Jump to content
Dogomania

ALARM - "powrót" z adopcji! psiaki mają domki ! :-)


What May NN

Recommended Posts

  • Replies 443
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='yucca']Podczytuję wątek Saurona od dłuższego czasu, piękny z niego pies :) Jeden z moich "deklarowiczów" znalazł domek więc chciałabym przenieść moją deklarację na Sauronka, pewnie nikt się nie pogniewa ;)[/QUOTE]

bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Saurona :-) już wysyłam pw z nr konta!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']dzięki wielkie :-)[/QUOTE]

Allegro przed chwilą usunęło mi aukcję, gdyż "Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym." Jestem zaskoczona, gdyż jeszcze nie dawno można było wystawiać takie ogłoszenia. Może jest to związane z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt.
Przykro mi. Chciałam troszkę pomóc pięknemu Sauronowi. Uwielbiam takie psiaki jak on.
On musi znaleźć dom.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Penny
Allegro przed chwilą usunęło mi aukcję, gdyż "Nie jest dozwolone wykorzystywanie Ofert Allegro w celu ogłoszeniowym." Jestem zaskoczona, gdyż jeszcze nie dawno można było wystawiać takie ogłoszenia. Może jest to związane z nowelizacją ustawy o ochronie zwierząt.[/QUOTE]

Mi też dziś usunęli dwie aukcje, przy okazji ustawy zaczęli w końcu weryfikować ogłoszenia w tej kategorii i robią porządki, a że to portal aukcyjny, to takie ogłoszenia chcą mieć na "tablicy", swoim portalu ogłoszeniowym, w sumie zrozumiałe, pilnują regulaminu...byle upilnowali go w najważniejszej kwestii i mam nadzieję, że obroże za 800zł + piesek gratis też będą nagminnie usuwać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='What May NN']baner super :-) dzięki
dostałam dziś takiego smsa:
japiszewsprawiepsamilusczymozemysiedogadacprzezesmesybozabardzonieznamsienaemeilach
to było wyzwanie ;-)[/QUOTE]

Banerek był kolejnym pretekstem, żeby odłożyć sobie podział morfemów na później :)

A dlaczego sms-owo, a nie telefonicznie?? Skontaktowałaś się z tą osobą?
Jak idzie zbieranie pieniędzy na hotelik? Wiecie mniej więcej ile będzie wam brakowało pieniędzy po zebraniu ich ze wszystkich bazarków?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...