Jump to content
Dogomania

>>> APEL - Prezenty na Święta - na pomoc WSZYSTKIM bezdomnym psom <<<


Isadora7

Recommended Posts

[quote name='panbazyl']masz rację! Trzeba być uczciwym względem siebie i ludzi.

a moze by tak jakieś punkty uczciwości czy cos w tym stylu - nie wiem czy mnie rozumiecie, cos takiego co widac od razu, ze ten ktoś ma pozytywne oceny za inne bazarki (zarówno za zakupy jak i za sprzedaż - cos jakby wzorem z allegro, ale nei wiem czy to dobry pomysł). Bo teraz czarne kwiatki coraz bardziej kwitną....[/QUOTE]

można zgłaszać na tym wątku, bo przez modów lepiej nie.
Czasem nie jest to działanie zamierzone przez bazarującego.
Prosze zwrócic uwagę, że wielokrotnie robione są bazarki dwuosobowo. I czasem z tego są duże nieprzyjemności.
I kogo zgłosić? Bazarujacego czy dajacego fanty, czy oboje?
Nie mniej, rzeczywiście taka lista punktowanych powinna powstać.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='inga.mm']można zgłaszać na tym wątku, bo przez modów lepiej nie.
Czasem nie jest to działanie zamierzone przez bazarującego.
Prosze zwrócic uwagę, że wielokrotnie robione są bazarki dwuosobowo. I czasem z tego są duże nieprzyjemności.
I kogo zgłosić? Bazarujacego czy dajacego fanty, czy oboje?
Nie mniej, rzeczywiście taka lista punktowanych powinna powstać.[/QUOTE]
wiem, wiem, temat nie na ten wątek, ale trzeba by to kiedyś przemysleć. wlaśnie dlatego, aby kupujący też czuli się spokojnie.

Ja jestem za jakością i podnoszeniem jakości na ile tylko można. Również na bazarkach (co nie jest równoznaczne, że jakościowe znaczy nowe!!!!)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']wiem, wiem, temat nie na ten wątek, ale trzeba by to kiedyś przemysleć. wlaśnie dlatego, aby kupujący też czuli się spokojnie.

Ja jestem za jakością i podnoszeniem jakości na ile tylko można. Również na bazarkach (co nie jest równoznaczne, że jakościowe znaczy nowe!!!!)[/QUOTE]

W sumie to można specjalnie jakąś fajną akcje zrobic na ten temat

Link to comment
Share on other sites

Kiedyś zrobiłam fajną, jednoosobową akcję - pół Dogomanii się na mnie obraziło, a wystawiająca obraziła się również na bazarki :megagrin:

Natomiast teraz wydaje mi się, że jednak każdy wystawiający rzeczy i piszący, że na prezent, dba o szczegóły. Gwiazdka idzie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Natomiast teraz wydaje mi się, że jednak każdy wystawiający rzeczy i piszący, że na prezent, dba o szczegóły. [/QUOTE]
nie żartuj!!! nie wiem czy jeszcze mam zdjęcie swetra, który jakieś dwa mies. temu nabyłam.
Na zdjęciu ok. a przyjechał dziurawy w dwóch miejscach i to tak, że nie sposób było tego nie zauważyć (mankiet oderwany z "mięsem" do dziury i na froncie przerwane nitki i sprucie dzianiny na długości ok. 3 cm). Mam rzeczy opisane na rozmiar L w szerokość 50 cm. w obwodzie mam 98 czyli szerokość 49 cm i nijak nie mogę się wbić, bo jakby nie mierzyć brakuje co najmniej 5 cm.
Z takich nabytków mogłabym zrobić bazarek i galerię bubli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rozi']Kiedyś zrobiłam fajną, jednoosobową akcję - pół Dogomanii się na mnie obraziło, a wystawiająca obraziła się również na bazarki :megagrin:

Natomiast teraz wydaje mi się, że jednak każdy wystawiający rzeczy i piszący, że na prezent, dba o szczegóły. Gwiazdka idzie :)[/QUOTE]

[quote name='inga.mm']nie żartuj!!! nie wiem czy jeszcze mam zdjęcie swetra, który jakieś dwa mies. temu nabyłam.
Na zdjęciu ok. a przyjechał dziurawy w dwóch miejscach i to tak, że nie sposób było tego nie zauważyć (mankiet oderwany z "mięsem" do dziury i na froncie przerwane nitki i sprucie dzianiny na długości ok. 3 cm). Mam rzeczy opisane na rozmiar L w szerokość 50 cm. w obwodzie mam 98 czyli szerokość 49 cm i nijak nie mogę się wbić, bo jakby nie mierzyć brakuje co najmniej 5 cm.
Z takich nabytków mogłabym zrobić bazarek i galerię bubli[/QUOTE]

