Jump to content
Dogomania

Bastek - Kudłaty aniołek . odszedł za T.M ...Kocham y Cię ,,nadal....


aanka

Recommended Posts

[quote name='maja602']Jestem na zaproszenie anuli. Mogę zadeklarować 10 zł. miesięcznie.
Poproszę o nr konta.[/QUOTE]

dziękujemy ! maja 602:p.
Bastuś już się otwiera , gdy zaczyn a czuć obok zainteresowanie i miłość --widziałam to w jego oczach ostatnio..
Gdybym nie miała już tyle psisków w domu................

Brakuje tylko 50 zł !..

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='michelle04']Jeśli u mnie wszystko się wyklaruje będę miała następującą propozycję:
Bastek będzie mógł zamieszkać w pokoju razem z suczką, która jak mniemam jest nauczona czystości i mam nadzieję, że to zmobilizowałoby Bastka do utrzymywania czystości w domu. Mam taką nadzieję ponieważ z moją tymczasowiczką Adą też był taki problem. Załatwiała się w domu i dodatkowo była bardzo bojaźliwa i podsikiwała pod siebie przy każdej próbie kontaktu. Gdy zamieszkała z Florkiem(również mój podopieczny) w jednym pokoju, zaczęła powielać jego zachowanie i szybko nauczyła się, że potrzeby załatwiamy na ogrodzie oraz ......obszczekwiania psa sąsiadów(choć jest bardzo bojaźliwa) czy sprawdzania co też pysznego znajduje się na stole. To ostatnie nie jest pożądane, jednak pokazuje, że Adzia naśladuje Florka we wszystkim.
Jeśli uznacie, że to dobra propozycja jestem w stanie podjąć się tego wyzwania i wspomóc Bastka w powrocie do "normalności".
Decyzja w Waszych rękach.[/QUOTE]

Jak mam rozumieć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Emma53']Witam! Zaprosiła mnie anula. Właśnie jeden z moich wirtualnych podopiecznych znalazł DS. Deklaruję więc na Bastka miesięcznie 20 zł. Proszę na pw podać mi nr konta.[/QUOTE]
Serdeczne dzięki Emma za deklarację dla Bastusia i witamy na wątku kudłaczka.
Bastuś chyba nie spodziewa się co go czeka,ciepełko i wielkie serduszko michelle!

Link to comment
Share on other sites

Aanka to będziesz skarbnikiem jak dobrze zrozumiałam -tak?
Ile Bastusiowi jeszcze brakuje deklaracji?
Michelle deklaruje od już przyjęcie Bastka!
A jeżeli chodzi o jakieś niuanse Kochane Cioteczki to bardzo proszę na pw,ponieważ wątek ma służyć pomocy psu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']Przepraszam ,.. jeśli mogę Doroto K. -ja zakładałam wątek Bastkowi i ja odpowiadam za deklaracje ,więc racz nie mieszać ,ani nie wprowadzać swoich wątpliwości ...................[/QUOTE]

Szkoda, że zniknęła pozostała część wypowiedzi, którą zdążyłam przeczytać.....
Nie mieszam się i nie wtrącam wg jaśnie pani uznania.
Michelle - sorki, jeśli Bastek będzie u Ciebie to moja deklaracja będzie szła bezpośrednio do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...