Jump to content
Dogomania

>>> APEL - Prezenty na Święta - na pomoc WSZYSTKIM bezdomnym psom <<<


Isadora7

Recommended Posts

Pod apelem podpisuje sie rękami i łapami futrzaków moich
ja melduję, ze trzy prezenty juz posiadam gwiazdkowe zakup bazarkowy oczywiscie :)
zanim uzalezniłam się od dogo kupowała prezenty na aukcjach charytatywnych teraz nie wyobrażam sobie żebym mogła szukać gdzie indziej

reszta sie licytuje i szukam dalej
poszukuje jakiegos ceramicznego cudeńka dla szwagierki, obojetne czy puzderko czy filiżanka, albo innego ładnego bibelotu

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślę, że można poprosić Admina o reklamę. Co prawda teraz to już nie jest takie łatwe, jak parę lat temu, ale może się uda.

Edit: Reklamowanie na forum "Bazarek" nie ma sensu, bo żeby przeczytać trzeba tam wejść, a jeśli ktoś wchodzi, to i tak kupuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Myślę, że można poprosić Admina o reklamę. Co prawda teraz to już nie jest takie łatwe, jak parę lat temu, ale może się uda.

Edit: Reklamowanie na forum "Bazarek" nie ma sensu, bo żeby przeczytać trzeba tam wejść, a jeśli ktoś wchodzi, to i tak kupuje.[/QUOTE]

A wiesz że to pomysł. To taki dobry czas jeszcze do gwiazdki, można by zgłaszac typowe prezentowe bazarki i umieszcząc w liście na pierwszej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.dorotawroblewskablog.pl/polecam/moda-na-polskie-swieta-apel/[/url]
[B]POLSKIE PREZENTY NA ŚWIĘTA -APEL ![/B]

[B]Kochani, apeluje do Was, żeby w Święta Bożego Narodzenia kupować prezenty od polskich artystów, projektantów i małych przedsiębiorstw.
Metka - Made in China nie jest modna !
Niech ten post będzie kopalnią prezentów. Każdy z Was może w komentarzach wymienić stronę internetową lub miejsce w którym można kupić prezenty.[/B]
Zdecydujmy się na kupno prezentów Bożonarodzeniowych od drobnych przedsiębiorców, ze sklepu z rękodziełem, od sąsiada, który robi wszystko, aby utrzymać swój sklepik, od przyjaciółki, która wytwarza niepowtarzalne rzeczy, od tego, który oparł się globalizacji w naszych okolicach... Zróbmy tak, aby nasze pieniądze dotarły do zwykłych ludzi, którzy ich potrzebują, nie do firm międzynarodowych i wielkich przedsiębiorców, którzy płacą zbyt mało swoim pracownikom i przemieszczają firmy w inny koniec świata... robiąc tak więcej osób będzie mogło przeżyć szczęśliwe Boże Narodzenie. Jeśli się zgadzasz, skopiuj to i wklej na swojej tablicy.

Link to comment
Share on other sites

Super inicjatywa z tymi DOGOwymi prezentami :) Ja sam z chęcią bym zakupił np. Kalendarz RC 2011-2012, który strasznie mi i mojej TŻtce się podoba a którego bazarek przegapiliśmy ;) Ale też już zaczynam się rozglądać za różnymi rzeczami, bo i tak nie kupujemy sobie wielkich prezentów, tylko symboliczne, których tu jest pod dostatkiem :)

I przy okazji sam zaproszę na bazarek z książką "Teraz jestem w Tęczowym Moście" z możliwością podpisu od autorki - wspaniały prezent gwiazdkowy dla psiarza :)
[url]http://www.dogomania.pl/threads/218303-Wzruszaj%C4%85ce-i-prawdziwe-opowie%C5%9Bci-zawarte-w-ksi%C4%85%C5%BCce-mamy-3-sztuki!-do-30.XI.2011?p=18067792[/url]

Link to comment
Share on other sites

No dlatego taki spis byłby idealnym rozwiązaniem, a każdy mógłby szybko zobaczyć co aktualnie jest wystawione i czy akurat go to interesuje. Nie raz ciężko przekopać się przez wszystko, a wiele rzeczy znalazłoby nowych nabywców gdyby tylko ci potencjalni nabywcy wiedzieli, że są one do sprzedania ;)

