Jump to content
Dogomania

Owczareczka po wypadku, potrzebne $ na operację-prosimy


karolina1981

Recommended Posts

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kajko, wyrazy najgłębszego żalu i współczucia z powodu śmierci Mamy... :-( mam tyko nadzieję, ze nie cierpiała, byłaś z nią do końca, ten okres na koniec swej drogi była blisko z Wami, z Tobą i czuła się kochana :candle:
jesteśmy z Tobą w tych najcięższych chwilach :glaszcze:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kajka,[/B] strasznie mi przykro ... :(:(:(
W takich chwilach żadne słowa nie są w stanie wyrazić tego, co chciałoby się powiedzieć :shake:
Najlepiej po prostu być blisko, okazać zrozumienie, dać się wypłakać ... :candle:
Mam nadzieję, że w tych trudnych chwilach będziesz czuła naszą obecność przy Tobie :glaszcze:

Edited by DONnka
Link to comment
Share on other sites

A ja się przywitam w słoneczny piątkowy ranek :-)
Niech to będzie spokojny dzień
A wszelkie smutki odejdą w cień :-)
Przytulam Cię w myślach wirtualnie
A psiaki przytulą Cię ciepło realnie.
Chociaż w sercu Twym smutek i ból je rozdziera ogromny ...
Niech myśli moje biegnące do Ciebie będą jak dar skromny.

Link to comment
Share on other sites

Kajeczko muszę skorzystać z Twojego doświadczenia w leczeniu skomplikowanych schorzeń u owczarków:oops:Może doradzisz ,może Joteska,ktokolwiek(Telimena?Wiem,że jest lekarzem weterynarii) gdzie najlepiej się udać?Mamy już sugestie ale zawsze cenne rady w cenie- [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232211[/url] -Owczarek-Czesiu-czy-jest-szansa-na-uratowanie-łapki-i-pełnosprawność?p=19662824#post19662824 .Jeżeli Kajeczko nie będziesz gotowa na odpowiedź,to zrozumiem i uszanuję to-pozdrawiam serdecznie:buzi:
[url]https://www.facebook.com/events/460372000669697/[/url] -Więcej o Czesiu :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam WSZYSTKIM serdecznie dziekuje. Za to, ze jak zwykle jestescie, za kazde cieple slowo, za kazda dobra mysl. Chce wierzyc, ze Mamie jest TAM lepiej bo bardzo mi Jej brakuje :placz:. Odeszla na moich rekach. Wierze tez , ze Mama zabrala ze soba wszystkie nieszczescia, ktore nas ostatnio doswiadczaly.
Potrzebuje jeszcze troszke czasu by w pelni powrocic na dogo.
Wolf ja niestety nie mam zupelnie doswiadczenia w rozszczepach ale jeszcze dzisiaj postaram sie skontaktowac z dr N. i zapytam co On proponuje. Czesio jest cudny i postaram sie pomoc jak tylko bede potrafila.
Sciskam Was mocno od siebie i brylanta.

Link to comment
Share on other sites

Marysiu:loveu:
Wolf nie napisales nic niestosownego. Jest ok. Ilusiu nie martw sie:loveu:
Musze wracac do zycia zeby nie zwariowac, ponadrabiac zaleglosci, ktore narobilam przez ostatnie cztery miesiace i zajac sie sprawami pieskow.
Dzwonilam do dr N. w piatek ale nie bylo go w klinice. Na prywatny nie dzwonilam bo byl na jakims zjezdzie i nie chcialam go niepokoic. Bede probowala dzisiaj wieczorem.

