Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='lika1771']Mialam nadzieje,ze Ci sie spodoba:lol:Jutro zapytam weta czy ja moge juz wykapac bo glowke ma tlusta po tej masci na uszy.[/QUOTE]
a jak tam z siusianiem i qoopkaniem, daje rade czy w nocy jeszcze popuszcza ? je juz lepiej ? a jak chodzi na smyczce ? juz lepiej z jedzeniem ?

Link to comment
Share on other sites

Wiesz troszke lepiej,ale dalej sika w domu w dzien mniej bo czesto wychodzimy.........
Ja juz o 21 wylewam wode do picia i okolo 23 jeszcze z nia wychodze.
Z jedzeniem marnie:shake: za to ladnie zaczela chodzic na smyczy:lol:
Po zatym to pies idealny grzeczna do kazdego nastawiona pozytywnie zero agrescji,ogonek coraz czesciej w gorze:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']oj, wszyscy ja rozpieszczaja jak widze......a co to za zastrzyk ? lika, ile ona ma w sumie tych zabkow, mozesz sie weta zapytac.....czy moze jesc suchy pokarm ?
pozdrawiamy[/QUOTE]

Gajka ma zabki jak dobrze policzylam:eviltong: z7 na gorze i 6 na dole.
Trudno mi powiedziec czy bedzie jadla suche mozliwe,ze jak jej sie wszystko zagoi to bedzie chrupac ja jej teraz gotuje ona malutko je ....
Zastrzyki to antybiotyk bo dziury ma bardzo glebokie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Gajka ma zabki jak dobrze policzylam:eviltong: z7 na gorze i 6 na dole.
Trudno mi powiedziec czy bedzie jadla suche mozliwe,ze jak jej sie wszystko zagoi to bedzie chrupac ja jej teraz gotuje ona malutko je ....
Zastrzyki to antybiotyk bo dziury ma bardzo glebokie.[/QUOTE]

dzieki lika, a z jej siusianiem jezeli nie ma podloza patologicznego to sie wyprostuje o to sie nie martwie, czy ona duzo pije ???...ponad norme, wiecej niz inne psy ?
ciesze sie ze mala ma tak dobrze.....taka slodka jest :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']dzieki lika, a z jej siusianiem jezeli nie ma podloza patologicznego to sie wyprostuje o to sie nie martwie, czy ona duzo pije ???...ponad norme, wiecej niz inne psy ?
ciesze sie ze mala ma tak dobrze.....taka slodka jest :)[/QUOTE]
Mysle jeszcze o zbadaniu moczu tylko nie potrafie zlapac rozmawialam z wetem i mowila, ze po sterylce suczki tez posikuja sa na to leki.
Pije normalnie.
Jest bardzo strachliwa i w domu jak cos spadnie i na dworzu jak ktos idzie to staje boi sie.......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Mysle jeszcze o zbadaniu moczu tylko nie potrafie zlapac rozmawialam z wetem i mowila, ze po sterylce suczki tez posikuja sa na to leki.
Pije normalnie.
Jest bardzo strachliwa i w domu jak cos spadnie i na dworzu jak ktos idzie to staje boi sie.......[/QUOTE]
o ! z tym badaniem moczu byloby super.......ale podejrzewam ze to wszystko jeszcze poschroniskowe, zwiotczale miesnie skorczowe i wogolne wszystkie miesnie slabe...
pozdrawiamy :)

Link to comment
Share on other sites

Bylismy z Gajunia u weta wszystko ladnie sie zagoilo dostala ostatni antybiotyk.
Mamy sie jeszcze pokazac po nowym roku.
TERAZ ROZLICZENIE:
rachunek weta-300zl
badanie krwi-41zl
fryzjer-50zl
---------------------
Razem-395zl
Rachunki mam jak wroci corka to wstawi nie mam tylko rachunku za fryzjera moge podac nr. tel. i mozna zapytac.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...