Jump to content
Dogomania

Diarunia [*] za TM - Kto sobie drogę skraca...Wizja SCHRONISKA! Diara prosi o deklaracje...


cancer43

Recommended Posts

[quote name='sleepingbyday'][B]gdzie diara jedzie?[/B]
wiem, jak się czujesz abra - nie zazdroszczę. ale śmiem twierdzić, ze ona sobie poradzi. to nie jest rutka.[/QUOTE]

Na razie moje plany znajdują się w sferze marzeń i pobożnych życzeń...
W grę wchodzą jedynie Korabiewice. Pytanie: czy będzie na to zgoda?
Dzisiejszy dzień to kolejna porażka. Klara wraca z adopcji, wiesz?

Oczywiściwe, że Diara da radę w schronisku, ale pytanie, czy psiaki do których przedostanie się przez płot zniosą bez szwanku jej obecność..
Ona przeskakuje płoty i 2m ogrodzenia. Jest dominantką, tępi inne psy - chyba, że trafi na faceta, który da radę postawić ją do pionu.
Wtedy będą żyli długo i szczęśliwie...

Edited by Abrakadabra
Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']jestem i ja,kurka wodna nie ciekawa sytuacja z tą sunią.Niby tylko 200 zł a to aż tyle....[/QUOTE]

no wlasnie......:(bidusia....

cioteczki to ja moze na poczatek rzuce choc 5 zl....bo niebawem chyba zaczne sama na siebie zbierac ,jestem zawalona deklaracjami:(

moze tak po piatalu jakbysmy daly to w koncu cos by z tego wyszlo.....:roll:

Link to comment
Share on other sites

To ja dam 10 zł stałej ale napiszcie na pw , bo mam tonę deklaracji i w końcu się pogubię...Grozi mi że zostanę sama do opłacania sporych różnic w deklaracjach , wtedy nie będę w stanie ale póki co dyszkę deklaruję.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewu']To ja dam 10 zł stałej ale napiszcie na pw , bo mam tonę deklaracji i w końcu się pogubię...Grozi mi że zostanę sama do opłacania sporych różnic w deklaracjach , wtedy nie będę w stanie ale póki co dyszkę deklaruję.[/QUOTE]

witaj:)
dziekuje bardzo,ze sie zjawilas,no i w pas sie klaniam w podziece za deklaracje:):calus:
Diarunia moze jakos damy rade.....
konto poda ciocia Abrakadabra gdy tylko sie zjawi;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='daga31081980']to ja też 5 zł daję,tylko również info na pw przy płaceniu , bo pamięć dobra lecz krótka[/QUOTE]

jupiiiiiiiiiiiii:)dziekuje kochana:calus:
jeszcze pare cioteczek moze zechce nam podarowac piatala i Diarka zostanie sobie w spokoju tam ,gdzie teraz jest:wink::modla:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...