Jump to content
Dogomania

KrakVet - kandydat na wrzesień wybrany! Głosujemy na Przytulisko Znajdki :)


Lemoniada

Twój kandydat do KrakVetu na wrzesień, to:  

494 members have voted

  1. 1. Twój kandydat do KrakVetu na wrzesień, to:

    • Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Skierniewicach
      7
    • Fundacja Zwierząt Skrzywdzonych BERNARDYN
      35
    • Wolontariusze z Szydłowca
      25
    • Przytulisko Znajdki
      317
    • Schronisko w Milanówku
      6
    • Przytulisko w Rachowie Starym
      106


Recommended Posts

  • Replies 263
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Poczytajcie co napisano na Miau :roll: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=131159&start=765[/URL]

[I]"Witam Pani ....(moje imię), jestem wolontariuszką GreyAnimals i tak jak Pani, zauważyłam dziwną zależność w głosowaniu - 1 nasz głos i automatycznie 2,3 głosy na Znajdki. Wczoraj śledziłam głosowanie przez cały dzień razem z moim informatykiem i śmiem twierdzić, że głosowanie nie tylko jest ustawione, ale też manipulowane. Także nie mamy żadnej szansy na wygraną, ktoś pilnuje, żebyśmy się nie zbliżyli do lidera i zachowuje bezoieczną odległość przynajmniej 50 punktów. Z technicznego punktu widzenia jest to chyba dość proste z poziomu administratora forum. cos niesamowitego, nie cierpię układu dogo-miau, ani żadnych układów w tym przekupnym i patologicznym kraju...W sumie ten KV w ogóle nie ma sensu. Z góry robimy rozpiskę na 12 miesięcy - wstawiemy wytypowanych z dogo/miau i zamykamy forum. Po co się szarpać..."[/I]


Wiele rzeczy można robić, żeby zachęcić do głosowania, promować się na innych forach, prosić o głosy przyjaciół, ale żeby poprzez oczernianie drugiej strony...

Link to comment
Share on other sites

Dostałam PW , już głosowałam i moi wolontariusze też, oczywiście na Znajdki.
Udostępniam też na FB.
I napiszę tu, to co napisal na FB.
Bardzo sobie cenię "taki układ", Szczecinek wygrał KV dzieki Dogo i Miau. Wielkie dzięki za głosy w styczniu.
Jednak my nie tylko mieliśmy głosy z Dogo i miau. Poprosiliśmy o pomoc na naszych miejskich portalach , na forach rasowców a nawet na forach piwiarzy i winiarzy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katcherine']Nie bardzo rozumiem czemu rachow dopiero w listopadzie...ech.

zaglosowalam na znajdki jak tutaj ustalono ale mam ogromnie mieszane uczucia...[/QUOTE]
Ja mam nadzieję, że do tej pory to psy z głodu nie pozdychają, bo z pustego salomon nie naleje.
Nie byłam tam, ale z tego co czytam to sytuacja naprawdę ciężka i również mam mieszane uczucia. Do listopada daleko, wiele osób w ankiecie na dogo głosuje później na KV już nie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zaginiona sara']Ja mam nadzieję, że do tej pory to psy z głodu nie pozdychają, bo z pustego salomon nie naleje.
Nie byłam tam, ale z tego co czytam to sytuacja naprawdę ciężka i również mam mieszane uczucia. Do listopada daleko, wiele osób w ankiecie na dogo głosuje później na KV już nie.[/QUOTE]
Dlatego wspólnymi siłami musimy pomóc przy najbliższej okazji.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Igam']Poczytajcie co napisano na Miau :roll: [URL]http://forum.miau.pl/viewtopic.php?f=1&t=131159&start=765[/URL]

