Jump to content
Dogomania

Rudi-Portier, Pan na swoich włościach


asiamm

Recommended Posts

  • Replies 516
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Karinko, dzieki wielkie...widze, ze sama pooglaszalas gdzie sie dalo...
a ja pisalam przed chwila na gg zanim weszlam tutaj

Czy poza tymi nickami i soba nie znalazlas nikogo?
Ale, ale czy jeszcze sa jakies miejsca, gdzie mozna go oglosic?

Olesiu, dzieki za pw z numerem podam dalej...i obydwiema propozycjami

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']
Czy poza tymi nickami i soba nie znalazlas nikogo?
Ale, ale czy jeszcze sa jakies miejsca, gdzie mozna go oglosic?
[/quote]

Ależ jesteś nienasycona:eviltong:
Znalazłam na mapie sporo osób ale doszłam do wniosku,że zanim się do wszystkich podobijam to wyjdzie tyle samo czasu.
Na większych portalach już chyba jest.Można najwyżej poszukać lokalnych.Ale to chyba juz miejscowi:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asiuniap']Ja też dałam do wyborczej tel. z allegro.
Wyjdą 4 ogłoszenia, każde z innym tekstem :cool3:[/quote]

:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
Rudi czworaczek? hmmm tego jeszcze nie bylo...i co czworaczek to inny tekst....no no no
asiuniu p rozumiem, ze w tej sytuacji wyborcza nie mogla sie oprzec

Link to comment
Share on other sites

Numer jest osoby, która wystawiała Rudig na Allegro, ale myślę, że nie będziemy zmieniać, może mi wybaczy :evil_lol:
Podany przeze mnie numer jst do mnie, więc będę mogła od razu udzielić info o Rudim.
Asiuniap, aż cztery ogłoszenia każede z innym tekstem?? Rudi będzie chyba najbardziej rozreklamowanym psem!



Bardzo dziękuję wszystkim, którzy pomagają Rudiemu znaleźć szczęście!!

Jeszcze jedno pytanko: czy ktoś chciałby w najbliższym czasie odwiedzić Rudiego? Nie mam niesety transportu, więc gdyby toś mógł to chętnie się dorzucę do paliwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Olesia.b']Numer jest osoby, która wystawiała Rudig na Allegro, ale myślę, że nie będziemy zmieniać, może mi wybaczy :evil_lol: [/quote]

No mam nadzieję, że ogłoszenia wyjdą.
Szkoda, że ten tel. nie jest do Ciebie :roll: Powiedz tej osobie co ma mówić odnośnie psa :shake:
Co u psiaka? dzwoniłaś?

Link to comment
Share on other sites

Asiuniap, ten numer jest do bardzo zaufanej osoby z dogo. Już powiadomiłam, wszystko jest ok!

U Rudiego wszystko ok. Chciałabym go odwiedzić, więc jeśli ktoś miałby czas i ochotę (i samochód) na wycieczkę, to baaardzo proszę.

Kasiu, wysyłam Ci numer mojego konta na pw, ale możesz również wpłacić na afn. Bardzo dziękuję :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dziś do Łbisk w innej sprawie ale zapytałam o Portierka. Wybaczcie ale to imię strasznie mi się podoba :oops: Rudich jest jak mrówków a Portier tylko jeden. Jest niesamowity, bezproblemowy, nie brudzi, nie marudzi, dużo śpi. Do dzieci tolerancyjny, nie warknie, nie ugryzie, nie bawi się z dziećmi. Ponieważ ma ubytki w zębach i część jest połamanych dostaje miękkie, tj. puszki. P. Asia będzie mu teraz mieszać puchy z ryżem lub makaronem, żeby starczyło na dłużej. Finanse są uregulowane (zapłacone na 2 tyg. z góry z tego co pamiętam). Być może Portierek będzie miał kolegę, któremu niue udała się adopcja, kilkunastoletniego psiaka.

Link to comment
Share on other sites

Tak mocno trzymam kciuki za te ogloszenia..
asiuniu, czy ten kilkunastoletni psiak tez ma ogloszenia?
a co to za bida? jak przypomne sobie bandiego, to zdarazja sie cuda..mnoze rzeczywiscie jeszcze wandzie poprosze, moze jakies znajdzie miejsce by jednego i drugiego umiescic.. a nuz uda im sie trafic do szczesliwego domu?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kacha_wawa']Pamiętasz była jesień...
Jest zima...
Staruszek Portier jej nie wytrzyma :(...
Cały czas jest pełen ufności...
On szuka domu, On szuka miłości...
Szuka swego Pana, szuka własnej kości...
Szuka już długo i znaleźć nie może...
Może Ty Mu pomożesz i użyczysz swe łoże...[/quote]



Wiesz, może zbierz te swoje wiersze o naszych biedakach w potrzebie z wszystkich wątków i je opublikuj, albo choć wystaw na bazarku w formie książeczki.
Mnie tam sie podobają. Tyle w nich ciepła.

Link to comment
Share on other sites

Może ja, ale nie obiecuję na 100%. Tym bardziej, że zima się zaczyna a ja mam letnie :cool1: . Nic nie wiem o tym starszym psiaku, oprócz tego że miał być adoptowany i nie wyszło.
Czy ktoś odzywał się w sprawie Portierka (a co mi tam, dla mnie Portierek i już :eviltong: )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...