Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

Cicho! każda z nas powinna Tu pozostać i pomóc psu. jak się powiedziało A to trzeba mieć odwagę na B i pociągnąć sprawę do Z, a swoje animozje pozostawić poza wątkiem. Skarbnika postaram się zwerbować jeśli nie ujawni się nikt z wątku, potrzebne są tutaj deklaracje i pomysły i chęć pomocy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aanka bardzo proszę zdecyduj czy nadal podtrzymujesz swoją deklarację bycia skarbnikiem,ponieważ Asia-s też jest super skarbnikiem i jeżeli rezygnujesz z tej funkcji to poproszę o to Asię i na bank się zgodzi.Proszę o szybką odpowiedź,ponieważ Ciocie mnie bombardują o przesyłanie na pw nr.konta.Jeszcze jedno jak by były zbierane deklaracje od stycznia(zostało dwa dni) to by były deklaracje w zapasie o jeden miesiąc do przodu a więc należy jak najszybciej podjąć decyzje odnośnie skarbnika i Ciociom migiem powysyłać dane do przelewu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stokrotka.af']nie mam czasu na czytanie całego wątku a tu widzę jakieś spory i kłótnie a mnie interesuje numer konta dla psiaka...[/QUOTE]

Stokrotko a ta deklaracja,którą zaoferowałaś to będzie stała czy jednorazowa i w jakiej kwocie?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki napisałam do asi-s prośbę o prowadzenie finansów Bastka.Jest to osoba bardzo odpowiedzialna i bardzo rzetelna.Mam nadzieję,że nie odmówi mi i się zgodzi.Jeżeli się zgodzi to też napisałam prośbę o szybkie rozesłanie konta,ponieważ bym chciała aby jeszcze deklaracje były od stycznia.Nie wiadomo co może się jeszcze wydarzyć a więc pieniążki będą bardzo potrzebne.
Następna sprawa kto z Bolesławca albo okolic mógłby przewieźć Bastka do Dzierżoniowa oczywiście za zwrot kosztów paliwa,jeżeli nikt to niestety trzeba będzie szukać na transportowym wątku transportu.Każdy dzień dla Bastka w przechowalni to dzień stracony z jego życia!

Edited by Anula
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki, poprowadze finanse Bastka, nie ma sprawy :-), Za chwileczke porozsylam do wszystkich deklarowiczor dane do wplaty, poprosze rowniez moda o doklejenie postu nr 2 na pierwszej stronie, tam bede prowadzila rozliczenie, do czasu doklejenia postu - rozliczenie bedzie w tym poscie

EDIT:
uzupelnienie

koszt dt u michelle04 - 250 zl, deklaracje suma: 230 zl, brakuje 20 zl stalych deklaracji

[B]DEKLARACJE STALE:[/B]
1. aanka - 15 zl
2. docha - 15 zl
3. Anula - 20 zl ( przez pol roku )
4. asia-s - 50 zl
5. dorota k. - 20 zl
6. badmonique - 40 zl ( przez pol roku ), pozniej 20 zl
7. farmerka63 - 10 zl
8. Bogusik - 20 zl ( przez pol roku )
9. maja 602 - 10 zl
10. Sara2011 - 10 zl
11. Emma53 - 20 zl

[B]DEKLARACJE JEDNORAZOWE:[/B]
1. aanka - 30 zl
2. stokrotka.af -

Edited by asia-s
Link to comment
Share on other sites

Bastek, przepraszam, bo to o ciebie tutaj chodzi.
Jednak muszę to napisać, to nie ja "zaatakowałam", i nie rozumiem, co " złego" napisałam wcześniej,. że nastąpił atak. I nie mam zamiaru wracać więcej do tematu posta który o dziwo w tej zasadniczej części "wyparował".

Bastek będzie miał transport pojedzie samochodem Maria, a ja z nimi. Maria nie może w czwartek i piątek, a ja muszę mieć jeden dzień aby załatwić sobie urlop, czyli gdybym wiedziała dzisiaj,to jutro mam dzień na załatwienie urlopu i mogłaby to być środa . Ale czekamy na decyzję Michelle kiedy Jej pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorota k.']Bastek, przepraszam, bo to o ciebie tutaj chodzi.
Jednak muszę to napisać, to nie ja "zaatakowałam", i nie rozumiem, co " złego" napisałam wcześniej,. że nastąpił atak. I nie mam zamiaru wracać więcej do tematu posta który o dziwo w tej zasadniczej części "wyparował".

Bastek będzie miał transport pojedzie samochodem Maria, a ja z nimi. Maria nie może w czwartek i piątek, a ja muszę mieć jeden dzień aby załatwić sobie urlop, czyli gdybym wiedziała dzisiaj,to jutro mam dzień na załatwienie urlopu i mogłaby to być środa . Ale czekamy na decyzję Michelle kiedy Jej pasuje.[/QUOTE]

Dorotko a napisałaś pw do michelle jak Ona widzi ten termin? Wiesz michelle na głowie ma trochę psiaków a więc może nie będzie wchodzić tak często na wątek.
Dorotko i Maria spadłyście nam z nieba z transportem Bastka do michelle - cudownie - a już się martwiłam!
Następna sprawa to transport-ile będzie on wynosił bo musimy wszystko brać pod uwagę,brak na dzień dzisiejszy bazarków aby były dodatkowe pieniążki.
Brak jeszcze 20zł do pełnej kwoty - ja wczoraj przez pół dnia spamowałam i tyle udało mi się zwerbować Cioteczek - może jeszcze ktoś wśród swoich znajomych wyżebrze te 20zł to już by byliśmy spokojni z odpłatnością za hotelowanie Bastka.
Aniu dzięki za zaglądnięcie do przechowalni - na bank woda zamarznięta a słoma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasia8579']Bazarek? To dobry pomysł, ale ja niestety nie potrafię zrobić...[/QUOTE]
O kurcze no właśnie ja też nigdy nie robiłam tylko wysyłałam rzeczy dla dziewczyn co robiły bazarki.
Może jeszcze ktoś się zgłosi kto umie robić bazarek?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...