Link to comment
Share on other sites

Wprawdzie nie sam prezent w sobie ale bilecik do prezentu można na moim bazarku nabyć i Albince najbardziej chyba pechowej na Dogo suni pomóc ...[FONT=&quot][SIZE=3][FONT=Book Antiqua][URL="http://www.dogomania.pl/threads/218299-R%C4%99cznie-robione-bileciki-do-prezent%C3%B3w-dla-ALBINKI-do-29.XI-OTWARTE"][COLOR=green][B]RĘCZNIE ROBIONE BILECIKI DO PREZENTÓW - DLA ALBINKI[/B][/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE] [/FONT][FONT=&quot][SIZE=3][FONT=Book Antiqua]

[COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217670-Psio-kocie-zak%C5%82adki-robi-si%C4%99-%29."]albo jako dodatek do prezentu książkowego [/URL]
[/COLOR][URL="http://www.dogomania.pl/threads/217670-Psio-kocie-zak%C5%82adki-robi-si%C4%99-%29."][COLOR=red][B]PSIO- KOCIE ZAKŁADKI DO KSIAŻEK - [/B][/COLOR][/URL][/FONT][/SIZE][/FONT]
[CENTER]



[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[B][I][SIZE="3"]Ja również popieram daltego załączam tutaj moje bazarki:

[COLOR="magenta"]Pierwszy z kosmetykami, damskimi i męskimi idealne na prezent[/COLOR]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217826-Dla-Ciebie-i-dla-TZ-perfumy-dezodoranty-elkt.-szczoteczka-krem-do-27.11-godz-20.00[/url]

[SIZE="4"][COLOR="darkorange"]A drugi z kartkami świątecznymi, 66 wzorów ponad 100 kartek.
Możliwość zamówienia kartek których już nie ma!![/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/217979-KARTKI-ŚWIĄTECZNE!-66-wzorów!-Do-wyboru-do-koloru!-Do-04.12-godz-20.00[/url][/SIZE][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

Zrób sobie tabelkę. Pierwsza kolumna z linkami do bazarków, a następne to kosmetyki, biżuteria, galanteria i dodatki, dla psów i kotów, kasiążki, gosp.domowe, no wiesz, i będziesz tylko krzyżyki wstawiać w odpowiednich oczkach.

Nawiasem mówiąc przydałaby się taka tabelka przyklejona nad bazarkami.

Link to comment
Share on other sites

to ja w takim razie wkleję link do naszego bazarku, na który serdecznie zapraszam - są tam fajne książko-poradniki.
[url=http://www.dogomania.pl/threads/218297-Ksia%C5%BCkowisko-tu-znajdziesz-prezenty-pod-choink%C4%99-do-04.12.2011-r.-g.-23-00.?p=18067237#post18067237]Chcesz kupić fajną książkę na prezent świąteczny?? Zapraszam do nas![/url]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=blue]Biblia na DVD - na Transport jamniczki Saby do 27,11,2011r i świetny prezent na Gwiazdkę:[/COLOR][/B][/SIZE]

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/218358-Biblia-na-DVD-na-Transport-jamniczki-Saby-do-27-11-2011r[/URL]


[B][SIZE=3]Przedmiotem sprzedaży jest Biblia na DVD [/SIZE][/B]

Nowy zestaw składajacy się z 7 płyt dvd,
Każda płyta oryginalnie zapakowana w osobnym boksie.
Wszystkie razem umieszczone w eleganckim pudełku.
[B]Cena wywoławcza za zestaw 30zł[/B]

[IMG]http://img39.imageshack.us/img39/3239/bild4467.jpg[/IMG]


