Jump to content
Dogomania

Maleńka Gaja ...


martaipieski

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bylismy na zastrzyku (przeciwbolowe i antybiotyk) jeszcze jutro i w piatek jak wszystko bedzie dobrze to dopiero w poniedzialek.
Nie wiem czy pisalam,ale suni tak z pyszczka walilo ze jak siedziala mi na kolanach to musialam bluzka nosa zatykac a jak liznela:cool3:
Teraz nie ma porownania:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']same dobre wiesci, jak sie ciesze, szczekala na innego psa ? naprawde ? hej to mozna jako strozujacego oglaszac :)...a jaki ma glosik ? jak z czystoscia, juz poprawa ? wszystko na dworze robione ? pozdrawiamy cieplutko :)[/QUOTE]

W dzien ogarniamy wychodzimy co 3h,gorzej w nocy rano sprzatanie.
Ma swoje miejsce gdzie sie zalatwia jak pojde gdzie indziej to musze wrocic w to "jej' miejsce.
Troche dziwne pierwszy raz spotykam sie z czym takim:roll:
Glosik taki dorodny jak na taka kruszynke:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']W dzien ogarniamy wychodzimy co 3h,gorzej w nocy rano sprzatanie.
Ma swoje miejsce gdzie sie zalatwia jak pojde gdzie indziej to musze wrocic w to "jej' miejsce.
Troche dziwne pierwszy raz spotykam sie z czym takim:roll:
Glosik taki dorodny jak na taka kruszynke:lol:[/QUOTE]

to juz bardzo duze postpy, po tych zebach bedzie jeszcze lepiej....nie wiemy przeciez, gdzie mieszkala, co przezyla, ale widze ze dzieki Tobie z dnia na dzien robi milowe kroki.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Ja już się nie mogę doczekać :-)[/QUOTE]

Do fryzjera jestesmy umowione na sobote tylko fotki beda wieczorkiem w niedziele jak corka wroci.
Niedlugo jedziemy do weta na zastrzyk.
[B]Cioteczki spodkalyscie sie z tym, ze pies na dworze zalatwia sie w jednym miejscu?[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Do fryzjera jestesmy umowione na sobote tylko fotki beda wieczorkiem w niedziele jak corka wroci.
Niedlugo jedziemy do weta na zastrzyk.
[B]Cioteczki spodkalyscie sie z tym, ze pies na dworze zalatwia sie w jednym miejscu?[/B][/QUOTE]

Moja sunia tak ma, że robi coopkę w trzech stałych miejscach:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lika1771']Do fryzjera jestesmy umowione na sobote tylko fotki beda wieczorkiem w niedziele jak corka wroci.
Niedlugo jedziemy do weta na zastrzyk.
[B]Cioteczki spodkalyscie sie z tym, ze pies na dworze zalatwia sie w jednym miejscu?[/B][/QUOTE]
moje maja w ogrodzie ulubione miejsca w których robią kooope, a szczeniak Atos siusia praktycznie zawsze w tym samym miejscu i koope tez robi często w tych samych miejscach, kiedys mielismy Bere staruszke schroniskowa ona też zawsze załatwiała się w tym samym miejscu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lumix']Ja natomiast mam nadzieję ,że kapotki będą dobre a przynajmniej jedna.[/QUOTE]
Kapotki doszly i podklady bardzo dziekuje:loveu:
Ta w ta szachownice jak dla mnie zamala jezeli to mozliwe i mozna wymienic to bym bardzo prosila na taka z polarkiem przeciwdeszczowa :modla: najwyzej doplace.
Dzisiaj zmoklysmy obie tak deszcz z gradem padal.
Jeszcze raz z Gajunia dziekujemy:calus:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wieso']no to fajnie ze doszlo :) pokroj je na kawaleczki tyle ile potrzebujesz do kapieli, bo nawodnione dlugo sie nie trzyma.....dzieki lika
a jak chcesz ja ufyzowac ? na sznupka ? pewnie bedzie jej w tym do twarzy :)[/QUOTE]

Tak jak chialas cioteczko:lol:
Mysle ze calosc kruciotko tylko lepek zostawimy oczywiscie podetniemy:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...