Jump to content
Dogomania

Haris - nieufny rudy mix cocker spaniela MA DOM


kimiji

Recommended Posts

[CENTER]Witam wszystkich na wątku :)[/CENTER]


[LEFT][I][B]Haris[/B] to mix rudego cocker spaniela, został znaleziony, błąkał się po ulicy. Nie wiem jaka jest jego przeszłość, ale jestem pewna, że ktoś go bił:shake:, nie pozwoli się dotykać w tylnie łapy i wokól ogona.[/I][/LEFT]

[LEFT][I]Mimo młodego wieku wiele przeżył i stał się nieufny wobec ludzi:-(, wyciąganie go z boksu zajęło mi piętnaście minut, bo bał się podejść, musiałam wejść do boksu żeby go zapiąć i dopiero potem powoli wyciągnąć:shake:.[/I][/LEFT]

[LEFT][I]Dopiero poza boksem dowiedziałam się jaki jest naprawdę. To wesoły psiak, który ze wszystkimi psami chciałby się witać, bawić:loveu:. Jego ogon na widok psa latał jak wiatrak. [/I]
[I]Po dziesięciu minutach dał się przekonać, że zabawka nie jest zła i można mieć z niej wiele frajdy:lol:[/I]
[I]Koniecznie musi zostać wykastrowany, bo jego hormony chyba sięgneły zenitu i uwziął się na biednego Borysa:evil_lol:[/I][/LEFT]

[LEFT][I]Nie chciałam tego pisać, ale coś mi kazało...:oops: Haris ma wbrew pozorom bardzo fałszywe oczy, gdy go karmiłam i głaskałam patrzał na mnie takim wzrokiem, że byłam pewna, że za chwilę mnie ugryzie:roll:[/I][/LEFT]

[LEFT][I]Podczas sprawdzania kołtunów na ogonie, zaczął na mnie warczeć i lekko mnie ugryzł:shake:[/I]
[I]Słyszałam, że mixy rudych spanieli są fałszywe, nie wierzyłam do dziś:roll:[/I][/LEFT]


[LEFT][I]Na smyczy bardzo ładnie chodzi po wybieganiu się, stara się iść koło nogi:p[/I][/LEFT]

[LEFT][I]Jest średniej wielkości, ma 40 cm w kłębie i waży 11 kg.[/I][/LEFT]



[LEFT][SIZE=3]Jego num[/SIZE][SIZE=3]er to [B]1210/11[/B][/SIZE][/LEFT]


[LEFT][SIZE=2]Zdjęcie znowu takie schroniskowe, więcej będzie pod wieczór w sobotę albo w niedzielę rano...[/SIZE][/LEFT]

[LEFT][IMG]http://images37.fotosik.pl/1208/28541df92ca8d729.jpg[/IMG][/LEFT]



[LEFT][SIZE=5][COLOR=deepskyblue][B]Kontakt:[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][EMAIL="[email protected]"][SIZE=5][COLOR=deepskyblue][B][email protected][/B][/COLOR][/SIZE][/EMAIL][/LEFT]

[LEFT][SIZE=5][COLOR=deepskyblue][B]504 - 895 - 404[/B][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pralinka94']ładne imię :) kolejne cudeńko skrzywdzone przez człowieka...[/QUOTE]

[quote name='fernari']Jestem...
A imię naprawdę ładne :D[/QUOTE]

Dziękuję, już kilka psów próbowałam tak nazwać, ale jemu akurat tak pasuje, bo imię Kumpel niestety kolejny raz niepasuje, chyba żadnego psa tak nie nazwę, bo żadnemu nie pasuje, jak na złość:shake:

[quote name='WolvesLover']Jestem! Ostatnio masz szczęście do tych spanieli :mdrmed:
A biedny Borysek niczego nieświadomy myślał, że to zabawa :lol!:[/QUOTE]

Taa, latał za nim jak wariat i tylko za nim, inne psy go tak nie pociągały:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

zastanawia mnie historia tego pieska. Ktoś go najpewniej wyrzucił...potem błąkał się też nie wiadomo jak długo. Dziwne że nikt nie przygarnął tak pięknego psa. Myślę, że ma on podstawy by być nieufnym, czujnym! Moim zdaniem to raczej to przez niego przemawia- a nie- fałszywość!:)
Swoją drogą- dlaczego akurat mixy RUDYM spanieli miałyby być fałszywe??? czyżby gen fałszywości miał być sprzężony z kolorem sierści akurat u spanieli??? mało prawdopodobne:D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...