Jump to content
Dogomania

Dina- cudna szkolona onka MA DOM :)


joteska

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='joteska']czekam, widzisz jaka grzeczna jestem?

[IMG]http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/179690_341544009278827_1877996275_n.jpg[/IMG][IMG]http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/69657_341543922612169_479555768_n.jpg[/IMG][/QUOTE]

Kochany Dinulec :loveu:
Oby to był TEN domek, na który sunia tak długo czekała :thumbs:
Czekam tylko na dobre wieści ;)
Jak pierwsze wrażenia ???

Link to comment
Share on other sites

umówieni jesteśmy na 20ta na telefon bo Państwo jechali po nią a potem w planie mieli wspólny długi spacer :)
wydają sie ciepli bo jak relacjonowała Gosia to ją utulili, wycałowali a Dinka polizala Pana po jego mordce ;)
spanie ma niedaleko łóżka Państwa ( ps to na zdjeciu to jeszcze u Gosi) , ma swój ogródek do biegania nie jest może olbrzymi ale ma gdzie biegać, ma tez specjalne ocieplone zadaszone i osłonięte miejsce na dworze gdyby tam za dnia chciała sobie odpoczywać, z tego co zrozumiałam i sugerowałam Dinka lubi gotowane jedzonko to tez jej pogotują

tytuł juz zmieniłam ale ostroznie, by nie zapeszać ;)

Link to comment
Share on other sites

Dincia dużo węszyła po terenie ogródka i domu, pewnie czuje zapachy po dawnej suni, która odeszła w święta BN w lecznicy. Jest trochę ruchliwa, niespokojna ale dla Państwa to normalne, oni do tego naturalnie i cierpliwie podchodzą i są bardzo świadomi tego, ze pies ma duży stres zmiany miejsca i opiekunów, ich poprzednia sunia przystosowywała sie 6 mies. To tacy ludzie, że jakby nawet nasiusiala czy coś zniszczyła nie byłoby problemu, a to dobrze wróży. Posłanko ma, mam nadzieję, że zaśnie spokojnie.
Dinka jak pisałam wcześniej pojechała do Bydgoszczy i jest niedaleko ok 80 km od Gosi, za tydzień w weekend Gosia pojedzie w odwiedziny :)
jutro zadzwonię do nich tez wieczorkiem

Link to comment
Share on other sites

Najbardziej podoba mi się to, że Państwo poprzednią sunię przystosowywali 6 miesięcy! Dinka trafiła na wspaniałych i wyrozumiałych ludzi!
A czy Gosia mogłaby zrobić Dinusi trochę zdjęć, jak tam pojedzie. Mało ich było po jej powrocie z adopcji, a tak pięknie wygląda na tych dwóch z wczoraj:-)

Link to comment
Share on other sites

hehe coś mi się wydaję, że nie będzie tęskniła ;) jest tak wycmoktana i objedzona, wypieszczona, że aż sie wzruszyłam :) nocka mineła sppokojnie. Zostala dziś sama na kilka godzin i była grzeczna, wybiegała po ogrodzie, ma apetyt a dostała ryżyk na giczkach kurczaka, trochę tez wieczorem ryby i karmy. Pcha sie do Państwo do łózka. Państwo mówią, ze Dinka to cudowna, wesoła i serdeczna sunia... my wiemy, że sie nie mylą ;) troszkę się bała jak głośniej hukneło z telewizora. Pani mówi, ze musi ja "odkarmić:evil_lol: i tez pokaże swojemu wetowi :) Dincia dala się wczoraj Pani przetrzeć ściereczka , przymila się do nich i słychać w rozmowie, że są zadowoleni i chcą nią dobrze zająć, znaja dobrze owczarki, mieli juz kilka i wszytskie z tzw odzysku. Fotki obiecali bo im powiedzialam, że tu tabun ludzi na wiesci czeka ;)
UFFFFF:multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...