[I]"Witam Pani ....(moje imię), jestem wolontariuszką GreyAnimals i tak jak Pani, zauważyłam dziwną zależność w głosowaniu - 1 nasz głos i automatycznie 2,3 głosy na Znajdki. Wczoraj śledziłam głosowanie przez cały dzień razem z moim informatykiem i śmiem twierdzić, że głosowanie nie tylko jest ustawione, ale też manipulowane. Także nie mamy żadnej szansy na wygraną, ktoś pilnuje, żebyśmy się nie zbliżyli do lidera i zachowuje bezoieczną odległość przynajmniej 50 punktów. Z technicznego punktu widzenia jest to chyba dość proste z poziomu administratora forum. cos niesamowitego, nie cierpię układu dogo-miau, ani żadnych układów w tym przekupnym i patologicznym kraju...W sumie ten KV w ogóle nie ma sensu. Z góry robimy rozpiskę na 12 miesięcy - wstawiemy wytypowanych z dogo/miau i zamykamy forum. Po co się szarpać..."[/I]


Wiele rzeczy można robić, żeby zachęcić do głosowania, promować się na innych forach, prosić o głosy przyjaciół, ale żeby poprzez oczernianie drugiej strony...[/QUOTE]

To jest wręcz obrzydliwe ze strony GreyAnimals... Jak można wysnuwać takie oskarżenia? Nawet na wątku przytuliska widać ile osób działa na rzecz poszukiwania głosów.... Obleśne i tyle.

Link to comment
Share on other sites

oblesne beszczelne itp. nie spodziewalam sie ze na tym watku przeczytam takie sprawy. Kazdy jest potrzebujacy. Ale przeciez ustalamy to tylko po to by jednak KTOS z nas wygral. Ustawiane? Ciekawe jak by to mialoby ustawione, ah i w jaki sposob dogo/miau mialoby sie porozumiec z KV? Co za interes mial by z tego tamten portal.
Przez takie oskrzenia, moga wyniknac tylko problemy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wadercia']oblesne beszczelne itp. nie spodziewalam sie ze na tym watku przeczytam takie sprawy. Kazdy jest potrzebujacy. Ale przeciez ustalamy to tylko po to by jednak KTOS z nas wygral. Ustawiane? Ciekawe jak by to mialoby ustawione, ah i w jaki sposob dogo/miau mialoby sie porozumiec z KV? Co za interes mial by z tego tamten portal.
Przez takie oskrzenia, moga wyniknac tylko problemy.[/QUOTE]
KV przecież wie o naszych wewnętrznych ankietach. Nic też nie robi gdy nasz kandydat przegra. Raz były głosy ustawiane i interweniował.
My, jako portal oszołomów ;) i miłośników, wiemy gdzie pomoc potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bric-a-brac']Przypominam, że zostało kilka godzin na oddanie głosów. W ciągu ostatnich 15 min Greyanimals doszło 16 głosów, Znajdkom tylko 3...

edit: W ciągu 20 minut oni 20 głosów, my 3...
19:00 463:602
19:20 483:605[/QUOTE]

Teraz już 524 głosy - czyli w przeciągu 44 min. - 41 głosów. Innymi słowy prędkość przybywania - 1 głos na minutę...

Link to comment
Share on other sites

Podobno sprawdzenie tych głosów dla administracji serwisu to żaden problem...
Jeśli faktycznie zgromadzili tylu fanów to szacun, bo sama wiem jak ciężko jest zdobyć nie tyle poparcie, bo tego nie brakuje, co fizyczny głos na KV. Rejestracja i logowanie dla niektórych to bariera nie do przejścia.

Link to comment
Share on other sites

powiem Wam szczerze, że "wczoraj" jak patrzyłam Znajdki wygrywały...polatałam bez emocji po fb i pożebrałam głosów...a "dziś" tzn. przez godz. 0.00 znajoma na fb napisała mi, żebym, na Znajdki głosowała bo przegrywają..
Ja tam wchodze, a Oni w tyle i to sporo!!!

to zasiedlismy do 2 kompów i lecimy po czacie na fb!!!
ostatnia godzina do godz 0.00 to była masakra!!

mam nadzieje, ze KV przeleci IP :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...