Jump to content
Dogomania

Mila już w swoim DS. Lejdi wysterylizowana i jej byt poprawiony.


Lili8522

Recommended Posts

Czy ta rura spustowa od rynny podlewa psy deszczówką, czy może jej koniec jest wpuszczony do jakiegoś zbiornika ? Bo jeśli nie ma odprowadzenia , to one tam mają istne bajoro... U nas w Wielkopolsce dzisiaj leje i wieje - paskudna pogoda . W mokrych futrzyskach na grzbiecie i w przewiewnych lub wręcz szczątkowych budach jest im na pewno niefajnie ... :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 729
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wybierzcie się proszę,kto ma taką możliwość jak najszybciej do tych poników,po zadbaniu to piękne psy będą i domy znajdą,ludzie lubią "ponowate".
A płot wcale nie musi koniecznie kosztować 5 tysięcy,siatka jest tania i jeszcze jak ktoś sam zrobi,na pewno to nie to samo wizualnie co ładny płot,ale zabezpieczenie jest i psiaki mogą luzem biegać.

Link to comment
Share on other sites

Oj tak pada śnieg i wieje... Ciemniejszy siedział dzisiaj w tej mniejszej 'budzie' :roll:
Tylko pysiem wyglądał... :-(


Na razie nic nie mogę przyspieszyć czekam na odpowiedź co dalej...
Jeśli Fundacja nie weźmie je pod swoje skrzydła to temu jednemu będzie trzeba szukać DT na własną rękę... Ale nie wiem gdzie bo u Nas w okolicy to tragedia z DT :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Tak myślę,może zmienić tytuł i napisać,że szukamy DT dla jednego PONa.[/QUOTE]

Dziękuję za uwagę, zmieniłam :)
Wczoraj wątek zakładałam na szybko byle by tylko świat się o nich dowiedział...
O BDT chyba nie ma co marzyć...

Jakbym mogła to bym oby dwa do siebie wzieła niestety są nieco za duże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']a moze sie uda dt dla obu znalezc? moze to rodzenstwo, moze beda tesknic za soba? wiem,ze wybiegam duzo naprozod, ale widzac, jak szybko akcja sie toczy, musze o tym wspomniec.

moze sa stare, jak swiat i zawsze razem???? zal ich rozdzielac wtedy[/QUOTE]

Tylko jak znaleźć DT dla obu skoro dla jednego tak trudno?

Link to comment
Share on other sites

No tak, a zakładałam wątek bez większych nadziei, pozapraszałam ludzi z Bielska i okolic może akurat zdarzy się cud ;)
W każdym razie dwóch do hotelu w razie co w sadzić to raczej nie realne bo koszty Nas zjedzą...

Jest osobne forum PON-ów wczoraj się tam rejestrowałam i od wczoraj czekam na akceptacje administratora i nic... :roll:

Link to comment
Share on other sites

no tak może nie po dobroci ,ale jak by jakieś paragrafy im przedstawić dot.psów-może by podziałało:evil_lol: najgorsze ze takich biednych psiaków są tysiące w mojej wiosce latem na pewnym podwórku biegały dwa szczeniaki, teraz widzę że są przywiązane do budy najpierw były razem, teraz są od siebie z daleka,i tęsknią za sobą ,też staram się zobaczyć czy psiaki biegają kiedykolwiek spuszczone ze smyczy-strasznie to wszystko smutne:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...