Doskonały zestaw dla całej rodziny.
Zrealizowana z epickim rozmachem filmowa wersja Biblii - Starego i Nowego Testamentu.
[B]DVD1[/B] - Stary Testament, część 1 (108 min)
· Abraham, człowiek wiary
· Jakub, dziedzic obietnicy
· Józef i jego bracia
· Józef, władca Egiptu
· Mojżesz, wybrany przez Boga
· Mojżesz, przywódca ludu bożego
· Jozue, zdobywca
[B]DVD2[/B] – Stary Testament, część 2 (108 min)
· Gedeon, wyzwoliciel
· Rut, wyznawczyni
· Samuel, oddany Bogu
· Dawid, młody bohater
· Dawid, król Izraela
· Salomon, mędrzec
· Eliasz, nieulękły prorok
[B]DVD3 [/B]– Nowy Testamnet, część 1 (108 min)
· Narodziny i dzieciństwo
· Jan Chrzciciel, głos wołającego na pustyni
· Jezus powołuje uczniów
· Początek działalności
· Uzdrawianie chorych
· Nauczanie
[B]DVD4 [/B]- Nowy Testament, część 2 (157 min)
· Jezus, Mesjasz
· Przybycie do Jerozolimy
· Ostatnia wieczerza
· Sąd nad Jezusem
· Ukrzyżowanie i śmierć Jezusa
· Zmartwywstanie
[B]DVD5 [/B]- Dzieje Apolstolskie, część 1 (76 min)
· Zesłanie Ducha Świętego
· Piotr w Świątyni
· Pierwsi chrześcijanie
· Nawrócenie Pawła
· Żydzi i poganie
· Piotr i Korneliusz
· Kościół w Antiochii
[B]DVD6[/B] - Dzieje Apolstolskie, część 2 (66 min)
· Misja apostolska Pawła
· Uwięzienie Pawła
· Paweł, obywatel rzymski
· Paweł w Rzymie
[B]DVD7 [/B]– Moc Zmartwychwstania (60 min)
· Opowieść o życiu świętego Piotra, pierwszego papieża, rybaka z Galilei i jednego z najbliższych uczniów Jezusa.
Piotr wspomina Go, gdy sam uwięziony, oczekuje na ukrzyżowanie.

Link to comment
Share on other sites

pomysł jest super, apel o kupowanie jest super, ale ja mam jeszcze jeden apel - niemiły: żeby niektórzy sprzedający sprzedawali uczciwie, a nie dziurawe rzeczy, wymiary kompletnie nie zgadzające się z rzeczywistością, jeśli produkt jest przeterminowany, to należy uczciwie to napisać.
Na moich bazarkach miałam jeden raz reklamację, ponieważ "mini-portfelik" nie spełniał oczekiwań kupującej. Wprawdzie mogła zapytać o wymiary, ale nie zrobiła tego i zwyczajnie przyjęlam zwrot, z czego ucieszył sie ktos inny, kupując na prezent.
Po tym, opisy robie szczegółowe, jeśli jest cos używane to zaznaczam to. Robi to również wiele osób, ale niestety nie wszystkie i potem sa niemiłe niespodzianki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']pomysł jest super, apel o kupowanie jest super, ale ja mam jeszcze jeden apel - niemiły: żeby niektórzy sprzedający sprzedawali uczciwie, a nie dziurawe rzeczy, wymiary kompletnie nie zgadzające się z rzeczywistością, jeśli produkt jest przeterminowany, to należy uczciwie to napisać.
Na moich bazarkach miałam jeden raz reklamację, ponieważ "mini-portfelik" nie spełniał oczekiwań kupującej. Wprawdzie mogła zapytać o wymiary, ale nie zrobiła tego i zwyczajnie przyjęlam zwrot, z czego ucieszył sie ktos inny, kupując na prezent.
Po tym, opisy robie szczegółowe, jeśli jest cos używane to zaznaczam to. Robi to również wiele osób, ale niestety nie wszystkie i potem sa niemiłe niespodzianki.[/QUOTE]

To prawda ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']pomysł jest super, apel o kupowanie jest super, ale ja mam jeszcze jeden apel - niemiły: żeby niektórzy sprzedający sprzedawali uczciwie, a nie dziurawe rzeczy, wymiary kompletnie nie zgadzające się z rzeczywistością, jeśli produkt jest przeterminowany, to należy uczciwie to napisać.
Na moich bazarkach miałam jeden raz reklamację, ponieważ "mini-portfelik" nie spełniał oczekiwań kupującej. Wprawdzie mogła zapytać o wymiary, ale nie zrobiła tego i zwyczajnie przyjęlam zwrot, z czego ucieszył sie ktos inny, kupując na prezent.
Po tym, opisy robie szczegółowe, jeśli jest cos używane to zaznaczam to. Robi to również wiele osób, ale niestety nie wszystkie i potem sa niemiłe niespodzianki.[/QUOTE]
masz rację! Trzeba być uczciwym względem siebie i ludzi.

a moze by tak jakieś punkty uczciwości czy cos w tym stylu - nie wiem czy mnie rozumiecie, cos takiego co widac od razu, ze ten ktoś ma pozytywne oceny za inne bazarki (zarówno za zakupy jak i za sprzedaż - cos jakby wzorem z allegro, ale nei wiem czy to dobry pomysł). Bo teraz czarne kwiatki coraz bardziej kwitną....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...