Jump to content
Dogomania

Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!


Majaa

Recommended Posts

[quote name='Vella']oho, widzę, że Platon to miał prawdziwą sesję, i to nawet nie solową ;)


Kamkam - ulotki dziś wysłałam. Masz 20 do wieszania, i kilka tekturek do wyłożenia. Niestety, nie mogłam dziś dodrukować ich więcej i te "wizytówki" to takie ...niezbyt udane są. :oops:


Ja się rozłożyłam na amen, mama jeszcze bardziej, jedyne co zdrowe i w formie to Nitencja ;)[/quote]
Akcja widzę na całego ! Kamkam wielkie dzięki za odciążenie mnie trochę z tą sprawą :loveu:
Ale nie wiem, kto w tym mieszał palce swe ;) Starachowice są obwieszone plakatami Niteczki ! Co prawda czarno-białe, ale są I sa we wszystkich sklepach zoologicznych , u wetów ! Ktosiu jesteś super :loveu:
Swoją drogą bardzo udane !
Niestety tel. 660440525 milczy :placz: dalej !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 657
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kamkam']Vella nie ma co dziękować, trzeba kciuki trzymać, żeby to efekt pożądany w postaci DUŻEGO LUDZKIEGO SERDUCHA i domku dla Nitki przyniosło!!!
PS. a jo to raczej z tych mniejszych tylko ostatnio mi w szerz przybywa:evil_lol:,[/quote]
Czekamy Czekamy !
Telefon milczy :placz: Na mailu tylko jedno zapytanie o kota dzisiaj :placz:
Adopcje stoją ! A psów przybywa Dzisiaj dwa znów ! W sumie teraz 45 pod opieką mamy :placz:

Link to comment
Share on other sites

ojej, a przecież do Ciebie Sago wysłałam wcześniej, i to oddałam kopertę w okienku a nie wrzucając do skrzynki jak do Kamy. Mam nadzieję, ze ta durna poczta (nie cierpię naszej poczty od czasu strajku, strasznie mi podpadli) nie zgubiła przesyłki bo mi drukarkę zabrali i znów nie mogę drukować :(
Może już doszło i odbierzesz jak wrócisz :(



Zdjęć nowych nie ma, mama nie ma siły. Ale z Nitką wszystko ok, wygląda świetnie, zdrowa i rozbrykana.

Domku, gdzie jesteś? :(

Link to comment
Share on other sites

Sago, może dobrze będzie tak jak jest na allegro?
[URL]http://allegro.pl/item167681412__cudowna_niteczka_szuka_swojego_miejsca_na_ziemi.html[/URL]

Oczywiście pomijając ten początek o psie ze schroniska i aukcji charytatywnej ;)


albo tak (ten sam szablon właściwie)
[quote][COLOR=Blue]Chudziutki jak niteczka szczeniak został przywiązany do płotu i pozostawiony na pastwę losu. Opatrzność jednak czuwała nad chorym
pieskiem. Nitka została znaleziona przez dobrych ludzi, a następnie oddana do domu tymczasowego, gdzie została wyleczona i odkarmiona.
Wyrasta na pięknego psa, ale czy nadal szczęście będzie jej sprzyjać?
Sunia pilnie potrzebuje domu i Opiekuna, który zechce poświęcić czas energicznemu i skoremu do zabaw szczeniakowi.

Suczka reaguje na imię Nika. Wiek 4-5 miesięcy. Maść płowa, z czarnym pyszczkiem. Zgrabna sylwetka, długie nogi, charakterystyczne wielkie uszy (piękne!). Wzrost obecnie do kolan (na wysokości grzbietu 45 cm), ale jeszcze urośnie (może z 15 cm).
Jest odrobaczona, ma Książeczkę Zdrowia.

Zero agresji, sunia jest bardzo przyjacielsko nastawiona do ludzi, dorosłych i dzieci, oraz do innych zwierząt, psów, kotów, nawet gryzoni. Nitka jest czujna i wesoła, bardzo żywiołowa, wszystkich zaprasza do zabawy. Lubi biegać z gumową zabawką. Bystra, w wieku który gwarantuje, że przyswoi sobie wszystko czego zechce nauczyć ją Opiekun.

Obecnie znajduje się w domu tymczasowym w Lublinie, możliwy dowóz do Warszawy lub Siedlec; inne miasta z pomocą wolontariuszy.

Galeria zdjęć: [URL]http://vella.fotosik.pl/albumy/102558.html[/URL]

Kontakt: tel. 660440525, e-mail: velladonna[at]gmail.com, GG: 1943280 [/COLOR] [/quote]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...