był ważny trzeba napisac min. 1 post na forum, najprościej w temacie poznajmy się: [/COLOR][/SIZE][/B]

[URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=14611[/URL]


[B][U][SIZE=2][COLOR=#ff0000]7. piszesz na forum jeden zgodny z regulaminem KrakVet post np. w wątku "Poznajmy się" -> dział "Pomoc dla schronisk"[/COLOR][/SIZE][/U][/B]


[SIZE=2][COLOR=#ff0000][B]Instrukcja głosowania w Krakvecie:[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=2][COLOR=#ff0000]1. wchodzisz na stronę [/COLOR][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][COLOR=red][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/COLOR][/URL][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]2. wciskasz link Rejestracja[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]3. wyskakuje opis, a Ty zaznaczasz: zgadzam się na te warunki i mam powyżej 13 lat[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]4. wyskakuje wniosek rejestracyjny, a Ty go wypełniasz: pole użytkownik, email, dwa razy hasło oraz wpisujesz kod z obrazka[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]i wciskasz"wyślij"[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=red]5. dostajesz na maila (często ląduje on w spamach), którego podałeś, wiadomość aktywacyjną i klikasz na ten przysłany link[/COLOR][/SIZE]
[COLOR=red][SIZE=2]6. logujesz się na Forum Krakvetu [/SIZE][URL="http://www.krakvet.pl/forum"][SIZE=2][COLOR=#4444ff]http://www.krakvet.pl/forum[/COLOR][/SIZE][/URL][SIZE=2] wpisując nazwę użytkownika i hasło[/SIZE][/COLOR]
[COLOR=red][SIZE=2][B][U]7. piszesz na forum jeden zgodny z regulaminem KrakVet post np. w wątku "Poznajmy się" -> dział "Pomoc dla schronisk"[/U][/B][/SIZE]
[SIZE=2]8. na forum wybierasz dział "Pomoc dla schronisk"[/SIZE]
[SIZE=2]9. dalej wybierasz „Głosowanie na schronisko, które otrzyma pomoc - styczeń 2011”[/SIZE]
[SIZE=2]10. wyskoczy Ci ankieta- zaznaczasz Schronisko dla bezdomnych Zwierząt w Klembowie,[/SIZE][SIZE=2]i klikasz pod ankietą „wyślij”.[/SIZE]


[/COLOR][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Zapisuje wątek.
Cieszę się, że są osoby, które prężnie zadziałały. I że Paula relacjonuje.
Chętnie pomogę z ogłoszeniami.

[quote name='madlula']Kochani,
od poczatku sledze watek na fb i mniej wiecej wiem co sie dzieje kazdego dnia w Wolce, mam tez kontakt mailowy z jedna z wolontariuszek ktora tydzien temu byla na miejscu z calym samochodem jedzenia dla psiakow. [/QUOTE]

Cześć Magda:-)
Tak sobie myślę, że może ja bym się z Tobą zabrała jutro. Pomogę w fotografowaniu. Zadzwonię.


edit: Ustalone. Jadę jutro z Magdą do Wólki. Spróbujemy porobić zdjęcia i sprawdzić czy jest tam ten zaginiony psiak.

Edited by _gos_
Link to comment
Share on other sites

[B]Dziś do domów pojechały: Henio, Saba i Żabka. Zostały nam (prócz niesfotografowanych piesków): Max, Chińczyk, Rudy, Rudzia, Diablo, Akai, Sonia, Ula, Saba2, Czarek, Rex, Agra!!! Szukamy domków dla tej dwunastki! Wszytskie zdjecia i dane psiakow w 1 postach albo w albumiie na fb [url]http://www.facebook.com/PsyPilneAdopcje?sk=photos[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Abrakadabra']Gos! proszę , rozejrzyjcie się!
Nie bardzo wierzę, że to uciekinier od Bajk21, ale czasami cuda się zdarzają.
Masz chyba mój telefon?[/QUOTE]
Pani Liliana wie, że zginął mi pies i jak tylko znajdzie się jakiś owczarkowaty, to do mnie będzie dzwonila. Przedwczoraj odbierałyśmy Panią Lilianę z sunią od lekarza w Wołominie i mówiła, że nie doszedł żaden owczarkowaty.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

czy ktos moze dzis lub jutro wybiera sie do Wólki i ma troche miejsca w samochodzie?

Mam do przekazania ponad 60kg karmy i makaronu, jestem z Bielan, moge dowiezc te rzeczy o dowolnej porze dzis lub jutro w dowolne miejsce w Warszawie.

Wiem (z facebooka) ze ktos sie tam wybiera, rozmawialem z tą osobą, ale nie ma juz miejsca w aucie na nic.


Sprawdzam wiadomosci i meile regularnie kilka razy dziennie, takze jakby ktos sie wybierał, to prosze o PW z numerem telefonu czy meilem, zadzwonie i jakos sie zgadamy i podrzucę całe te jedzenie.

Link to comment
Share on other sites

Zadzwoń do Doroty jednej z wolontariuszek, które tam działają. Ona ustali kto i kiedy ewentualnie odbierze karmę. Ja przekazałam ponad 50 kg , przyjechał po nią chłopak , który miał jeszcze kilka miejsc w Wawie do objechania i zabrania darów tel. do niej 511-547-320 lub do dwóch pozostałych dziewczyn tel. na pierwszej stronie wątku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...