Jump to content
Dogomania

Dina- cudna szkolona onka MA DOM :)


joteska

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='bela51']Tez jestem ciekawa, czy to naprawde wypadek corki, czy wykręt ?[/QUOTE]
sama już dziewczyny nie wiem, odpowiedziała Gosi, która miała robić wizytę, że teraz nie da rady z wizytą i odezwie sie w przyszłym tygodniu, trochę to dziwne:roll:
na razie innych telefonów nie ma, Dincia ma w miarę świeże ogłoszenia to może jeszcze ktoś fajny się odezwie, trzeba mieć nadzieję bo nic innego nie zostaje:modla:

Link to comment
Share on other sites

dziekuję za odklinania pecha :thumbs: w efekcie pojawił sie telefonicznie inny dom :) bardzo sympatyczni ludzie. Dziś Gosia zrobiła wizyte pa. która wypadła dobrze. Państwo mieli suczke onkę, maja ogród, sa aktywni, stac ich na dobre jedzenie i opiekę wet. Poprzednia sunia miała 2 operacje listwy mlecznej i leczoną watrobę ale dozyła sedziwego wieku, walczyli o nią do konca
[url]http://www.facebook.com/media/set/?set=a.494931937210359.102359.100000806723184&type=3[/url]

Stan sierści Dinki ich nie przeraża ;) mieszkają w Bydgoszczy więc transport i wizyty byłyby niedaleko
w przyszłą niedzielę przyjada do hoteliku poznać Dinulkę :) proszę Was od mega odklinania teraz:evil_lol:


przyszła wplata deklaracji 20zł od Ewy Marty, Ewunia dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Ooooo, musi się udać, a tak na wszelaki Jotesko błagam looknij na CZK czy aby ktoś, coś tfu tfu tfu....
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/183865-Czarne-Kwiatki-czyli-na-kogo-warto-uważać[/URL]
Jest podział na województwa. TFU TFU TFU:)

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]emocje rosną kochani, dziś dzwoniłam do Państwa i potwierdzają, że jada poznać Dinkę w niedzielę :smile: no chyba zagryze pazury na amen do niedzieli, trzymakcie błagam kciuki na maksa za nasza śnieżną wilczycę[/QUOTE] -Nie komentuję ale Strasznie 3-mam kciuki !!!!!!!:thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs::thumbs: Niech ta sunia w końcu ma DOM!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Dinka pojechała do domku!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi:
no sie poryczalam, byli z nia na spacerku, wymiziali, poprzytulali i przekupili parówką, chętnie wsiadła do auta i siuu pojechała
Państwo nie rozważali by ją oglądać, byli zdecydowani i chcieli od razu zabrać ze sobą ;) bo Gosia rozmyślała coby Jej nie dowieść by do domu wprowadzić
nie przeraziła ich sierść, myśleli, że jest gorzej niż to przedstawiałam;)
oby teraz sunia się zaklimatyzowala gładko, by wszystko sie ułożyło ech

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...