No i właśnie to jest pomysł na akcje, naprawde mozna to zrobić w sposób nie dotykajacy osobowo, ale w formie jakby forumowego happeningu. Tu zaraz zamiast w pewnym sensie światecznego nastroju zrobi sie kolejny czarny kwiatek a wtedy cel wątku zupełnie sie zatraci.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście pomysł ciekawy, popieram, ale że tak powiem niestety nie dla wszystkich...moja mama np ostatnio aż mi zarzuciła, że ciągle kupuję jakieś używane ciuchy na bazarkach zamiast coś porządnego w sklepie...a ja nawet wolę tu, bo często prawdziwe perełki można trafić...jakich w sklepach nie ma:) Teściowa za to dostaje ode mnie ciągle jakieś porcelanowe rzeczy z bazarków i ona jest bardzo zadowolona i ja też:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jofracy']świątecznego focha :) W sklepach już świąteczna muzyka, na dziale mięsnym wędliny polecają się na święta....[/QUOTE]

Oooo dzięki za podpowiedz, doskonale. Inga stzrele światecznego focha :grin::grin::grin:

[quote name='JOHANNALIND']Oczywiście pomysł ciekawy, popieram, ale że tak powiem niestety nie dla wszystkich...moja mama np ostatnio aż mi zarzuciła, że ciągle kupuję jakieś używane ciuchy na bazarkach zamiast coś porządnego w sklepie...a ja nawet wolę tu, bo często prawdziwe perełki można trafić...jakich w sklepach nie ma:) Teściowa za to dostaje ode mnie ciągle jakieś porcelanowe rzeczy z bazarków i ona jest bardzo zadowolona i ja też:)[/QUOTE]

na bazarkach bywają i to wczale często nowe rzeczy też.

Link to comment
Share on other sites

no to żeby nie było, że jestem czarnowidzem, to powiem Wam, że wczoraj wystąpiłam na imprezie służbowej w narzutce koronkowej zakupionej u divia_gg (chyba) za jakieś 5 zetów i byłam macana i podziwiana. Żeby troszkę snoby poirytować nie omieszkałam podać źródła pochodzenia owego ciucha.
Reakcje były różne.

Link to comment
Share on other sites

uwielbiam te miny i pytania "no co ty używane?" "o jejku a co to sa bazarki?" choć wiekszość koleżanek akurat pyta czy im tez cos fajnego znajdę

największą jednak zrobiła furore moja suknia ślubna, kupiona za 200 zł od dziewczyny która prosiła o wpłate kasy na konto fundacyjne, moja teściowa rozpływała sie w zachwytach póki sie nie dowiedziała że to z allegro :crazyeye:

teraz suknia czeka na czyszczenie i pójdzie dalej w świat póki jeszcze w miarę modna
może któras cioteczka reflektuje?? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='inga.mm']no to żeby nie było, że jestem czarnowidzem, to powiem Wam, że wczoraj wystąpiłam na imprezie służbowej w narzutce koronkowej zakupionej u divia_gg (chyba) za jakieś 5 zetów i byłam macana i podziwiana. Żeby troszkę snoby poirytować nie omieszkałam podać źródła pochodzenia owego ciucha.
Reakcje były różne.[/QUOTE][B]

Tak, mnie to bawi bo jak się powie, że w sklepie to git. Ha, ale tu też jest cos takiego że wiele osób kupuje w "pewwexach" i sie nie przyznaje, a nawet krytykuje tych co jawnie o tym mówią. To taka nasza narodowa cecha - hipokryzja. Z wierzchu gipiura a pod nia gacie z barchanu... bo nie widać.

Cud wielki dostałam się na dogo, niestety niedziela stracona, więc porzadki z listą tu zgłoszonych bazarków jutro.[/B]
I tak z innej beczki - napewno zabiora nam jeden albo dwa nbanerki z sygny, jako wytłumaczenie awarii. No bo przecież ten wyskakujacy badziew reklamujący firme-piramide-naciągacza nie jest temu winien.

Link to comment
Share on other sites

a ja tam sie ubieram na szatexach (no poza bielizną), albo zamawiam u jednej z Cioć z dogo pięknie robione ubrania na drutach :) I oczywiście wszystkim mówię skąd to jest. Moja teściowa bardzo chwali te zakupy, a jak sie jeszcze dowiedziała, ze kasa idzie na potrzebujace zwierzaki to tym bardziej jej się to spodobało.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panbazyl']a ja tam sie ubieram na szatexach (no poza bielizną), albo zamawiam u jednej z Cioć z dogo pięknie robione ubrania na drutach :) I oczywiście wszystkim mówię skąd to jest. Moja teściowa bardzo chwali te zakupy, a jak sie jeszcze dowiedziała, ze kasa idzie na potrzebujace zwierzaki to tym bardziej jej się to spodobało.[/QUOTE]

A skąd to jest?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...