Jump to content
Dogomania

Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!


Majaa

Recommended Posts

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vella i co z tą chętna na Niteczkę, czy to rzeczywiście okazał się dzieciak?

Napisz mi proszę, bo nie mam czasu przekopywac wątku, czy to drżenie łapki u Niteczki minęło? Mamy taką sunieczkę wyciagnietą z pseudonosówkowej wirusówki i teraz znajoma, która sie nia opiekuje zauważyła,że podczas snu drży jej łapka. Bardzo nas to martwi.

A Niteczce życzę wspaniałego domku.:lol: Nie traćcie cierpliwości. Juz bliżej wiosny, czyli będzie więcej chetnych na adopcję:p

Link to comment
Share on other sites

[b]erka[/b] - Tak, to dziecko. (chyba że mama korzysta z konta emailowego i gadu-gadu swojej córki, a do tego wysławia się jak młodziutka nastolatka). Tak na oko ma jakieś 12 lat, śliczna dziewuszka, znalazłam w Internecie jej fotoblog. Podałam numer do Mai, miała wczoraj zadzwonić "wieczorem, kiedy cała rodzina będzie w domu". Żadnych informacji o tym by doszło do rozmowy telefonicznej od Mai nie dostałam.

Drżenie łapki nie minęło. Występuje nadal, rzadko i słabe, głównie w czasie snu, ale jest.


Wiosna... Nitka nie ma tyle czasu... :(

Link to comment
Share on other sites

U mojej Asty też drżenie podczas snu, to całkowita normalka. Ona śpi i piszczy, prawie poszczekuje, biega, kurczy "stopy" - takie nerwowe skurcze, rusza łapami. Czasem tak pisknie, że sama siebie obudzi i rozgląda się zdziwiona, kto się tak drze.
Vella - niestety na ogłoszenia Asty NIKT się nie odezwał, choć z drugiej strony jestem zadowolona z tego faktu, bo przecież Asta została już u mnie na zawsze.

One są takie podobne (sorki za offa, ale muszę):
[IMG]http://misioki.visst.pl/kasia/Zdjcie042.jpg[/IMG]

Mam nadzieję, że do Niteczki też szczęście się w końcu uśmiechnie. Trzymam mocno kciuki.

Link to comment
Share on other sites

Wiem co psy wyczyniają w czasie snu. Po Nitce też od razu widać, gdy własnie się jej coś śni :)
Ale to drżenie łapki, to właśnie drżenie łapki, a nie senne bieganie i skakanie. Jak na pozostałość nosówki to i tak niewiele, są psy co zostają z paraliżem albo napadami padaczki. O tych co nie przeżyły nie wspominając.
Nitka i tak wywinęła się małym kosztem. Żeby tak każdy pies tak lekko przechodził te chorobę.


Asta, Nitka, Platon i Bazyl - obserwuję te cztery wątki na dogo. Psiaki wyglądają jak czworaczki po prostu. Jak to możliwe by mieszańce (pies-niespodzianka) mogły być do siebie aż tak podobne? Może to jakaś nowa rasa jest? ;)
Są takie piekne.
Platon znalazł wspaniały dom, Asta została we wspaniałym domu, Bazyl przeżył nieudaną adopcje i wrócił w dobre ręce, a Nitka nadal czeka...

Link to comment
Share on other sites

Wprost nie mogę uwierzyć że Niteczka nie może znależć amatora. To najpiękniejszy pies na świecie. Ja mam chyba złą rękę. To odemnie zaczęła się jej historia na dogo. Winię siebie za jakieś złe fatum. :placz: :placz: :placz:
Nawet miałam meila w jej sprawie z [URL="http://www.psy.pl"]www.psy.pl[/URL] ale się ludzie wycofali. Może dla poprawienia fluidów nie będę tu zaglądać przez kilka dni. Może to coś pomoże. :shake: :shake: :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Morgan:-)']Moja Asta też ten wzrost ( ma dłuższe nogi niż Nitka) ale waży 13,9kg i chyba więcej niż 14,5kg nie będzie ważyć. Może jeszcze jakieś zdjątka?[/quote]
Super, uwielbiam długie nogi u psów :)
Nitencja jeszcze urosnie, nogi też ;)


Zdjątka? A proszę bardzo. :lol:

[COLOR=Blue] ech, jak trudno wylizać taką buteleczkę...[/COLOR]
[IMG]http://images12.fotosik.pl/39/2ed5d21f01a11104.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Vella Sprawozdanie :) otrzymałam, ale telefon milczy :placz:
Ciągle milczy :placz: :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:
Nie wiem, jak mogę Wam pomóc w tej chwili ! Na dzień dzisiejszy dopóki nie będzie zaprzyjaźnionych, a i po trosze obiecanych boksów, nie mogę wziąść Nitki znów do Starachowic! Ale mam nadzieję, że ok. 20 lutego cosik się zmieni w tym zakresie!
Klusek04 Nie martw się! Tak to już jest! Nie można się zniechęcać! Jeśli wierzyłabym w fatum, to nie powinnam już zaglądać na żadne starachowickie wątki :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...