Jump to content
Dogomania

Lola przegrała z chorobą....


malvaaa

Recommended Posts

[quote name='mysza 1']Zapraszam na bazarek dla koleżanki Loli, Fortuny - teraz dopadł ją świerzb :(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/224846-Ratunku%21-%C5%9Awierzbowce-atakuj%C4%85%21-bazarek-cegie%C5%82kowy-dla-Fortuny-do-25.03?p=18856213#post18856213[/url][/QUOTE]

przypominamy o jednej i o drugiej panience......

Link to comment
Share on other sites

no właśnie, spokojnie, miałam troche roboty :) W razie czego dzwońcie, mama zawsze jest pod telefonem, a ja nie zawsze na dogo ;)
Lolka czuje sie dobrze, przyzwyczaja sie do miejsca, natomiast jak tylko wychodzi na dwór to idzie do furtki. Wychodzi razem z Bastem, choć traktuje go jak powietrze - śmieję sie że to nasza noskowa geriatria, leżą oboje na słońcu i grzeją stare kosteczki :loveu: Zrobiłam jakieś zdjęcia, ale sa na drugim kompie, później wrzucę :)
Kłopoty brzuszkowe mam nadzieje bezpowrotnie minęły i Lolka śmiga jak podlotek :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']Aniu, może Loli pokazać takim ostrym "PST" ze ataków i powarkiwania przy psach sobie nie życzysz, po prostu korekta ( impuls reką lub smyczą) i ona powinna zrozumieć.Głaskanie tylko jak spokojna i grzeczna. Sunia do tej pory nie miała raczej szansy na asertywnego opiekuna, w jak była w K. psy mogły walczyć o jedzenie, to była walka zyć czy nie zyć. Lola jest starsza to chce być na czele stada , pokaż jej , ze to Ty jesteś alfa ;) mam podobny problem ze znalezioną na torach zdziczałą sunią, w sumie szczylkiem, która próbuje rządzić większymi od siebie o 1/2 onkami:evil_lol:
Lola jedzie na usg do Marcińskiego?[/QUOTE]

ja sobie na głowe psom wejść nie daje, przy takiej zgrai trzeba mieć duzo asertywności ha :) Z tym, ze te psiaki, które są w domu są małe i wolimy nie kusić losu, Lolka ma towarzystwo basta i póki co tak jest najlepiej. A w domu są porozdzielane po pokojach, drzwi pootwierane ale zagrodzone furteczką - wypuszczane na zmiane. Tak to nie reaguje specjalnie chyba, że psiak wejdzie Lolce w drogę

[quote name='malvaaa']beka a gdzie możesz podjechać żeby przekazać te książki?

Jeśli chodzi o usg to muszę się jeszcze zastanowić, Ania mówiła że brzuszek już nie jest opuchnięty i Lola zachowuje się normalnie, pije i sporo je więc niby nie ma potrzeby ale z drugiej strony tak dla świętego spokoju lepiej byłoby zrobić... jakby Lola jechała to do Sochaczewa, bliżej hoteliku...[/QUOTE]

moim zdaniem nie ma potrzeby, Lola czuje sie dobrze, stokrotnie lepiej niż pierwszego dnia! Zreszta pani doktor wykluczyła ropomacicze, a my bardzo dużo zawdzięczamy naszej pani doktor, myślę, że mozna jej zaufac :). Ale oczywiście decyzja należy do Was :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anka_szklanka']moim zdaniem nie ma potrzeby, Lola czuje sie dobrze, stokrotnie lepiej niż pierwszego dnia! Zreszta pani doktor wykluczyła ropomacicze, a my bardzo dużo zawdzięczamy naszej pani doktor, myślę, że mozna jej zaufac :). Ale oczywiście decyzja należy do Was :)[/QUOTE]

cieszę sie, że z Lolą lepiej, dziękujemy Aniu za wieści :)
czy ona już lepiej chodzi?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joteska']cieszę sie, że z Lolą lepiej, dziękujemy Aniu za wieści :)
czy ona już lepiej chodzi?[/QUOTE]

troszke zawija tylnymi nogami, jak to owczarek w podeszlym wieku. Ale biega i hasa swobodnie mimo to, trudno mi jednak ocenić, czy nogi Lolke bolą hmm. Obiecywałam film, a zabieram sie do tego jak... dobra, czyszcze zaraz karte pamięci.

a to zdjęcia z weekendu
nasza geriatria ;)

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-cRqnUrna4hU/T2hyLkN4mSI/AAAAAAAAFQU/vKwzu1gFFY8/s800/IMG_1519.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-3CjWLdfxpFk/T2hyLTfJs9I/AAAAAAAAFQQ/yTMLV0rH9OE/s800/IMG_1525.jpg[/IMG]

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-7SUx0v6wVL8/T2hyLj0OelI/AAAAAAAAFQg/Wfi9jsA6IAw/s800/IMG_1528.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Loluś super wygląda i chyba już nabrała ciałka :)

Aniu podaj mi dane do przelewu, a jak z karmą? Dużo jeszcze zostało?

Kochana ciocia Ziutka zrobiła Loli ogłoszenia :) trzymamy kciuki... i się nie poddamy, Lola znajdzie swojego człowieka :)

Link to comment
Share on other sites

Powoli tracę cierpliwość i wczoraj wpisałam DT Chauwy na wątku miejsc, które trzeba omijać szerokim łukiem.
Dziś pojawiła się prośba o wpisy innych osób, które trzymały tam psy. Myślę, że warto się wpisać, by inne psiaki uniknęły trafienia z deszczu pod rynnę.

Link to comment
Share on other sites

zaglądam do Loli, preparat na stawy zakupie na granicy 03/04 bo martwią mnie te jej nożyny, przepraszam za opóźnienie ale straszne koszty teraz w zwiazku z przenoszeniem i diagnozowaniem Dinki
dobrze, ze ciepło się robi to wygrzeje na słońcu stare kosteczki u ani :)

Link to comment
Share on other sites

Zgodnie z obietnicą, pojutrze będzie bazarek, z którego dochód zostanie przeznaczony dla 4 moich podopiecznych i 2 ONek, w tym Loli.
Będzie potrzebna pomoc w rozsyłaniu zaproszeń i podnoszeniu bazarku :)

Moim zdaniem, warto Lolę wykastrować, gdy jej organizm trochę się zregeneruje.
Nie chodzi już tylko o zagrożenie ropomaciczem, ale także torbiele i nowotwory jajników + problemy hormonalne.
Zabieg przeprowadzony przez doświadczonego chirurga w dobrze wyposażonej lecznicy i po uprzednich badaniach nie powinien być bardzo ryzykowny.
Czy wiadomo, kiedy Lola miała ostatnią cieczkę ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...