Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']chcem jej jeszcze zrobic badanie moczu ale to nie bedzie latwe.......
nie mam pojecia jak zlapac ten mocz?[/QUOTE]

Może gdyby udało się, by nasikała do czystej kuwety i wtedy przelać do słoiczka, niektórzy wyciskają nasączony moczem podkład czy gruby ręcznik, na który sika psiak ... powodzenia :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rewelacja']chochla bądź łyżka do nalewania zupy - na długiej rączce - trzeba poświęcić i podstawić jak się przymierza do sikania. za którymś razem się uda.

Żadne wyciskanie z podkładów - mocz jest wtedy zanieczyszczony.[/QUOTE]
I tu widzimy wyższość psiaków nad suniami:eviltong:
Przez większość życia miałam sunie, teraz też chciałam, ale na stare lata zakochałam się w kawalerze - to ten po lewej.
A Wasza sunia to tak trochę w typie moich poprzednich i całuję kochane pyszczydełko.

Link to comment
Share on other sites

Wieso-220zl:multi:
Boloniarki-130zl:multi:
Jasza-20zl:multi:
------------------------
[B]Razem-370zl:multi::multi:

to sa wplywy na konto Gai w tej chwili konto jest puste mysle,ze juz nic sie nie wydarzy.Sunieczka jeszcze tylko powinna przytyc no i zobaczymy po nowym roku jak z uszami bo caly czas bierze masc na swierzba.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Może jak siknie na podłogę, to zebrać ligninką i wycisnąć do pojemniczka??[/QUOTE]

taki mocz niestety nie będzie dobry do badania.
ja badam praktycznie co dwa tygodnie mocz mojej frani, więc mam wprawe. biore mały spodeczek, ktory najpierw wyparzam i podkładam, gdy frania zaczyna sikać. potem przelewam do pojemnika na mocz (ok 60 gr w aptece kosztuje). pamietaj, ze trzeba zanieśc do badania jak najszybciej.
teraz udaje mi sie złapać juz odrazu do kubeczka, ale spodek jest wygodniejszy przy małych psiakach.
powodzenia:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...