Jump to content
Dogomania

Zlikwidowano schronisko Violetty Villas


Elitesse

Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam
Widzę , że forum jest podzielone za i przeciw Villas a przcież wszyscy kochamy zwierzęta i ich dobro powinno być na pierwszym miejscu a nie człowieka (na tym forum oczywiście) Użalacie się nad biedna Villas , dla mnie ona jest potworem i dziwię się różnym organizacjom dla zwierząt , że nie zareagowały na sytuacje tam panującą. Bo dla niej najwżniejszy był wygląd a nie dobro zwierząt . Czytajcie uważnie posty o tym jak Ona się zachowywała i nie przyjmowała pomocy od ludzi . Przcież Ona twierdzi , że jest Św. Franciszkiem - tak powiedział Kaczyński (ten od muzyki poważnej) czy to o czymś nie świadczy . Nie wolno dopuścić do tega aby znowu miała jakieś zwierzęta bo jak już ktoś zauważył historia sie powtarza . Tym bardziej , że nadużywała alkoholu a o tym nic sie nie mówi a do tego zaburzenia emocjonalne wiec mamy już obraz kobiety i czy takiej powierzylibyście opieke na psami i kotami
Ja nigdy

Link to comment
Share on other sites

Tłumaczenie tego, że ktoś nie sterylizuje zwierzaka ze względów religinych wydaje mi się idiotyczne, ale ta pani tak chyba tłumaczy. Dobra - wolna wola - nie sterylizujesz, to pilnuj:angryy:
Ostatnio przejrzałam u rodziców jakieś takie plotkarskie gazety - część przedstawia ją jako ofiarę (nie piszą dokładnie kogo:shake: lub czego), i pojawiają się takie tytuły "Pomożemy...":diabloti:
Oj, nie podoba mi się to... Niech może pomogą w postawieniu zarzutów o znęcanie się nad zwierzętami, ewentualnie zapewnią odpowiednie leki i psychoterapię...

Link to comment
Share on other sites

Na fundacjach pro-zwierzęcych to się tak średnio zarabia, he he ;)

Wracając do problemu kastracji i kościoła katolickiego: nie słyszałam jeszcze, by jakiś ksiądz grzmiał z ambony przeciwko wycięciu ogiera, knura, czy buchaja. Logicznym jest więc dla mnie, że nie mają podstaw, by sprzeciwiać się "okaleczaniu" psów. W końcu przecież [I]zwierzę nie ma duszy i zostało stworzone przez Boga, by służyć człowiekowi.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bimba']Kofee popieram Twój pogląd . W ostatnie "Uwadze" podanoe , że V.Villas ma zamiar otworzyć Fundację dla zwierząt i na niej zarabiać . Po prostu brak mi słów :mad::mad::mad:. Ona powinna sie dalej leczyć[/quote]

Fundacja nie jest instytucją zarobkową czy dochodową ale pozyskuje srodki na realizacje celów statutowych. Wydaje sie że jedną z przyczyn takiego a nie innego przebiegu zdarzeń w Lewinie Kłodzkim były własnie skąpe środki finansowe. Po za tym mimo wszystko psy z Lewina nie wzieły sie z powietrza wiec zanim sie odsądzi od czci i wiary Panią Gospodarek vel. Violettę Willas to może jednak warto poszukać winowajców nie tylko w Jej obejściu ale dookoła...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście p. Villas nie była jedyną osobą,która tu zawiniła...
Zawiniły także władze miasta, wet powiatowy, sanepid , bo nie zlikwidowały tego "schroniska" wcześniej, zanim tragedia osiągnęła takie rozmiary.
Jeżeli ktoś decyduje się na prowadzenie przytuliska, azylu czy schroniska to w 100% odpowiada za to co się tam dzieje, a przede wszystkim za życie istot tam się znajdujących. Musi zwierzęta karmić, socjalizować, leczyć i co ważne nie doprowadzać do ich rozmnażania ( masz rację, psy nie biorą się z powietrza ). To wszystko wiąże się z orgomnymi nakładami finansowymi i osoba prowadząca takie miejsce musi je zdobyć.
P. Villas jest kontrowersyjną osobą. Jako artystka może się podobac, lub nie. Jako opiekun zwierząt, moim zdaniem, zawiodła na całej linii i nie powinna nigdy prowadzić już przytuliska, tym bardziej, że sprawa niewłaściwej opieki (a właściwie jej braku) nad zwierzętami "ciągnie" się za nią od lat. Nie wierzę, że założenie fundacji cokolwiek tu zmieni

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...