Jump to content
Dogomania

ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)


What May NN

Recommended Posts

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie, to że tak późno się odezwali to chyba trochę moja wina :diabloti:, bo powiedziałam, że trzy dni to minimum na podjęcie decyzji. Normalnie tak nie robię, tylko w przypadku młodych ludzi, nie chcę żeby decyzja była podejmowana pod wpływem emocji, a oni są parą uzupełniającą się ;), Igor spokojny, opanowany, a jego dziewczyna emocjonalna, ciepła, wylewna.

Link to comment
Share on other sites

no i dobrze, decyzja przemyślana :) i jedyna słuszna ;)

a ja przy okazji zaproszę do Gabora, [URL]http://www.dogomania.pl/threads/221873-Gabor-potrzebne..-wszystko..[/URL]
który czeka na właściciela - raczej nowego.. Zgarnęłam go z mrozu i nie mam w ogóle kasy na niego..

Link to comment
Share on other sites

No nie wytrzymałam i o 10 rano zadzwoniłam. Sauron jest grzeczny, przespał cała noc, rano jak pani wychodziła do pracy to podbiegł do drzwi i "dwa razy szczeknął " ale odwołany położył się na posłanku. Na spacery wychodzi tylko za potrzebą bo łobuzowi jest zimno i na dłuższy spacer nie ma na razie ochoty. Ładnie je , nie grymasi przy jedzeniu. Na razie jest super.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...