Termin sterylki Laurki mamy wyznaczony na piatek 28wrzesnia. Mam nadzieje, ze sunia zniesie ja dobrze chociaz na mysl o kolejnej narkozie dostaje gesiej skorki :(
Laura niestety wciaz jest bardzo "cieta" na kazde czworonozne stworzenie. Nawet prezes ja omija szerokim lukiem. Szczerzy zeby i jazgocze jakby chciala pokazac swiatu, ze ona TU rzadzi.
Wierze, ze po sterylce troszke sie uspokoi. Poki co zameczamy ja spacerami i bieganiem delikatnym przy rowerze. Pileczka rzucana juz sie znudzila. Nie ma parcia na takie rozrywki za to lubi biegac przy rowerze. Jak ma solidnie spalona energie jest troszke spokojniejsza.
Trudny charakter ma dziewczynka i mimo naszej naprawde ciezkiej pracy ma klopot z akceptacja innych stworzen. Jest bardzo niestabilna i nawet Maksio-amstaff, uosobienie spokoju i lagodnosci ,kazdy z pieskow chce sie z nim bawic, rozmiekczacz serc najwiekszych agresorow, pies ktorego jeszcze nikt nie sprowokowal do pokazania zebow, -zrobil to przy Laurce. Najpierw nastawial jej dupcie do powachania, zapraszal do zabawy,pozniej spokojnie przygladal sie jak ta szaleje z wscieklosci, na koncu pokazal zeby i od niej odszedl. Ta z kolei chciala go zjesc na sniadanie :(
Nie poddajemy sie jednak. Wciaz bedziemy z nia pracowac. Nauczy sie :) Dla nas to sloneczko i aniolek. Kocha pieszczoty, oblizuje rece ...jest super , do zwierzat wredota .
Operacji przedniej lapki nie bedzie. Dr stwierdzil, ze dopoki tak fajnie sobie radzi -nie ma potrzeby lamac lapki. Nadbudowane miesnie i brak bolu pozwalaja jej na swobodny ruch. Biega fajnie i ogolnie ma sie swietnie.
Wolf dam znac co powiedzial dr. odnosnie Czesia .

Edited by Kajka_72
Link to comment
Share on other sites

Ach ta Laurka! Smoczyca i już;) Bardzo dobrze, że nie będzie miała łamanej łapinki, auć!!! Kciukaczę za sterylkę:) Dobrze Cię przeczytać Kajko:):):)
Edit:
Ludkowie przeklejam z Dogo:
[quote name='Kasiakk']UWAGA!!!!!!!!!!!!!!
Każdego, kto ma konto na facebooku prosimy o pomoc w rozesłaniu naszej strony. Polubcie ją i udostępniajcie, aby jak najwięcej ludzi miało możliwość oglądać zdjęcia.. A może któryś z nich zakocha się i zaadoptuje psiaka.! [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

[URL]http://www.facebook.com/schroniskoazylddz[/URL][/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Wróciłaś Kajka :loveu::multi:Już czytałem Twój wpis u Sabinki:loveu:Bardzo się cieszę,żyć trzeba dalej...Na przekór życiu i jego kolejom :shake:
Cieszę się,że Twoje zwierzaczki maja się dobrze.Za Czesia z góry dziękuje choć jednak jestem trochę nietaktowny :oops: Ale...w dobrej wierze .Pozdrawiam gorąco :loveu:
Marycha-oczywiście zaraz będę udostępniał na fb;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marycha35']Dziękuję Wolfie:) Jak zwykle pomocny:):):)[/QUOTE]

Wolf, dodzwonilam sie wczoraj bardzo poznym wieczorem do dr. Oczywiscie tak jak przypuszczalam, bez zdjec RTG, byc moze RM- trudno jest jednoznacznie ocenic co mozna z rozszczepem lapki Czesia zrobic .Dr jednak stwierdzil, ze sam fakt rozczepu lapki nie jest rowny amputacji, wiec zrozumialam , ze jakas tam szansa jest.
Czytalam , ze Czesio zaopiekowany :) i bedzie mial konsultacje u b. dobrego dr ale jakby trzeba bylo, to ja poprosze o RTG i wtedy dr N. chetnie obejrzy.
W kazdym razie Wolf, jestem do dyspozycji :)
sciskam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...