Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

[quote name='Anula']michelle bardzo dziękujemy za propozycję pomocy Bastkowi.Teraz tylko jeszcze finanse wchodzą w grę.Jak to ma wyglądać pod tym względem.Przepraszam,że pytam ale to jest dość istotne.[/QUOTE]
Anula, ależ to zrozumiałe. Za psy schroniskowe opłata za m-c wynosi 250 PLN z wyżywieniem.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W takim razie ja deklaruję 40 zł na pół roku . Przez następne pół roku po 20 zł.
Mam też mnóstwo fajnych rzeczy odłożonych na bazarek ( przede wszystkim filmy, książki) i myślę, że Bastkowi się to najbardziej przyda. Ale będę potrzebowała kogoś kto bazarek poprowadzi gdyż nie mam ciągłego dostępu do internetu.

Przy okazji zapraszam w odwiedziny do mojego tymczasowicza Szorściaka.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/221958-Ma%C5%82y-s%C5%82odziak-Szor%C5%9Bciak-zwany-te%C5%BC-Fuksikiem-szuka-kochaj%C4%85cego-domu[/url]...

Edited by badmonique
Link to comment
Share on other sites

[quote name='badmonique'][IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Bastek2-1.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Bastek5.jpg[/IMG][/QUOTE]

Moj Olek z Olkusza jest bardzo podobny ,tez byl jak go przywieźliśmy tak brudny i skołtuniony ,tez byl nieobecny i tez raczej cale zycie siedzial na łancuchu .Juz myslałm ze z niego nic nie bedzie ,długo nie tyl , a tutaj ostatnio prosze ,nie dosc ze lubi sie glaskac ,lata za czlowiekiem i na zawołanie to pod dom do drzwi podchodzi i sie dobija i za jedzeniem w te pędy. Tak ,ze Bastus w dobrych rekach dojdzie do siebie tym bardziej jak by zamieszkal w domu bo Olek w hotelu jest w kojcu ale ma duza ocieplana bude i duzy kojec.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='docha']na pewno będą potrzebne pieniążki na weta, ale to może z bazarków będziemy zbierać. On na jednym ze zdjęć ma zaczerwienienia między palcami na łapach, czy mi się tylko wydaje?[/QUOTE]

docha ..nie to nic nie jest ,bym zauważyła ..Wydaje mi się ,że to odcień sierści - przypatrz się wyżej ,że futerko ma podobny kolor .- tak nieco wpadający w rdzawy ...

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dobre myśli musimy Bastusiowi pomóc.On jest bardzo skrzywdzony przez człowieka,gdyby nie to,to by się tak nie zachowywał.Musimy naprawić tą krzywdę,którą człowiek mu wyrządził a jestem przekonana,że tak będzie.
Bastuniu - Cioteczki walczą o ciebie - będzie dobrze!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...